Filmy a voľný časONLINE FILMY

Macher na 30 dní online cz dabing

Macher na 30 dní online cz dabing je hlavnou hrdinkou filmu 30 Jours max, ktorý režíroval Tarek Boudali a ktorý bude uvedený v roku 2020. Rayana hrá režisér Tarek Boudali.

 

Macher na 30 dní online cz dabing

 

Macher na 30 dní online cz dabing

 

Zbabelý policajt Rayane sa dozvie, že mu zostáva len 30 dní života. Rozhodne sa stať hrdinom, ktorým nikdy nebol, a chytiť zločinca „Krysu“.

Pri prenasledovaní zločinca sa Rayanovi zrazu zatočila hlava a nemohol sa pohnúť dopredu. Macher na 30 dní online cz dabing. Ešte spadol na nejakú sutinu. Stéphanie, jeho kolegyňa, sa ho potom opýtala, prečo sa stal policajtom. Rayane potom vysvetlil, že to bolo preto, aby bol hrdý na svojho otca, ktorý zomrel pri plnení svojich povinností. Zrazu ho do krku uhryzla krysa.

 

Macher na 30 dní film 2021

 

Macher na 30 dní film 2021

 

Neskôr večer, keď sa vracali na policajnú stanicu, ich šéf požiadal, aby s ním išli chytiť dílera zvaného Krysa. Keď Rayane stál na stráži a blokoval východ, zavolala mu stará mama, ktorá sa obávala jeho neprítomnosti.

 

Po zavesení Rayane spoznal predavača kebabu zo svojho sídla a išiel ho varovať, aby sa tam nezdržiaval, pretože sa mala začať prestrelka. Rayane ani zďaleka netušil, že jeho priateľ je krysa. Okrem toho Rayane nepočul telefonáty svojho šéfa, pretože mal vytiahnuté slúchadlo, aby mohol telefonovať. Krysa preto odišla ležérne a v zhone, skôr než ju prichytili pri čine.

 

Macher na 30 dní o filme

 

Macher na 30 dní o filme

 

Komisár ho nemohol poslať späť, a tak ho preložil do podateľne. Neskôr za Rayanom prišiel potkan, poďakoval mu za varovanie a ponúkol mu peniaze výmenou za jeho adresár, ktorý nedávno našli dvaja noví policajti: Tony a Pierre. Rayane ako správny policajt jeho ponuku odmietol.O niekoľko dní neskôr Rayane zašiel za Pierrovým strýkom, lekárom, aby mu vyšetril pľuzgiere, ktoré mu urobil potkaní štípanec. Dozvedel sa, že mu zostáva len 30 dní života. Rayane prijal krysiu ponuku, nechal si zaplatiť a odišiel do Las Vegas, kde dal babičke peniaze, aby si čo najlepšie užil zvyšok života.

 

Bez toho, aby niekomu povedal, že sa chystá zomrieť, nakrútil svoje posledné slová priateľom a potom ich poslal poštou v presvedčení, že list príde až po jeho smrti.

 

Sleduj film online

 

Sleduj film online

Vtedy mu zavolal potkan, aby mu pohrozil, že nedodrží dohodu. Hoci Rayane vedel, že čoskoro zahynie, cítil povinnosť zasiahnuť a zachrániť svoju babičku. Macher na 30 dní online cz dabing. Vrátil sa preto do Paríža, aby pokračoval vo vyšetrovaní. Napriek neochote jeho šéfa situácia s rukojemníkmi dokázala, že je schopný vrátiť sa k prípadu. Adresár bol v skutočnosti plný receptov. Bol to však kód, ktorého jeden z názvov bol „barbapapa“, meno, ktoré Rayane počul už predtým v Kryse. Rýchlo usúdil, že jeden z dílerov je v parku. 10 najnebezpečnejších plemien psov.

 

Rayane, Stéphanie, Tony a Pierre sa tam potom vybrali, a hoci si mysleli, že dodávka Pierrovej matky je úkrytom krysy, našli hľadaného klauna. Po naháňačke im klaun prezradil meno colníka, ktorého potrebovali nájsť, a potom upadol do kómy. Tony a Pierre sprevádzajú klauna do nemocnice (pre prípad, že by ho chcel potkan zabiť), zatiaľ čo Rayane a Stéphanie idú za colníkom. Mastné vlasy : 5 domácich liekov.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button