Filmy a voľný časONLINE FILMY

Thor 4 láska a hrom online cz dabing

Thor 4 láska a hrom online cz dabing je  americký superhrdinský film na motívy komiksovej postavy Thora, ktorý produkuje spoločnosť Marvel Studios a distribuuje Walt Disney Studios Motion Pictures.

 

Thor 4 láska a hrom online cz dabing

 

Thor 4 láska a hrom online cz dabing

 

Má byť priamym pokračovaním filmu Thor: Ragnarok (2017) a 29. filmom v rámci Marvel Cinematic Universe (MCU). Film režíruje Taika Waititi, ktorý sa podieľal na scenári spolu s Jennifer Kaytin Robinson, a v hlavných úlohách sa predstavia Chris Hemsworth ako Thor, ďalej Tessa Thompson, Natalie Portman, Christian Bale, Chris Pratt, Jaimie Alexander, Pom Klementieff, Dave Bautista, Karen Gillan, Sean Gunn, Jeff Goldblum a Vin Diesel.

 

Thor 4 2022 online titulky

 

Thor 4 2022 online titulky

 

Do januára 2018 Hemsworth a Waititi diskutovali o plánoch na pokračovanie filmu Ragnarok. Film Láska a hrom bol oficiálne ohlásený v júli 2019, pričom Hemsworth, Waititi, Thompson a Portman – ktorá sa v Ragnaroku neobjavila – sa mali do série vrátiť. Waititi uviedol, že film bude adaptovať prvky z komiksu Jasona Aarona Mighty Thor, v ktorom Portmanovej postava Jane Fosterovej preberá plášť a schopnosti Thora, zatiaľ čo trpí rakovinou. Thor 4 láska a hrom online cz dabing. Robinson sa k filmu pripojil vo februári 2020, pričom Waititi ho neskôr opísal ako romantický film. Nakrúcanie sa začalo v januári 2021 v austrálskom Sydney a skončilo sa začiatkom júna.

 

Film Thor 4 láska a hrom online cz 

 

Film Thor 4 láska a hrom online cz 

 

Premiéra filmu Thor: Láska a hrom je v Spojených štátoch naplánovaná na 8. júla 2022 ako súčasť štvrtej fázy MCU.

Pri ohlásení filmu v júli 2019 Feige povedal, že bude obsahovať veľa prvkov z komiksu Mighty Thor a príbeh Fosterovej, ktorá sa stane mocným Thorom, bude jeho dôležitou súčasťou.O mesiac neskôr sa Waititi nechal počuť, že dokončil scenár k filmu, ale v auguste to poprel. Počas propagácie svojho filmu Jojo Rabbit v októbri Waititi povedal, že dokončil prvý návrh scenára, ale príbeh sa bude v priebehu natáčania a strihu meniť.

 

O filme Thor 4 láska a hrom

 

 

 

V tom čase si nebol istý, či film bude obsahovať dejovú líniu. V ktorej Fosterová trpí rakovinou prsníka, ako je to v komikse Mocný Thor. Pričom poznamenal, že je to silná súčasť kníh. Portman neskôr povedala, že liečba Fosterovej z rakoviny bude vo filme preskúmaná. Thor 4 láska a hrom online cz dabing. Waititi dodal, že Marvel stále diskutuje o tom. Koľko času uplynie medzi Endgame a Láskou a hromom, a že to ovplyvní, či Thor stále nosí nadváhu. S ktorou je zobrazený v Endgame, vďaka čomu si vyslúžil prezývky „Tučný Thor“ a „Bro Thor“. Waititi však poznamenal, že to chcel s Thorom „stále meniť. Je taký zaujímavý, keď sa neustále mení“.

Štyri alebo päť návrhov scenára bolo dokončených do polovice apríla 2020. Veľmi bezpečný film“ tým, že zdvojnásobí bláznivejšie aspekty tohto filmu.“

 

K filmu 2022 novinka

 

K filmu 2022 novinka

 

Chcel zvýšiť stávku a urobiť film tak. Ako keby „nám 10-ročné deti povedali, čo by malo byť vo filme, a my sme povedali áno na každú jednu vec“. Waititi dodal, že film bude viac skúmať Korgovu kultúru Kronanov a naznačil. Bude obsahovať mimozemskú rasu Space Sharks z komiksov. Vyjadril tiež záujem o to, aby sa vo filme objavila postava Beta Ray Billa, ale v tom čase si nebol istý, či sa objaví. Koncom júla Waititi povedal, že v tom čase písali scenár s prestávkami. Už viac ako rok a on ho v tom týždni opäť preberal.

 

 

Povedal, že scenár bol veľmi romantický, a vysvetlil, že chcel natočiť romantický film, pretože chcel urobiť niečo, čo predtým nerobil. V októbri toho roku Hemsworth povedal, že Waititi stále píše scenár. Vyjadril nadšenie, že s jeho postavou urobí niečo drasticky odlišné, ako v predchádzajúcich troch filmoch MCU. Waititi neskôr opísal Lásku a hrom ako „najbláznivejší film [aký kedy] robil“ a vysvetlil, že každý prvok filmu mal nedávať zmysel. Povedal, že bude veľmi odlišný od Ragnaroku s vlastnou „osobitou príchuťou“ a že vo filme bude viac emócií.

 

Herci Thor láska a hrom 

 

James Gunn, scenárista a režisér troch filmov Strážcovia Galaxie, konzultoval. Ako boli postavy Strážcov použité vo filme Láska a hrom, pričom Gunn a Waititi diskutovali o tom. Thor 4 láska a hrom online cz dabing. Kam postavy smerujú, predtým. Ako Waititi začal písať, a Waititi čítal Gunnov scenár k filmu Strážcovia Galaxie Vol. 3 (2023). Gunn si potom prečítal Waititiho scenár Love and Thunder a podelil sa o svoje myšlienky. V januári 2021 Gunn vyhlásil, že Strážcovia sú s Waititim vo výborných rukách.

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button