Filmy a voľný časONLINE FILMY

Neobyčajný svet online cz dabing alebo titulky 2022

Neobyčajný svet online cz dabing alebo titulky 2022 je americký počítačovo animovaný dobrodružný vedecko-fantastický film. Z produkcie Walt Disney Animation Studios, ktorý vydáva spoločnosť Walt Disney Pictures. Ide o 61. animovaný film z produkcie štúdia, ktorého režisérom je Don Hall. Scenáristom a spolurežisérom Qui Nguyen a producentom Roy Conli. Vo filme zazneli hlasy Jakea Gyllenhaala, Dennisa Quaida. Jaboukie Young-White, Gabrielle Union a Lucy Liu a sleduje Kladovcov. Legendárnu rodinu prieskumníkov, ktorí musia odložiť svoje rozdiely. Keď sa vydávajú na cestu na tajomnú planétu Avalonia obývanú surrealistickými formami života.

 

Neobyčajný svet online cz dabing alebo titulky 2022

 

 

Neobyčajný svet online cz dabing alebo titulky 2022

Podivný svet je kronikou legendárnych Cladovcov, hlavne pátrača Cladea. Ktorý bol vždy farmárom a nikdy nemal odvahu svojej rodiny prieskumníkov, ale sú nútení riešiť svoju poslednú a najdôležitejšiu misiu. Keď sa musia spoľahnúť jeden na druhého a sú nútení odložiť svoje rozdiely. Zatiaľ čo v neznámej a zradnej krajine Avalónia hľadajú zvláštnu bytosť, ktorá na nich čaká. Animácia – ako začať animovať, programy na animovanie

 

Rozprávka 2022

 

Rozprávka 2022

 

V decembri 2021 bol ohlásený film Strange World od Walt Disney Animation Studios, ktorého režisérom je Don Hall, spolurežisérom a scenáristom Qui Nguyen a producentom Roy Conli. Podľa Halla je Strange World poklona pulpovým časopisom – populárnej fantastike z prvej polovice 20. storočia, ktorá bola tlačená na lacnom papieri z drevenej buničiny. Povedal tiež, že „[v] detstve rád čítal staré čísla pulpových časopisov.

Animovaná rozprávka online

 

Animovaná rozprávka online

 

Boli to veľké dobrodružstvá, v ktorých skupina prieskumníkov mohla objaviť skrytý svet alebo starobylé bytosti. Boli obrovskou inšpiráciou pre Podivný svet.“ Tvorcov ovplyvnili aj filmy Cesta do stredu Zeme a King Kong. Príčiny straty vlasov u mužov

 

Neobyčajný svet online cz dabing alebo titulky 2022

 

Neobyčajný svet online cz dabing alebo titulky 2022 2
Neobyčajný svet online cz dabing alebo titulky 2022 2

 

Krajina Avalonia dostala oranžovo-bielu farebnú paletu, aby kontrastovala s titulným podivným svetom, pre ktorý tvorcovia filmu zvolili červenú a purpurovú farbu. Pre postavu Splat vytvorili spôsob neverbálnej komunikácie, podobne ako kúzelný koberec v Aladinovi.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button