Filmy a voľný časONLINE FILMY

Doktor Strange 2022 online cz dabing alebo titulky

Doktor Strange 2022 online cz dabing alebo titulky je americký superhrdinský film založený na komiksovej postave Doctora Strangea. Produkuje ho spoločnosť Marvel Studios a distribuuje Walt Disney Studios Motion Pictures. Má byť pokračovaním filmu Doctor Strange (2016) a 28. filmom Marvel Cinematic Universe (MCU). Film režíruje Sam Raimi podľa scenára. Ktorý napísali Jade Halley Bartlett a Michael Waldron, a v hlavnej úlohe Stephena Strangea sa predstaví Benedict Cumberbatch. Spolu s Benedictom Wongom, Rachel McAdams, Chiwetelom Ejiofor. Elizabeth Olsen a Xochitl Gomez. Vo filme Strange rozpúta nevýslovné zlo, keď čelí priateľovi, ktorý sa stal nepriateľom.

 

Doktor Strange 2022 online cz dabing alebo titulky

 

Doktor Strange 2022 online cz dabing alebo titulky

 

Režisér a spoluscenárista Doctora Strangea Scott Derrickson plánoval do októbra 2016 natočiť pokračovanie. Svoju účasť na poste režiséra podpísal v decembri 2018, keď bol potvrdený návrat Cumberbatcha. Názov filmu bol oznámený v júli 2019 spolu s Olsenovou účasťou. Zatiaľ čo Bartlett bol najatý na napísanie filmu v októbri toho istého roku. Derrickson z postu režiséra odstúpil v januári 2020 s odvolaním sa na tvorivé nezhody. Nasledujúci mesiac sa k projektu pripojil Waldron a v apríli 2020 prevzal réžiu Raimi.

 

Sleduj film Doktor Strange 2022 online 

 

 

Spoluscenárista Doctora Strangea (2016) C. Robert Cargill v apríli 2016 uviedol, že štúdio Marvel malo pocit, že niektoré pôvodné nápady pre film od neho a režiséra Scotta Derricksona zdôrazňovali príliš veľa „divných vecí“ spojených s komiksovou postavou Doctora Strangea, aby sa objavili v príbehu o pôvode, ale povedalo duu, aby si ich ponechali pre potenciálne budúce filmy.Derrickson v októbri prezradil, že má plány na pokračovanie, pričom vyjadril svoju lásku k postave a vizuálnym možnostiam, ktoré s ňou súvisia. Derrickson povedal, že prvý film bol „špičkou ľadovca. Je tu toľko pokroku, ktorý sa dá urobiť“.

 

Herci Doktor Strange 

 

Herci Doktor Strange  2

 

Chcel nasledovať príklad Temného rytiera (2008) a v pokračovaní predstaviť zloducha Doktor Strange 2022 online cz. Ktorý by im umožnil „ísť do hĺbky [a mať] viac viscerálny zážitok“. Hviezda Benedict Cumberbatch sa upísal minimálne jednému ďalšiemu filmu Doctor Strange. Derrickson vyjadril záujem predstaviť zloducha Nightmare a ďalej skúmať postavy Jonathana Pangborna a Hamira po ich malých úlohách v prvom filme. Vysvetlil tiež, že bol „v obraze“ o tom, ako filmy Avengers využívajú túto postavu vďaka blízkym vzťahom s Joeom Russoom – spolurežisérom Avengers: Infinity War (2018) a Avengers: Spoluautor scenára Doctora Strangea Jon Spaihts vyjadril záujem o to, aby sa postava Clea objavila v pokračovaní.

 

Novinka 2022

 

Novinka 2022

 

V apríli 2017 sa Derrickson nechal počuť, že sa vracia k pokračovaniu, pričom začal pracovať po splnení svojich záväzkov voči televíznemu seriálu Locke & Key. Do decembra 2018 Derrickson v tichosti dokončil dohodu o réžii pokračovania, v ktorom si Cumberbatch, Benedict Wong a Rachel McAdams zopakujú svoje úlohy Dr. Stephena Strangea, Wonga a Christine Palmer. Marvel začal hľadať scenáristu, pričom The Hollywood Reporter uviedol, že scenár sa bude písať v priebehu roka 2019 pre plánovaný začiatok nakrúcania začiatkom roka 2020 a potenciálnu premiéru v máji 2021. Feige a Derrickson oficiálne oznámili pokračovanie na Comic-Cone v San Diegu v júli 2019, pričom odhalili názov Doctor Strange in the Multiverse of Madness a potvrdili dátum premiéry 7. mája 2021.

 

Doktor Strange 2022 online cz

 

Doktor Strange 2022 online cz

 

Derrickson uviedol, že chcel, aby pokračovanie bolo prvým strašidelným filmom Marvel Cinematic Universe (MCU). A aby sa v ňom objavilo viac gotických a hororových prvkov z komiksov ako v prvom diele. Feige prezradil, že seriál WandaVision (2021) od Disney+ bude priamo pripravovať film. Pričom hviezda tohto seriálu Elizabeth Olsen si vo filme zopakuje úlohu Wandy Maximoff / Scarlet Witch. Multiverse of Madness tiež pokračuje z filmu Spider-Man: No Way Home (2021). Doktor Strange 2022 online cz. V ktorom Cumberbatch hrá Strangea, ako aj z prvej sezóny seriálu Loki (2021), ktorý vo finále sezóny „For All Time“ (Pre všetky časy) nastavuje udalosti filmu. Navždy.“ Po vydaní tejto epizódy sa objavili správy, že Tom Hiddleston si zopakuje svoju úlohu Lokiho v Multiverse of Madness.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button