Filmy a voľný časONLINE FILMY

Blackpink the movie cz dabing online titulky

Film Blackpink the movie cz dabing online  je dokumentárny film z roku 2020, ktorý režírovala Caroline Suhová a ktorý rozpráva príbeh juhokórejskej dievčenskej skupiny Blackpink ako spolužiakov a jednotlivcov a podrobne popisuje ich vzostup. sláva.Film bol prepustený necelé dva týždne po vydaní prvého štúdiového albumu Blackpink The Album a bol označený ako „príťažlivý dokumentárny film, ktorý zdôrazňuje individualitu každého člena“.

 

Blackpink the movie cz dabing online

 

Blackpink the movie cz dabing online dabing titulky

 

Film Blackpink the movie cz dabing online. Je to prvý dokument spoločnosti Blackpink a prvý pôvodný obsah K-popu spoločnosti Netflix. Mastné vlasy : 5 domácich liekov.

Dokument s neobmedzeným prístupom pokrýva štyri roky od debutu Blackpink v roku 2016 videonahrávkami z ich tréningových dní, pohľadom na ich každodenný život, príbehmi zo zákulisia a rozhovormi s členmi. Nasleduje skúšky a trápenia byť hviezdou K-popu, proces nahrávania debutového albumu skupiny The Album a vtedy pripravovaný sólový debut člena Rosého a vyvrcholí ich predstavením Coachella v roku 2019.

Fenomén K-pop obletel celý svet a Blackpink sa pravdepodobne stala najznámejšou a najobľúbenejšou dievčenskou skupinou na svete. Dôveryhodný vzťah režisérky Caroline Suh k Jisoo, Jennie, Rosé a Lisa ponúka organické a úprimné chvíle, ktoré divákom poskytnú autentický vnútorný pohľad na život Blackpink, ako aj odhodlanie a vyčerpávajúcu prípravu, ktorú každý člen vloží do každej úspešnej piesne, histórie- vystúpenie a vypredaná prehliadka arény. Sme nadšení, že môžeme ich príbeh priniesť svojim fanúšikom po celom svete.

 

Blackpink the movie cz film

 

Blackpink the movie cz dabing online

 

– Adam Del Deo, viceprezident pre dokumentárne funkcie v spoločnosti Netflix. Dokumentárny film režírovala Caroline Suhová, filmová nominantka na Emmy zo seriálov Docuseries Netflix Salt Salt Acid Heat, ktoré produkovala Cara Mones, a výkonných producentov filmu RadicalMedia. Projekt priniesol do Caroliny Suh Netflix, pretože spoločnosť spolupracovala s Blackpink na vývoji ich prvého K-pop projektu. Film sa natáčal v dvoch časových obdobiach, pričom prvé obdobie bolo na jeseň 2019 a druhé vo februári 2020. Archívne zábery z tréningových dní Blackpink poskytla skupinová agentúra YG Entertainment. Keď hovoríme o filme, Suh dúfal, že dokument „humanizuje všetkých členov Blackpink a že ich ľudia môžu považovať za trojrozmerných ľudí, a nie iba za tieto idoly alebo ikony“.

 

Počas globálnej tlačovej konferencie k filmu člen Rosé prezradil. Že názov Light Up the Sky vznikol počas natáčania. Kým boli v štúdiu, a bol to jeden z textov piesne skupiny „How You Like That“

 

Blackpink film cz online

 

Blackpink the movie film cz

 

8. septembra 2020 Netflix a Blackpink oznámili na svojich účtoch sociálnych médií premiéru hry Blackpink: Light Up the Sky. Spoločnosti Netflix a na ďalších jeho účtoch sociálnych médií. Ako skamarátiť mačku a psa.

 

Pred uvedením filmu organizoval Blackpink v Soule globálnu tlačovú konferenciu. Ku ktorej sa 13. októbra pripojila režisérka Caroline Suh z New Yorku prostredníctvom videokonferencie. K dispozícii profilové ikony všetkých štyroch členov Blackpink.

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button