PLEMENA PSOV SKUPENSTVÁPsy

Plemená psov podľa abecedy – všetky plemena psov

Plemena psov podľa abecedy sú jedným z najjednoduchších spôsobov, ako nájsť konkrétne plemeno psa. Abecedný zoznam plemien psa poskytuje rýchly prehľad o rôznych plemenách psa, ktoré sú zoradené podľa abecedy. Tento spôsob vyhľadávania plemien psa je užitočný pre tých, ktorí hľadajú konkrétne plemeno psa alebo chcú zistiť viac o rôznych plemenách psa.

 

Plemená psov podľa abecedy

 

Plemená psov podľa abecedy

 

Lov je jedným z najstarších a najobľúbenejších koníčkov ľudí a pre mnohých je psí spoločník nevyhnutnou súčasťou tohto koníčka. Existuje mnoho rôznych plemien psov, ktoré sa používajú na lov, ako napríklad afganský chrt, billy a entlebušský durič. Každé plemeno má svoje vlastné vlastnosti a schopnosti, ktoré ho robia vhodným pre určitý typ lovu.

Čivava, greyhound, mops a papillon sú príklady plemien psa, ktoré sa často označujú ako spoločenské a sprievodné psy. Tieto plemená sú vhodné pre tých, ktorí hľadajú psa, ktorý bude dobrým spoločníkom a bude sa dobre prispôsobovať rodinnému životu. Okrem toho, existuje mnoho ďalších plemien psa, ktoré sú vhodné pre bytové prostredie a majú menej náročné požiadavky na pohyb a cvičenie.

 

Plemena psov na a

 

Plemená psov začínajúce na písmeno „a“ sú veľmi rozmanité a rôznorodá skupina psov. Medzi ne patria ako menšie plemená, ako je napríklad Anglický koker španiel, tak aj veľké plemená, ako je Aljašský malamut. Každé plemeno má svoje vlastné charakteristické rysy a vlastnosti, čo z nich robí jedinečné a zaujímavé. Plemená psov podľa abecedy. V tejto skupine psov sa tiež nachádza niekoľko veľmi populárnych plemien, ako je napríklad Akita alebo Americký stafordšírsky teriér. Skrátka, plemená psov začínajúce na „a“ ponúkajú veľa možností pre každého, kto hľadá svojho nového štvornohého kamaráta.

 

 

Plemeno psa na b

 

Plemeno psa na b

 

Plemená psov začínajúce na písmeno „b“ sú veľmi rozmanité a rôznorodá skupina psov, ktorá zahŕňa mnoho populárnych plemien. Plemená psov podľa abecedy. Medzi ne patrí napríklad Bernský salašnícky pes, Beagle, Boxer, Border kólia, Buldog a mnoho ďalších. Každé plemeno má svoje vlastné charakteristické rysy a vlastnosti, čo z nich robí jedinečné a zaujímavé. Plemená psov začínajúce na „b“ sú obľúbené nielen pre svoj vzhľad, ale aj pre svoju inteligenciu, lojalitu a schopnosť byť skvelými spoločníkmi.

 

 

Plemeno psa na c

 

Plemená psov začínajúce na písmeno „c“ sú veľmi rôznorodé a zaujímavá skupina psov. Medzi ne patrí napríklad Cocker španiel, Čau-čau, Čivava, Collie, Cane Corso, Cavalier King Charles španiel a mnoho ďalších. Plemená psov podľa abecedy. Každé plemeno má svoje vlastné charakteristické rysy a vlastnosti, čo z nich robí jedinečné a zaujímavé. Niektoré plemená sú vhodné pre rodiny s deťmi, zatiaľ čo iné sú vhodnejšie pre jednotlivcov alebo páry. Plemená psov začínajúce na „c“ sú obľúbené nielen pre svoj vzhľad, ale aj pre svoju inteligenciu, lojalitu a schopnosť byť skvelými spoločníkmi.

