Filmy a voľný časONLINE FILMY

Nádherná online cz dabing 2022

Nádherná online cz dabing 2022 je epizódny film nemeckej režisérky a filmovej herečky Karoline Herfurth z roku 2022. S humorom a citlivosťou film voľne spája päť žien v oblasti napätia medzi pošramoteným sebavedomím a údajne nevyhnutnou sebaoptimalizáciou.

 

Nádherná online cz dabing 2022

 

Nádherná online cz dabing 2022

 

Premiéra v kinách plánovaná na rok 2020 bola pôvodne odožená na neurčito kvôli pandémii Corona; film sa napokon v nemeckých kinách objavil 3. februára 2022.

 

Päť žien rôzneho veku je konfrontovaných so svojím sebavedomím a požiadavkami seba samých a ostatných: Nádherná online cz dabing.  Päťdesiatnička Frauke sa už nepovažuje za žiadúcu a cíti sa nedocenená svojím manželom Wolfgangom. Jej dcéra Julie chce urobiť kariéru modelky a všetkými prostriedkami sa snaží formovať svoje telo podľa ideálu krásy tohto odvetvia. Dcéra Juliinej manažérky, školáčka s nadváhou Leyla, sa necíti byť prijatá matkou taká, aká je. Juliina švagriná Sonja bojuje so zmenou svojho tela po dvoch tehotenstvách a dostáva sa do životnej krízy. Ako matka na seba vyvíja veľký tlak, ale jej manžel Milan si to nevšíma.

 

Film 2022 Nádherná

 

Film 2022 Nádherná

Sonjina najlepšia priateľka, učiteľka Vicky, učí svojich žiakov, že vonkajší vzhľad je len malou časťou toho, čo robí ľudí ľuďmi. Je presvedčená, že ženy a muži sa nikdy nemôžu stretnúť na úrovni očí. To pociťuje aj jej kolega Franz, ktorý si s ňou po erotickom stretnutí chce vybudovať trvalý vzťah za rovnakých podmienok.

 

Film produkovala spoločnosť Hellinger / Doll Filmproduktion v koprodukcii s Warner Bros. Produkciu financoval nemecký Spolkový filmový fond sumou jeden milión eur. Nemecká spolková filmová rada prispela celkovou sumou 800 000 eur. Medienboard Berlin-Brandenburg podporil distribúciu sumou 80 000 eur.

 

Online film zadarmo

 

Online film zadarmo

 

Natáčanie prebiehalo od 29. júla do 13. októbra 2019. Premiéra filmu v Nemecku a nemecky hovoriacom Švajčiarsku bola pôvodne naplánovaná na 17. decembra 2020. Mastné vlasy : 5 domácich liekov

 

Uvedenie filmu bolo veľmi úspešné, v pokladniach kín zarobil niečo vyše 2 milióny, čo mu umožnilo dostať sa na prvé miesto v rebríčku návštevnosti kín. Ide tak o najlepší štart nemeckého filmu od začiatku pandémie v polovici marca 2020. Nádherná online cz dabing.

 

Nádherná online cz dabing 2022

 

Nádherná online cz dabing 2022

 

Nemecké hodnotenie filmov a médií (FBW) klasifikuje film ako „mimoriadne hodnotný“. Ukazuje „s leskom v oku, presným pozorovacím talentom“ a citlivo neistotu a zraniteľnosť piatich žien v rôznych fázach života. Všetkých päť jednotlivých, voľne prepojených príbehov bolo presvedčivých. Filmy o svätcoch ktoré by ste mali vidieť 

Vo filme Wunderschön sa záujem o úlohu žien prejavuje ako ťažisko Herfurthovej filmovej tvorby.

Vo vyhlásení poroty sa uvádza, že pre film nie je ľahké s humorom spracovať spoločensky kontroverzné témy, ako sú sebaoptimalizácia a ideály krásy. Herfurth však vie s ľahkosťou „hrať na klávesnici emócií“ a dokáže „rozvinúť potenciál“, aby ovplyvnil cieľovú skupinu. Z hľadiska hereckých výkonov boli „presvedčivé najmä Nora Tschirnerová ako uštipačný protipól štandardizovaných postáv“, ako aj detskí a mladí herci.

 

Komédia 2022

 

Komédia 2022

 

Podľa Axela Timo Purra na Artechocku sa film odvažuje vyjadriť feministické zúfalstvo prekračovaním hraníc, surovým slapstickom a zobrazením telesnosti na hraniciach telesného hororu. Nádherná online cz dabing. Herfurth dekonštruuje telo na bojové pole a potom toto bojové pole využíva na vyvolanie boja. Purr vyzdvihuje spoluprácu Leny Stahlovej na scenári a spája film s dielami režisérky Helke Sanderovej. Vo filme Wunderschön sa záujem o úlohu žien prejavuje ako ťažisko Herfurthovej filmovej tvorby. Filmy o lodiach : Top 10 Filmy o lodiach.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button