Filmy a voľný časONLINE FILMY

Ron má chybu online cz dabing alebo titulky

Ron má chybu online cz dabing alebo titulky je počítačom animovaná sci-fi komédia z roku 2021. Ktorú režírovali Jean-Philippe Vine (vo svojom celovečernom režijnom debute), Sarah Smith. Spolurežisér Octavio E. Rodriguez a scenárista Peter Baynham a Smith. Vo filme účinkuje herecký ansámbel, ktorý tvoria Zach Galifianakis, Jack Dylan Grazer, Ed Helms, Justice Smith, Rob Delaney, Kylie Cantrall. Ricardo Hurtado a Olivia Colman. Je to prvý film z dielne Locksmith Animation a distribuovala ho spoločnosť 20th Century Studios. Pričom slúži ako prvý animovaný film, ktorý táto spoločnosť uviedla do kín po zatvorení Blue Sky Studios 10. apríla 2021. Animáciu zabezpečila spoločnosť DNEG.

 

Ron má chybu online cz dabing alebo titulky

 

Ron má chybu online cz dabing alebo titulky

Technologický gigant Bubble v budúcnosti predstavuje svoj najnovší výtvor: B-bot. Ktorého vytvoril benevolentný generálny riaditeľ Marc Weidell so zámerom vytvoriť robotického kamaráta. Ktorý má pomáhať nadväzovať priateľstvá a pripájať sa na internet pomocou Marcovho algoritmu priateľstva nainštalovaného v každom B-botovi. V mestečku Nonsuch je Barney Pudowski jediným stredoškolákom, ktorý nevlastní B-bota.

Jeho bývalí kamaráti z detstva Savannah Meadesová, Rich Belcher, Noah a Ava sa nechali pohltiť jednotlivými B-botmi. Barneyho otec Graham, ktorý predáva novinky na internete, a jeho stará mama Donka si uvedomia, že nemá žiadnych priateľov, a súcitia s ním. Ron má chybu online cz dabing alebo titulky. Keď si Rich z Barneyho urobí krutý žart. Narýchlo sa vyberú do obchodu Bubble, ktorý je však zatvorený. Našťastie vodič dodávky držal v ruke mierne poškodeného B-bota, ktorý mu vypadol z auta, a predá im ho.

 

Animovaná rozprávka Ron má chybu online cz 

 

Animovaná rozprávka Ron má chybu online cz 

 

Barney dostane B-bota ako neskorý narodeninový darček, ale po jeho aktivácii rýchlo zistí, že je poškodený a poruchový. Keďže nechce rozčúliť svojho otca, rozhodne sa ho vziať späť do obchodu Bubble, aby ho opravili. Nakoniec narazí na Richa a jeho priateľov, ktorí sa mu vysmievajú a snažia sa ho ponížiť. Animovaná rozprávka Ron má chybu online cz. Rich však zavolá políciu a spolu s Grahamom a Donkou ich odvedú do obchodu Bublina, aby B-bota rozdrvili. 

 

Film Ron má chybu 2021 cz

 

Film Ron má chybu 2021 cz

 

Keď sa o Barneyho a Ronovom konaní dozvedia, Marc je rád, že Ron ide proti jeho naprogramovaniu, zatiaľ čo jeho prevádzkový riaditeľ Andrew Morris to považuje za zlú reklamu a verí, že Ron musí byť zničený, aby sa problém vyriešil. Barney učí Rona. Film Ron má chybu 2021 cz.  Ako byť dobrým priateľom, a počas stretnutia narazí na Savannah, ktorá Ronovi povie, že musí Barneymu pomôcť získať priateľov. Napriek tomu, že Barney hovorí Savannah, aby to nerobila, zverejní Ronove činy na internete, čím upozorní Bubblea.

Na druhý deň sa Ron dostane z domu a snaží sa získať pre Barneyho „priateľov“, pričom do školy privedie rad náhodných ľudí. Keď sa Barney dostane do problémov, Rich objaví Ronovu odomknutú funkciu a stiahne ju, čím spôsobí, že všetky ostatné B-boty majú vypnuté bezpečnostné funkcie a rodičovskú kontrolu. B-boty sa rozbehnú a nakoniec, po tom, čo B-boty majú aktualizáciu záplat, je Savannah verejne ponížená.

 

Ron má chybu zadarmo 

 

Ron má chybu zadarmo 

 

Barneyho vylúčia zo školy a vynadá Ronovi, ale po návrate domov si uvedomí, že Ron bol naozaj kamarát, a rozhodne sa s ním utiecť, keď si preňho prídu zamestnanci Bubliny. Ron má chybu zadarmo. Kvôli chladnému počasiu a Barneyho astme však zoslabne a Ron ho privedie späť do civilizácie hneď za školu, kde mu Savannah, Rich, Noah a Ava pribehnú na pomoc. Najkrajšie zviera na svete : 10 najkrajších zvierat na svete.

 

Rozprávka online 2021 zadarmo 

 

Barneyho odvezú do nemocnice, kde sa zotavuje, a potom sa stretne s Marcom, ktorý na Rona urobí dojem. Marc opraví Ronove závady, a tým z neho urobí iného B-bota. Rozprávka online 2021 zadarmo. Barney žiada, aby sa Marc dostal do cloudu a získal Ronovu pôvodnú osobnosť, ale Andrew prevzal spoločnosť a Marca zablokoval. Vďaka dômyselnému plánu. Podľa ktorého sa Barney, Graham, Donka a Marc vlámu do centrály Bubble.

 

Rozprávka online 2021 zadarmo 

 

Barneymu podarí dostať do databázy Bubble, nájde Ronove pôvodné údaje podľa jeho svetla a nahrá ho späť do jeho tela.  Tým sa mu vráti jeho pôvodný kód. Keď vidí, že Bublina má priamy prístup k B-botom každého z nich. Uvedomí si, že všetci sú rovnako osamelí ako on. Barney navrhne vylepšiť všetkých B-botov, aby mali Ronove chyby. To však znamená, že Ron bude rozptýlený na internete. Barney sa neochotne rozlúči s Ronom, pretože jeho programovanie sa rozšíri na všetkých a zmieša Marcov algoritmus priateľstva s Ronovým kódovaním. Marc vydiera Andrewa, aby mu vrátil pozíciu výkonného riaditeľa po tom, čo ho tajne nahral, ako priznáva, že B-boty špehujú svojich majiteľov kvôli zisku. Ako si zjemniť vlasy: 5 prírodných spôsobov.

 

O tri mesiace neskôr majú všetci chybné B-boty, ale sú spokojní so svojimi divokými a čudnými osobnosťami. Barney už nemá ani jedného, ale stal sa oveľa spoločenskejším a zblížil sa so svojimi bývalými priateľmi. Keď o prestávke vysedávajú na „Barneyho lavičke“. Obrovská Bublinová veža, ktorá sa týči nad Nonsuchom, vytvára Ronovu tvár, čo naznačuje, že je stále nažive.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button