Filmy a voľný čas

Thor 4 láska a hrom online cz dabing

Thor 4 láska a hrom online cz dabing je  americký superhrdinský film na motívy komiksovej postavy Thora, ktorý produkuje spoločnosť Marvel Studios a distribuuje Walt Disney Studios Motion Pictures.

 

Thor 4 láska a hrom online cz dabing

 

Thor 4 láska a hrom online cz dabing

 

Má byť priamym pokračovaním filmu Thor: Ragnarok (2017) a 29. filmom v rámci Marvel Cinematic Universe (MCU). Film režíruje Taika Waititi, ktorý sa podieľal na scenári spolu s Jennifer Kaytin Robinson, a v hlavných úlohách sa predstavia Chris Hemsworth ako Thor, ďalej Tessa Thompson, Natalie Portman, Christian Bale, Chris Pratt, Jaimie Alexander, Pom Klementieff, Dave Bautista, Karen Gillan, Sean Gunn, Jeff Goldblum a Vin Diesel.

 

Thor 4 2022 online titulky

 

Thor 4 2022 online titulky

 

Do januára 2018 Hemsworth a Waititi diskutovali o plánoch na pokračovanie filmu Ragnarok. Film Láska a hrom bol oficiálne ohlásený v júli 2019, pričom Hemsworth, Waititi, Thompson a Portman – ktorá sa v Ragnaroku neobjavila – sa mali do série vrátiť. Waititi uviedol, že film bude adaptovať prvky z komiksu Jasona Aarona Mighty Thor, v ktorom Portmanovej postava Jane Fosterovej preberá plášť a schopnosti Thora, zatiaľ čo trpí rakovinou. Thor 4 láska a hrom online cz dabing. Robinson sa k filmu pripojil vo februári 2020, pričom Waititi ho neskôr opísal ako romantický film. Nakrúcanie sa začalo v januári 2021 v austrálskom Sydney a skončilo sa začiatkom júna.

 

Film Thor 4 láska a hrom online cz 

 

Film Thor 4 láska a hrom online cz 

 

Premiéra filmu Thor: Láska a hrom je v Spojených štátoch naplánovaná na 8. júla 2022 ako súčasť štvrtej fázy MCU.

Pri ohlásení filmu v júli 2019 Feige povedal, že bude obsahovať veľa prvkov z komiksu Mighty Thor a príbeh Fosterovej, ktorá sa stane mocným Thorom, bude jeho dôležitou súčasťou.O mesiac neskôr sa Waititi nechal počuť, že dokončil scenár k filmu, ale v auguste to poprel. Počas propagácie svojho filmu Jojo Rabbit v októbri Waititi povedal, že dokončil prvý návrh scenára, ale príbeh sa bude v priebehu natáčania a strihu meniť.

 

O filme Thor 4 láska a hrom

 

 

 

V tom čase si nebol istý, či film bude obsahovať dejovú líniu. V ktorej Fosterová trpí rakovinou prsníka, ako je to v komikse Mocný Thor. Pričom poznamenal, že je to silná súčasť kníh. Portman neskôr povedala, že liečba Fosterovej z rakoviny bude vo filme preskúmaná. Thor 4 láska a hrom online cz dabing. Waititi dodal, že Marvel stále diskutuje o tom. Koľko času uplynie medzi Endgame a Láskou a hromom, a že to ovplyvní, či Thor stále nosí nadváhu. S ktorou je zobrazený v Endgame, vďaka čomu si vyslúžil prezývky „Tučný Thor“ a „Bro Thor“. Waititi však poznamenal, že to chcel s Thorom „stále meniť. Je taký zaujímavý, keď sa neustále mení“.

 

Nezabudnite dať Palec hore na našej 👉 fb stránke TOPDEN 👍

 

Štyri alebo päť návrhov scenára bolo dokončených do polovice apríla 2020. Veľmi bezpečný film“ tým, že zdvojnásobí bláznivejšie aspekty tohto filmu.“

 

K filmu 2022 novinka

 

K filmu 2022 novinka

 

Chcel zvýšiť stávku a urobiť film tak. Ako keby „nám 10-ročné deti povedali, čo by malo byť vo filme, a my sme povedali áno na každú jednu vec“. Waititi dodal, že film bude viac skúmať Korgovu kultúru Kronanov a naznačil. Bude obsahovať mimozemskú rasu Space Sharks z komiksov. Vyjadril tiež záujem o to, aby sa vo filme objavila postava Beta Ray Billa, ale v tom čase si nebol istý, či sa objaví. Koncom júla Waititi povedal, že v tom čase písali scenár s prestávkami. Už viac ako rok a on ho v tom týždni opäť preberal.

 

 

Povedal, že scenár bol veľmi romantický, a vysvetlil, že chcel natočiť romantický film, pretože chcel urobiť niečo, čo predtým nerobil. V októbri toho roku Hemsworth povedal, že Waititi stále píše scenár. Vyjadril nadšenie, že s jeho postavou urobí niečo drasticky odlišné, ako v predchádzajúcich troch filmoch MCU. Waititi neskôr opísal Lásku a hrom ako „najbláznivejší film [aký kedy] robil“ a vysvetlil, že každý prvok filmu mal nedávať zmysel. Povedal, že bude veľmi odlišný od Ragnaroku s vlastnou „osobitou príchuťou“ a že vo filme bude viac emócií.

 

Herci Thor láska a hrom 

 

James Gunn, scenárista a režisér troch filmov Strážcovia Galaxie, konzultoval. Ako boli postavy Strážcov použité vo filme Láska a hrom, pričom Gunn a Waititi diskutovali o tom. Thor 4 láska a hrom online cz dabing. Kam postavy smerujú, predtým. Ako Waititi začal písať, a Waititi čítal Gunnov scenár k filmu Strážcovia Galaxie Vol. 3 (2023). Gunn si potom prečítal Waititiho scenár Love and Thunder a podelil sa o svoje myšlienky. V januári 2021 Gunn vyhlásil, že Strážcovia sú s Waititim vo výborných rukách.

 

 

Nezabudnite dať Palec hore na našej 👉 fb stránke TOPDEN 👍

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Back to top button