 

 

Plemena psov na d – Plemená psov podľa abecedy

 

Plemena psov na d - Plemená psov podľa abecedy

 

Plemená psov začínajúce na písmeno „d“ sú veľmi rozmanité a rôznorodá skupina psov. Medzi ne patria napríklad Dalmatín, Dobermann, Dandie Dinmont teriér, Dosa argentíno, Dachshund a mnoho ďalších. Plemená psov podľa abecedy. Každé plemeno má svoje vlastné charakteristické rysy a vlastnosti, čo z nich robí jedinečné a zaujímavé. Niektoré plemená sú vhodné pre rodiny s deťmi, zatiaľ čo iné sú vhodnejšie pre jednotlivcov alebo páry. Plemená psov začínajúce na „d“ sú obľúbené nielen pre svoj vzhľad, ale aj pre svoju inteligenciu, lojalitu a schopnosť byť skvelými spoločníkmi.

 

 

Plemena psov na e

 

Plemená psov začínajúce na písmeno „e“ sú pomerne vzácne a nie tak rozšírené ako iné plemená. Medzi ne patrí napríklad Anglický foxteriér, Egypťan, Estónsky pastiersky pes, Entlebucher salašnícky pes a mnoho ďalších. Plemená psov podľa abecedy. Aj keď sú tieto plemená menej známe, majú svoje vlastné charakteristické rysy a vlastnosti, ktoré ich robia jedinečnými a zaujímavými. Niektoré plemená sú vhodné pre rodiny s deťmi, zatiaľ čo iné sú vhodnejšie pre jednotlivcov alebo páry. Plemená psov začínajúce na „e“ sú obľúbené nielen pre svoj vzhľad, ale aj pre svoju inteligenciu, lojalitu a schopnosť byť skvelými spoločníkmi.

 

 

Plemena psov na f

 

Plemena psov na f

 

Plemená psov začínajúce na písmeno „f“ sú veľmi rozmanité a rôznorodá skupina psov. Medzi ne patrí napríklad Francúzsky buldoček, Foxteriér, Faraónsky pes, Flat coated retriever, Fínsky špic a mnoho ďalších. Každé plemeno má svoje vlastné charakteristické rysy a vlastnosti, čo z nich robí jedinečné a zaujímavé. Niektoré plemená sú vhodné pre rodiny s deťmi, zatiaľ čo iné sú vhodnejšie pre jednotlivcov alebo páry. Plemená psov začínajúce na „f“ sú obľúbené nielen pre svoj vzhľad, ale aj pre svoju inteligenciu, lojalitu a schopnosť byť skvelými spoločníkmi.

 

 

Plemena psov na g

 

Plemená psov začínajúce na písmeno „g“ sú veľmi rozmanitá a zaujímavá skupina psov. Medzi ne patrí napríklad Golden retriever, Grand danois, Greyhound, Glen of Imaal teriér, Gaskonský baset a mnoho ďalších. Každé plemeno má svoje vlastné charakteristické rysy a vlastnosti, čo z nich robí jedinečné a zaujímavé. Niektoré plemená sú vhodné pre rodiny s deťmi, zatiaľ čo iné sú vhodnejšie pre jednotlivcov alebo páry. Plemená psov začínajúce na „g“ sú obľúbené nielen pre svoj vzhľad, ale aj pre svoju inteligenciu, lojalitu a schopnosť byť skvelými spoločníkmi.

 

 

Plemena psov na h – Plemená psov podľa abecedy

 

Plemena psov na h - Plemená psov podľa abecedy

 

Plemená psov začínajúce na písmeno „h“ sú veľmi rozmanitá a zaujímavá skupina psov. Medzi ne patrí napríklad Husky sibírsky, Havanský bichon, Harrier, Hovawart, Hladkosrstý foxteriér a mnoho ďalších. Každé plemeno má svoje vlastné charakteristické rysy a vlastnosti, čo z nich robí jedinečné a zaujímavé. Niektoré plemená sú vhodné pre rodiny s deťmi, zatiaľ čo iné sú vhodnejšie pre jednotlivcov alebo páry. Plemená psov začínajúce na „h“ sú obľúbené nielen pre svoj vzhľad, ale aj pre svoju inteligenciu, lojalitu a schopnosť byť skvelými spoločníkmi.

