Filmy a voľný časONLINE FILMY

Prišerákovci 2 online cz dabing alebo titulky

Prišerákovci 2 online cz dabing alebo titulky známa aj ako Rodina príšer 2: Nikto nie je dokonalý a v Nemecku vydaná pod názvom Šťastná rodina je nemecko-britská počítačom animovaná komédia z roku 2021, ktorú režíroval a produkoval Holger Tappe a scenárista David Safier. Ide o pokračovanie filmu Rodinka príšeriek z roku 2017, v ktorom účinkujú Emily Watson, Jason Isaacs, Nick Frost, Jessica Brown Findlay, Catherine Tate, Ethan Rouse (všetci si zopakovali svoje úlohy) a Emily Carey. 22. októbra 2021 bol film vydaný priamo na video v Spojenom kráľovstve ako pôvodný film spoločnosti Sky Cinema Group a 15. októbra ho do amerických kín uviedla spoločnosť VivaKids.

 

Prišerákovci 2 online cz dabing alebo titulky

 

Prišerákovci 2 online cz dabing alebo titulky

 

Rok po šťastnom konci predchádzajúcich udalostí rodina Wishbonovcov bojuje s rôznymi nedostatkami. Syn Max je najhorším žiakom ôsmej triedy. Všetci spolužiaci sú aspoň o hlavu vyšší, a tak sa nemotornému tučkovi s okuliarmi smejú. Sleduj film Prišerákovci 2 online cz dabing alebo titulky.

Dcéra Faye je presvedčená, že všetci jej kamaráti sú na niečo nadaní, ale ona nie. Emmina matka sa snaží svojim deťom pomôcť, ale jej rady nanajvýš ignorujú a často ich dráždia. A potom je tu otec Frank, ktorého šťastie z novej práce a pokojnejšieho životného štýlu ničí nešťastná rodina. Dobrou správou je, že sa uskutoční svadba čarodejnice Baby Jagy a hrbatého komorníka Renfielda (obaja sa stali súčasťou veľkej rodiny Wishbonovcov ako náhradní starí rodičia). Mastné vlasy : 5 domácich liekov.

 

Rozprávka Prišerákovci 2 online 

 

Rozprávka Prišerákovci 2 online

 

Zlá je, že pár sekúnd predtým, ako si mali vymeniť prísahu, dvoch zaľúbencov unesie dievča v rovnakom veku ako Max! Je to super cool Mila Starrová, jediná dcéra miliardára, vedeckého génia, filantropa, manželov Marlene a Maddoxa Starrových. Višbonovci majú len jednu možnosť: ak chcú zachrániť Babu Jagu a Hrbáča, musia sa opäť stať príšerami. Áno, mama sa stala upírom, otec si vyberie úlohu Frankensteina, deti sa stanú neposedným vlkolakom a príťažlivou múmiou. Spoločnosť týchto príšeriek sa vydáva na novú cestu, aby zachránila Babu Jagu a Renfielda, pretože svadba sa musí konať bez ohľadu na všetko.

 

Online rozprávka 2022 zadarmo

 

Online rozprávka 2022 zadarmo

Ethan Rouse ako Max Wishbone. Jessica Brown Findlay ako Fay Wishbone.  Sleduj film Prišerákovci 2 online cz dabing alebo titulky. Emily Watson ako Emma Wishbone. Nick Frost ako Frank Wishbone. Emily Carey ako Mila Starr. Catherine Tate ako Baba Jaga. Jason Isaacs ako Dracula. Mária Jančová Rozprávky starej matere.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button