Filmy a voľný časONLINE FILMY

Resident evil vitajte v racoon city online cz dabing 2021

Resident evil vitajte v racoon city online cz je pripravovaný survival horor, ktorý napísal a režíroval Johannes Roberts. Adaptácia príbehov prvej a druhej hry od Capcomu slúži ako reštart filmovej série Resident Evil a bude celkovo siedmym hraným filmom, ktorý voľne vychádza z rovnomennej série videohier. Vo filme si zahrajú Kaya Scodelario, Hannah John-Kamen, Robbie Amell, Tom Hopper, Avan Jogia, Donal Logue a Neal McDonough.

 

Resident evil vitajte v racoon city online cz dabing 2021

 

Resident evil vitajte v racoon city online cz dabing 2021

 

Vývoj prebiehal začiatkom roka 2017, po vydaní filmu Resident Evil: The Final Chapter, pričom o projekt prejavil záujem producent James Wan. Resident evil vitajte v racoon city online cz dabing 2021. Neskôr predseda spoločnosti Constantin Film Martin Moszkowicz uviedol, že sa pripravuje reštart filmovej série. V tom istom mesiaci bol Wan vyzvaný, aby reštart produkoval so scenárom Grega Russa; následne bol Roberts najatý ako scenárista aj režisér a Wan aj Russo projekt opustili. Nakrúcanie sa začalo 17. októbra 2020 v meste Greater Sudbury v kanadskom Ontáriu. V máji 2021 prebehlo opätovné natáčanie filmu.

 

Resident evil 2021 horor cz dabing 

 

Resident evil 2021 horor cz dabing 

 

Kaya Scodelario ako Claire Redfieldová, Chrisova mladšia sestra, ktorá vyšetruje Umbrella Corporation.
Lauren Bill ako mladá Claire Redfieldová. Billová stvárňuje aj Emmu Kendo, nakazenú mladšiu dcéru Roberta Kenda. Resident evil 2021 horor cz dabing. Hannah John-Kamen ako Jill Valentine, členka STARS (Special Tactics And Rescue Service) a Chrisova partnerka. Robbie Amell ako Chris Redfield, Clairin starší brat a člen STARS, ktorý je vyslaný na vyšetrovanie do Spencerovho sídla. Tom Hopper ako Albert Wesker, člen STARS, ktorý pracuje ako dvojitý agent pre korporáciu Umbrella. Avan Jogia ako Leon S. Kennedy, regrút policajného oddelenia Raccoon City (RPD), ktorý sa spojí s Claire. Donal Logue ako náčelník Brian Irons, šéf polície RPD. Mastné vlasy : 5 domácich liekov.

Neal McDonough ako William Birkin, jeden z vodcov experimentov spoločnosti Umbrella. Lily Gao ako Ada Wong, tajomná špiónka, ktorá sa stretáva s Leonom a Claire. Chad Rook ako Richard Aiken, člen STARS. Resident evil vitajte v racoon city online cz. Marina Mazepa ako Lisa Trevor, jedna z experimentov Umbrelly. Janet Porter ako Annette Birkin, Williamova manželka, Sherryina matka a jedna z vedúcich experimentov Umbrelly. Holly De Barros ako Sherry Birkin, mladšia dcéra Annette a Williama, ktorá sa v sirotinci stretáva s Claire a Leonom.

Sammy Azero ako Enrico Marini, vedúci tímu STARS Alpha. Nathan Dales ako Brad Vickers, pilot helikoptéry tímu Alfa. Josh Cruddas ako Ben Bertolucci, konšpiračný teoretik, ktorý vyšetruje korporáciu Umbrella. Pat Thornton ako Trucker, vodič nákladného auta, ktorý sa stane Pacientom nula pri vypuknutí epidémie v Raccoon City.

 

Resident evil vitajte v racoon city herci

 

Resident evil vitajte v racoon city herci

 

Predprodukčné práce prebiehali začiatkom roka 2017. Keď bol film Resident Evil: Posledná kapitola ešte v kinách. Pričom predseda spoločnosti Constantin Film Martin Moszkowicz povedal, že sa pripravuje reštart série. Producent James Wan prejavil o projekt záujem. Resident evil vitajte v racoon city herci. V decembri 2018 bolo oznámené, že scenár a réžiu filmu má na starosti Johannes Roberts. Wan však neskôr v tom istom mesiaci potvrdil. Na projekte už nepodieľa, a uviedol, že správy o jeho účasti sú predčasné, a namiesto toho produkuje Mortal Kombat (2021). Top 10 hororov natočených podľa skutočnej údalosti.

 

Resident evil vitajte v racoon city sleduj zadarmo

 

Resident evil vitajte v racoon city sleduj zadarmo

 

Greg Russo bol v roku 2017 pripojený ako scenárista. Russo, ktorý bol v tom čase poverený aj napísaním scenára k filmu Mortal Kombat (2021), čerpal inšpiráciu z videohry Resident Evil 7: Biohazard z roku 2017, hoci neskôr objasnil, že čerpal len z tónov hry – „desivý, izolovaný, osamelý“ – a nie zo samotného príbehu. Russo chcel, aby sa v úvodných titulkoch objavila skladba Moonlight Sonata, ktorá sa objavila vo viacerých hrách Resident Evil. V rozhovore pre DiscussingFilm v novembri 2018 Russo potvrdil, že sa na projekte už nepodieľa. V auguste 2019 Roberts pre Screen Rant povedal. Resident evil vitajte v racoon city sleduj zadarmo.  Reboot bude „super, super strašidelný“ a vernejší hrám ako predchádzajúce filmy. V auguste 2019 Roberts pre Screen Rant povedal, že reboot bude „super, super strašidelný“.

 

Horor 2021 novinka

 

Horor 2021 novinka

 

Vo vyhlásení pre Deadline Hollywood Roberts uviedol, že film bude vychádzať z hier Resident Evil (1996) a Resident Evil 2 (1998), spolu s. Resident evil vitajte v racoon city online cz. Naozaj som sa chcel vrátiť k pôvodným prvým dvom hrám a znovu vytvoriť desivý viscerálny zážitok. Horor 2021 novinka. Ktorý som mal, keď som ich hral prvýkrát. Zároveň vyrozprávať prízemný ľudský príbeh o malom umierajúcom americkom mestečku. 

 

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button