 

 

Plemena psov na ch

 

Plemená psov začínajúce na písmeno „ch“ sú pomerne vzácne a nie tak rozšírené ako iné plemená. Medzi ne patrí napríklad Chihuahua, Chodský pes, Chesapeake Bay retriever, Chinook, Chart polski a mnoho ďalších. Aj keď sú tieto plemená menej známe, majú svoje vlastné charakteristické rysy a vlastnosti, ktoré ich robia jedinečnými a zaujímavými. Niektoré plemená sú vhodné pre rodiny s deťmi, zatiaľ čo iné sú vhodnejšie pre jednotlivcov alebo páry. Plemená psov začínajúce na „ch“ sú obľúbené nielen pre svoj vzhľad, ale aj pre svoju inteligenciu, lojalitu a schopnosť byť skvelými spoločníkmi. Vlasové hnojivo šampón

 

 

Plemena psov na i

 

Plemená psov začínajúce na písmeno „i“ sú pomerne vzácne a nie tak rozšírené ako iné plemená. Medzi ne patrí napríklad Írsky seter, Taliansky spinone, Islandský ovčiak, Inuický pes, Ibizský podenco a mnoho ďalších. Aj keď sú tieto plemená menej známe, majú svoje vlastné charakteristické rysy a vlastnosti, ktoré ich robia jedinečnými a zaujímavými. Niektoré plemená sú vhodné pre rodiny s deťmi, zatiaľ čo iné sú vhodnejšie pre jednotlivcov alebo páry. Plemená psov začínajúce na „i“ sú obľúbené nielen pre svoj vzhľad, ale aj pre svoju inteligenciu, lojalitu a schopnosť byť skvelými spoločníkmi. Plemená psov podľa abecedy.

 

 

Plemena psov na j

 

Plemena psov na j

 

Plemená psov začínajúce na písmeno „j“ sú pomerne vzácne a nie tak rozšírené ako iné plemená. Medzi ne patrí napríklad Japonský chin, Jack Russell teriér, Jagdteriér, Jazerník, Jindovský pes a mnoho ďalších. Aj keď sú tieto plemená menej známe, majú svoje vlastné charakteristické rysy a vlastnosti, ktoré ich robia jedinečnými a zaujímavými. Niektoré plemená sú vhodné pre rodiny s deťmi, zatiaľ čo iné sú vhodnejšie pre jednotlivcov alebo páry. Plemená psov začínajúce na „j“ sú obľúbené nielen pre svoj vzhľad, ale aj pre svoju inteligenciu, lojalitu a schopnosť byť skvelými spoločníkmi.

 

 

Plemena psov na k – Plemená psov podľa abecedy

 

Plemena psov na k - Plemená psov podľa abecedy

 

Plemená psov začínajúce na písmeno „k“ sú veľmi rozmanité a rôznorodá skupina psov. Medzi ne patria napríklad Kokerspaniel, Kaukazský ovčiak, Komondor, Krátkosrstý kólia, Keeshond a mnoho ďalších. Plemená psov podľa abecedy. Každé plemeno má svoje vlastné charakteristické rysy a vlastnosti, čo z nich robí jedinečné a zaujímavé. Niektoré plemená sú vhodné pre rodiny s deťmi, zatiaľ čo iné sú vhodnejšie pre jednotlivcov alebo páry. Plemená psov začínajúce na „k“ sú obľúbené nielen pre svoj vzhľad, ale aj pre svoju inteligenciu, lojalitu a schopnosť byť skvelými spoločníkmi.

 

 

Plemena psov na l

 

Plemená psov začínajúce na písmeno „l“ sú veľmi rozmanité a rôznorodá skupina psov. Medzi ne patrí napríklad Labrador retriever, Lhasa apso, Lévrier, Leonberger, Laponský pes a mnoho ďalších. Každé plemeno má svoje vlastné charakteristické rysy a vlastnosti, čo z nich robí jedinečné a zaujímavé. Niektoré plemená sú vhodné pre rodiny s deťmi, zatiaľ čo iné sú vhodnejšie pre jednotlivcov alebo páry. Plemená psov začínajúce na „l“ sú obľúbené nielen pre svoj vzhľad, ale aj pre svoju inteligenciu, lojalitu a schopnosť byť skvelými spoločníkmi.

