Filmy a voľný časONLINE FILMY

Reminicence online cz dabing alebo titulky

Reminicence online cz dabing  je americký sci -fi thriller z roku 2021, ktorý napísala a režírovala Lisa Joyová, vo svojom celovečernom režijnom debute. Vo filme hrá Hugh Jackman ako vedca, ktorý objavuje spôsob, ako oživiť minulosť ľudí, a používa ho na hľadanie svojej dávno stratenej lásky (Rebecca Ferguson). Ďalej hrajú Thandiwe Newton, Cliff Curtis, Marina de Tavira, Daniel Wu, Mojean Aria, Brett Cullen, Natalie Martinez, Angela Sarafyan a Nico Parker. Joy produkuje aj po boku svojho manžela a kreatívneho partnera Jonathana Nolana.

 

Reminicence online cz dabing

 

Reminicence online cz dabing

 

Reminiscence je naplánované na vydanie spoločnosťou Warner Bros. Pictures v USA 20. augusta 2021 a bude mať tiež mesačné simultánne vydanie na streamovacej službe HBO Max. Reminicence online cz dabing.
Nick Bannister, súkromný vyšetrovateľ mysle, sa pohybuje v lákavom svete minulosti, keď mu život zmení nová klientka Mae. Jednoduchý prípad sa stane posadnutosťou potom, čo zmizne a on bojuje, aby sa o nej dozvedel pravdu.

Reminicence herci

 

Reminicence herci film 2021

Hugh Jackman ako Nick Bannister
Rebecca Ferguson ako Mae
Thandiwe Newton ako Watts
Cliff Curtis
Marina de Tavira ako Swati, Nickova manželka
Daniel Wu ako svätý Joe
Mojean Aria ako Sebastian
Brett Cullen ako Walter Sylvan
Natalie Martinez
Angela Sarafyan
Nico Parker ako Zoe

 

Reminicence film online

 

Reminicence film online

Koncom januára 2019 bolo oznámené, že Lisa Joy bude s týmto filmom debutovať a bude hrať Hugh Jackman a Rebecca Ferguson. Reminicence film online. V marci 2019 bolo oznámené, že spoločnosť Warner Bros. kúpila distribučné práva na film. V auguste bola k obsadeniu pridaná Thandiwe Newton. Daniel Wu, Angela Sarafyan, Natalie Martinez, Marina de Tavira a Cliff Curtis sa pripojili v októbri. Natáčanie sa začalo 21. októbra 2019 v New Orleans a Miami. Top 10 najväčších plemien psov na svete. 
Reminiscenciu plánuje vydať Warner Bros. Pictures v USA 20. augusta 2021. Premiéra bola na BFI IMAX 11. augusta 2021. V rámci plánov pre všetky svoje tituly do roku 2021 bude Warner Bros tiež streamovať film súčasne v službe HBO Max v USA po dobu jedného mesiaca, potom bude film odstránený až do vydania bežných domácich médií. Reminicence online cz dabing harmonogramové obdobie. Žehlička na vlasy : Podľa čoho si vybrať.

 

Reminicence online cz 

 

Reminicence online cz 

 

Reminiscencia pôvodne vide 16. apríla 2021 . Reminicence online cz . Dátum vydania v USA sa potom posunul na 27. augusta, aby sa zabránilo konkurencii so Shang-Chi a Legendou z desiatich prsteňov, a potom znova na 20. augusta.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button