Filmy a voľný časONLINE FILMY

Expendables 4 online cz dabing alebo titulky

Expendables 4 online cz dabing alebo titulky je americký akčný film režiséra Scotta Waugha. Na scenári sa podieľali Spenser Cohen, Max Adams a John Joseph Connolly podľa pôvodného Cohenovho príbehu. Ide o štvrtú časť série The Expendables a pokračovanie filmu The Expendables 3 (2014).

 

Expendables 4 online cz dabing alebo titulky

 

Expendables 4 online cz dabing alebo titulky

 

V hlavných úlohách sa predstaví herecký ansámbel: Sylvester Stallone, Jason Statham. Dolph Lundgren a Randy Couture, ktorí si zopakujú svoje úlohy z predchádzajúcich filmov; k hereckému obsadeniu sa pridajú aj Curtis „50 Cent“ Jackson, Megan Fox, Andy García. Tony Jaa, Eddie Hall, Sheila Shah, Jacob Scipio, Levy Tran a Iko Uwais. Statham, Avi Lerner, Les Weldon, Yariv Lerner a Kevin King pôsobia ako producenti. Uvedenie filmu je naplánované na rok 2022 spoločnosťou Lionsgate.

 

Film Expendables 4 online

 

Film Expendables 4 online

 

V marci 2014 Pierce Brosnan uviedol, že sa dohodol s producentom Avi Lernerom na účinkovaní vo filme The Expendables 4. V apríli toho istého roku Sylvester Stallone prezradil, že jeho prvou voľbou na postavu zloducha bol Jack Nicholson, a zároveň spomenul, že má záujem presvedčiť Clinta Eastwooda, aby sa pripojil k produkcii. Do novembra toho istého roku bolo oznámené, že projekt sa pripravuje so zámerom získať rating R.

 

Novinka 2022

 

Novinka 2022

 

V decembri 2016 Stallone oznámil, že štvrtý diel bude posledným filmom série, pričom plánovaný predbežný dátum premiéry bol stanovený na rok 2018. Expendables 4 online cz do marca 2017 Stallone projekt a sériu opustil kvôli tvorivým nezhodám ohľadom scenára a smerovania pokračovania série. v januári 2018, po hlasnej podpore ostatných členov hereckého obsadenia (vrátane Arnolda Schwarzeneggera), Stallone oznámil svoj návrat do série príspevkom na svojich sociálnych sieťach; potvrdil nový vývoj v súvislosti so štvrtým filmom. v marci toho istého roku potvrdil svoju účasť Randy Couture.

 

Najlepší akčný film

 

 

Najlepší akčný film

V júni 2020 prejavil záujem o návrat do série Jean-Claude Van Damme, ktorý verejne prezentoval svoj nápad hrať Clauda Vilaina, brata svojej postavy zloducha Jeana Vilaina z filmu Expendables 4 online cz. V auguste 2020 spoločnosť Vértice Cine oznámila svoju účasť na filme ako produkčné štúdio spolu s Lionsgate a Millennium Films. Zároveň prezradili, že Patrick Hughes sa k sérii vráti ako režisér. V novembri 2020 prezident Millennium Media Jeffrey Greenstein uviedol, že štúdio pokračuje v práci na The Expendables 4.

 

Expendables 4 online cz 

 

 

V auguste 2021 The Hollywood Reporter informoval, že film bude režírovať Scott Waugh, ktorý nahradí Hughesa, a tiež, že Statham bude pôsobiť ako producent filmu. O septembri 2021 sa k hereckému obsadeniu filmu pripojil Andy García v nezverejnenej úlohe. No júli 2018 oznámil Gregory Poirier svoju úlohu scenáristu. 

 

Herci Expendables 4 

 

Herci Expendables 4 

 

V auguste 2021 bolo uvedené, že hlavné fotografovanie sa začne v októbri. 29. septembra 2021 sa oficiálne začalo nakrúcanie. Expendables 4 online cz v októbri 2021 Stallone na sociálnych sieťach oznámil, že dokončil nakrúcanie svojich scén do filmu. Potvrdil tiež, že The Expendables 4 bude jeho posledným vystúpením v úlohe Barneyho Rossa, pričom sa očakáva, že po jeho odchode sériu prevezme Statham. V tom istom mesiaci sa k hereckému obsadeniu pridali Sheila Shah, Jacob Scipio a Levy Tran v nezverejnených úlohách. V októbri 2021 sa k hereckému obsadeniu filmu pripojil Iko Uwais ako hlavný antagonista.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button