 

 

Plemena psov na m

 

Plemená psov začínajúce na písmeno „m“ sú veľmi rozmanité a rôznorodá skupina psov. Medzi ne patrí napríklad Mops, Malinois, Maltézsky psík, Mastif, Miniatúrny pinč a mnoho ďalších. Každé plemeno má svoje vlastné charakteristické rysy a vlastnosti, čo z nich robí jedinečné a zaujímavé. Niektoré plemená sú vhodné pre rodiny s deťmi, zatiaľ čo iné sú vhodnejšie pre jednotlivcov alebo páry. Plemená psov začínajúce na „m“ sú obľúbené nielen pre svoj vzhľad, ale aj pre svoju inteligenciu, lojalitu a schopnosť byť skvelými spoločníkmi.

 

 

Plemena psov na n

 

Plemená psov začínajúce na písmeno „n“ sú veľmi rozmanité a rôznorodá skupina psov. Medzi ne patrí napríklad Nemecký ovčiak, Newfoundland, Norwich teriér, Nórsky lososový pes, Nemecký boxer a mnoho ďalších. Každé plemeno má svoje vlastné charakteristické rysy a vlastnosti, čo z nich robí jedinečné a zaujímavé. Niektoré plemená sú vhodné pre rodiny s deťmi, zatiaľ čo iné sú vhodnejšie pre jednotlivcov alebo páry. Plemená psov začínajúce na „n“ sú obľúbené nielen pre svoj vzhľad, ale aj pre svoju inteligenciu, lojalitu a schopnosť byť skvelými spoločníkmi.

 

 

Plemena psov na o

 

Plemena psov na o

 

Plemená psov začínajúce na písmeno „o“ sú pomerne vzácne a nie tak rozšírené ako iné plemená. Medzi ne patrí napríklad Old English Sheepdog, Otterhound, Ovčiak Maremma a mnoho ďalších. Aj keď sú tieto plemená menej známe, majú svoje vlastné charakteristické rysy a vlastnosti, ktoré ich robia jedinečnými a zaujímavými. Niektoré plemená sú vhodné pre rodiny s deťmi, zatiaľ čo iné sú vhodnejšie pre jednotlivcov alebo páry. Plemená psov začínajúce na „o“ sú obľúbené nielen pre svoj vzhľad, ale aj pre svoju inteligenciu, lojalitu a schopnosť byť skvelými spoločníkmi.

 

 

Plemena psov na p

 

Plemená psov začínajúce na písmeno „p“ sú veľmi rozmanité a rôznorodá skupina psov. Medzi ne patrí napríklad Pudel, Pitbulteriér, Pekinský palácový psík, Pyrenejský horský pes, Pomeranian a mnoho ďalších. Každé plemeno má svoje vlastné charakteristické rysy a vlastnosti, čo z nich robí jedinečné a zaujímavé. Niektoré plemená sú vhodné pre rodiny s deťmi, zatiaľ čo iné sú vhodnejšie pre jednotlivcov alebo páry. Plemená psov začínajúce na „p“ sú obľúbené nielen pre svoj vzhľad, ale aj pre svoju inteligenciu, lojalitu a schopnosť byť skvelými spoločníkmi.

 

 

Plemena psov na r

 

Plemená psov začínajúce na písmeno „r“ sú veľmi rozmanité a rôznorodá skupina psov. Medzi ne patria napríklad Rottweiler, Rhodesian Ridgeback, Retriever, Ruský čierny teriér a mnoho ďalších. Každé plemeno má svoje vlastné charakteristické rysy a vlastnosti, čo z nich robí jedinečné a zaujímavé. Niektoré plemená sú vhodné pre rodiny s deťmi, zatiaľ čo iné sú vhodnejšie pre jednotlivcov alebo páry. Plemená psov začínajúce na „r“ sú obľúbené nielen pre svoj vzhľad, ale aj pre svoju inteligenciu, lojalitu a schopnosť byť skvelými spoločníkmi.

 

 

Plemena psov na s

 

Plemená psov začínajúce na písmeno „s“ sú veľmi rozmanité a rôznorodá skupina psov. Medzi ne patria napríklad Shar Pei, Shih Tzu, Sibírsky husky, Staffordshire Bull Terrier, a mnoho ďalších. Každé plemeno má svoje vlastné charakteristické rysy a vlastnosti, čo z nich robí jedinečné a zaujímavé. Niektoré plemená sú vhodné pre rodiny s deťmi, zatiaľ čo iné sú vhodnejšie pre jednotlivcov alebo páry. Plemená psov začínajúce na „s“ sú obľúbené nielen pre svoj vzhľad, ale aj pre svoju inteligenciu, lojalitu a schopnosť byť skvelými spoločníkmi.

