PsySTAROSTLIVOSŤ O PSA

Recept pre psa : Pečieme pre psíka 1. recept

Recept pre psa : Pečieme pre psíka 1. recept . Upečte chutné jedlo pre vášho psíka . Recept na chutné koláčiky . Váš pes si ich obľúbi.

ARAŠIDOVÉ MÁSLO, MÁSLO PRE PSOV

Je čas na rubriku pečieme pre psíka 1. recept ! Určite budeme v tejto rubrike smelo pokračovať , tak nám nezabudnite zanechať like na fb page : TOP DEN . Dnes vyrábame koláč s arašidovým maslom pre psov.Aj keď dnes sa moc piecť nebude , určite príde vášmu psíkovi táto pochúťka vhod .

Koláč s arašidovým maslom pre psov vysledok Recept pre psa

Koláč s arašidovým maslom pre psov Recept pre psa 

Zloženie

1 šálka organického arašidového masla
1 malá nádoba s obyčajným gréckym jogurtom
1/4 šálky šľahačkového krému
1 polievková lyžica kokosového oleja
1 polievková lyžica medu
6 Grahamových crackerov
Voliteľné polevy
Mrazené plátky banánu
Rozdrvené pamlsky pre psov

suroviny kolač s arašidovym maslom Recept pre psa

Postup prípravy Recept pre psa 

V malej miske zmiešajte arašidové maslo, jogurt, krém, kokosový olej a med. Zmes bude mať konzistenciu polevy! Môžete to ľahko urobiť ručne alebo pomocou mixéra. Keď sú všetky vaše ingrediencie zmiešané, vezmite 1 veľkú lyžicu a natrite povrch grahamového crackeru. Môžete ho vyhladiť lyžičkou alebo prstom tak, aby vyplňoval celú plochu. Pre tento recept máte tiež možnosť upiecť si vlastné mini crekri. Či tak alebo onak bude to fungovať! Ďalší krok je voliteľný. Shelby na videu si pochutnáva na mrazených banánoch, a tak sa rozhodli pár nakrájať a dať ich na mini koláče. Tiež rozdrvili nejaké maškrty pre psov a pokropili ich zhora na cracker!

Francúzske plemená psov – 15 francúzskych plemien psov

Recept pre psa

Naše psy sú najlepšími pomocníkmi, pokiaľ ide o výrobu pochúťok! Po dokončení by mali vyzerať asi ako na fotografii nižšie.

Koláč s arašidovým maslom pre psov Recept pre psa


Dúfame, že sa vám táto pochúťka páčila! Ďakujeme, že ste sa k nám pripojili pri oslave 9. narodenín Shelby! Nezabudnite to zdieľať so svojimi priateľmi. Recept pre psa .Pes si pochutná na dobrom jedle . Dobrú chuť prajeme hof . 

Mastné vlasy : 5 domácich liekov

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button