Filmy a voľný časONLINE FILMY

Luca online cz dabing alebo titulky HD zdarma

Luca online cz dabing je americký počítačovo animovaný fantasy film prichádzajúceho veku do roku 2021, vyrobený spoločnosťou Pixar Animation Studios a distribuovaný spoločnosťou Walt Disney Studios Motion Pictures. Režisérom filmu je Enrico Casarosa (v jeho celovečernom režijnom debute), scenár tvoria Jesse Andrews a Mike Jones, producenti Andrea Warren, v hlavných úlohách sa predstavili Jacob Tremblay, Jack Dylan Grazer, Emma Berman, Saverio Raimondo, Maya Rudolph , Marco Barricelli, Jim Gaffigan, Peter Sohn, Lorenzo Crisci, Marina Massironi a Sandy Martin.

 

Luca online cz dabing

 

Luca online cz dabing

 

Nachádza sa na talianskej riviére medzi 50. a 60. rokmi a film sa zameriava na Luca Pagura, chlapca morského netvora, ktorý dokáže na zemi zaujať ľudskú podobu, ktorý so svojím novým najlepším priateľom Albertom Scorfanom prežíva život a skúma mesto Portorosso. – meniace sa leto. Luca sa inšpiruje Casarosovým detstvom v Janove; niekoľko umelcov spoločnosti Pixar bolo vyslaných na Taliansku riviéru.

 

Kde zhromažďovali výskumy z talianskej kultúry a životného prostredia. Morské príšer, „metafora pocitu odlišnosti“. Voľne vychádzali zo starých talianskych regionálnych mýtov a folklóru. Dizajn a animácia boli inšpirované ručne kreslenými a stop motion prácami a štýlom Hayao Miyazakiho. Casarosa. Opísal výsledok ako film, ktorý „vzdáva poctu Federicovi Fellinimu a iným klasickým talianskym filmárom. Pričom v zmesi je aj trocha Miyazakiho“.

 

Rozprávka Luca 2021 online

 

Rozprávka Luca 2021 online

 

Luca mal premiéru v janovskom akváriu 13. júna 2021 bol však film uvedený priamo na streamovanie na Disney + spolu so súčasným obmedzeným vysielaním v divadle El Capitan; vyjde v kinách. V krajinách bez streamovacej služby. Film získal všeobecne pozitívne recenzie od kritikov, s pochvalou za vizuál a nostalgický nádych. Hoci niektorí ho označili za jednoduchší ako predchádzajúce filmy Pixar. Účesy pre riedke vlasy.

 

Sleduj cez internet

 

Rozpravka 2021

 

Luca Paguro je dospievajúce morské monštrum žijúce pri pobreží talianskeho mesta Portorosso, ktoré trávi svoje dni pasením kozy. Jeho rodičia, Daniela a Lorenzo, ho zo strachu obmedzujú v tom, aby išiel na povrch, ale robiť to isté deň za dňom končí, že sa Luca nudí.

Jedného dňa sa Luca stretne s ďalšou mladou morskou príšerou menom Alberto Scorfano, ktorý bol už mnohokrát na súši a prinúti Luca ukázať mu, aké to je. Luca zistí, že keď je úplne suchý, môže sa zmeniť na človeka a keď je mokrý, vráti sa späť do svojej pravej podoby. Rozprávka Luca online cz dabing.  Luca a Alberto sa vydajú do Albertovho úkrytu na ostrove Isola del Mare. Ostrove neďaleko Portorosso, kde tvrdí, že žije so svojím otcom. Tam Luca nájde plagát s Vespou a čoskoro sa rozhodnú vyrobiť si úplne od nuly. Luca sa po celú dobu snaží pred rodičmi utajiť svoj dnes už dvojnásobný život a v tom je iba indícia jeho babičky. Ktorá ho drží v tajnosti. Najväčší hrad na svete 10 najväčšie hrady na svete.

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button