 

 

Plemena psov na t

 

Plemená psov začínajúce na písmeno „t“ sú veľmi rozmanité a rôznorodá skupina psov. Medzi ne patria napríklad Teriéri, Tosa Inu, Turecký pastiersky pes, Tibetanský teriér, a mnoho ďalších. Každé plemeno má svoje vlastné charakteristické rysy a vlastnosti, čo z nich robí jedinečné a zaujímavé. Niektoré plemená sú vhodné pre rodiny s deťmi, zatiaľ čo iné sú vhodnejšie pre jednotlivcov alebo páry. Plemená psov začínajúce na „t“ sú obľúbené nielen pre svoj vzhľad, ale aj pre svoju inteligenciu, lojalitu a schopnosť byť skvelými spoločníkmi.

 

Plemena psov na v

 

Plemená psov začínajúce na písmeno „v“ sú pomerne vzácne a nie tak rozšírené ako iné plemená. Medzi ne patrí napríklad Veľký švajčiarsky salašnícky pes, Vizsla, Východoeurópsky ovčiak, Volpino Italiano, a mnoho ďalších. Aj keď sú tieto plemená menej známe, majú svoje vlastné charakteristické rysy a vlastnosti, ktoré ich robia jedinečnými a zaujímavými. Niektoré plemená sú vhodné pre rodiny s deťmi, zatiaľ čo iné sú vhodnejšie pre jednotlivcov alebo páry. Plemená psov začínajúce na „v“ sú obľúbené nielen pre svoj vzhľad, ale aj pre svoju inteligenciu, lojalitu a schopnosť byť skvelými spoločníkmi.

 

Plemena psov na w

 

Plemená psov začínajúce na písmeno „w“ sú veľmi vzácne a nie tak rozšírené ako iné plemená. Medzi ne patria napríklad Welsh Corgi, West Highland White Terrier, Výmarský stavač, a mnoho ďalších. Aj keď sú tieto plemená menej známe, majú svoje vlastné charakteristické rysy a vlastnosti, ktoré ich robia jedinečnými a zaujímavými. Niektoré plemená sú vhodné pre rodiny s deťmi, zatiaľ čo iné sú vhodnejšie pre jednotlivcov alebo páry. Plemená psov začínajúce na „w“ sú obľúbené nielen pre svoj vzhľad, ale aj pre svoju inteligenciu, lojalitu a schopnosť byť skvelými spoločníkmi.

 

Plemena psov na y

 

Áno, existuje plemeno psa, ktoré začína na písmeno „y“ a to je Yorkshire Teriér. Yorkshire Teriér je malý pes s dlhou hodvábnou srsťou, ktorá je sfarbená do ocelovomodrej a svetlozlatej. Plemená psov podľa abecedy. Toto plemeno je veľmi populárny pre svoj roztomilý vzhľad, inteligenciu a lojalitu. Aj keď je to jediné plemeno psa začínajúce na písmeno „y“, stále má svoje vlastné charakteristické rysy a vlastnosti, čo ho robí jedinečným a zaujímavým. Yorkshire Teriér je obľúbeným spoločníkom a je vhodný pre rodiny s deťmi aj jednotlivcov.

 

Plemena psov na z – Plemená psov podľa abecedy

 

Plemená psov začínajúce na písmeno „z“ sú vzácne a nie tak rozšírené ako iné plemená. Medzi ne patrí napríklad Zlatý retriever, Západočeský teriér, Zakynthos Hound, a mnoho ďalších. Aj keď sú tieto plemená menej známe, majú svoje vlastné charakteristické rysy a vlastnosti, čo z nich robí jedinečné a zaujímavé. Niektoré plemená sú vhodné pre rodiny s deťmi, zatiaľ čo iné sú vhodnejšie pre jednotlivcov alebo páry. Plemená psov začínajúce na „z“ sú obľúbené nielen pre svoj vzhľad, ale aj pre svoju inteligenciu, lojalitu a schopnosť byť skvelými spoločníkmi.

 

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button