Filmy a voľný časONLINE FILMY

Yakari online cz dabing alebo titulky zadarmo

Yakari online cz dabing alebo titulky. Malý Sioux Yakari sa vydáva po stope Little Lightning, mustangu. Yakari má magické stretnutie s Veľkým orlom, jeho totemovým zvieraťom, ktoré mu dá krásne perie a dar, že môže hovoriť so zvieratami.

 

Yakari online cz dabing alebo titulky

 

Yakari online cz dabing alebo titulky

S blížiacim sa krokom kmeňa migrujúceho bizóna sa Yakari, malý chlapec zo Siouxu, vydáva po stopách Malého hromu, divoký mustang, ktorý bol údajne neskrotiteľný. Na svojej ceste, prvýkrát v živote, sám Yakariho navštívi Veľký orol, jeho totemové zviera.

 

Great Eagle dáva Yakari nádherné perie a tiež neuveriteľnú schopnosť hovoriť so zvieratami. Yakari a Little Thunder. Ktorí cestujú ďaleko od domova a hlboko na územie strašných lovcov odetých pumaskinmi, podniknú veľké dobrodružstvo a opäť sa vrátia domov. Ich cesta úchvatnou, ale zradnou krajinou navždy spečatí neutíchajúce priateľstvo medzi najodvážnejším malým siouxským chlapcom a poníkom, ktorý beží ako vietor. Najčastejšie choroby zajacov.

 

Yakari film online 

 

Yakari online cz dabing rozprávka

Yakari, malý siouxský chlapec, sa vydáva na vlastnú päsť po stope Malého hromu, divokého mustanga, ktorý bol údajne neskrotiteľný. Na svojej ceste a sám prvýkrát v živote Yakariho navštívi jeho totemové zviera Great Eagle. Ktoré mu dodá nádherné pierko a tiež neuveriteľnú schopnosť hovoriť so zvieratami. Yakari online cz dabing alebo titulky. Yakari a Little Thunder cestujú ďaleko od domova a hlboko na územie strašných lovcov kože odetých pumou a podniknú veľké dobrodružstvo. Ich cesta úchvatnou. Ale zradnou krajinou navždy spečatí neutíchajúce priateľstvo medzi najodvážnejším malým. Siouxským chlapcom a poníkom, ktorý beží ako vietor.

 

Yakari online cz dabing rozprávka

 

Yakari film online 

The Towering Inferno (alebo Inscenácia Irwina Allena – The Towering Inferno) je americký epický akčný dramatický akčný thriller z roku 1974. Ktorý režíroval John Guillermin a jeho producentom bol Irwin Allen v obsadení súboru vedenom Paulom Newmanom (ktorý by neskôr hlas ako Doc Hudson v Cars) a Steve McQueen. Vo filme si zahrajú aj William Holden, Faye Dunaway, Fred Astaire, Susan Blakely, Richard Chamberlain, O. J. Simpson, Robert Vaughn, Robert Wagner, Susan Flannery, Gregory Sierra, Dabney Coleman a vo svojej záverečnej úlohe Jennifer Jones.

 

Yakari online cz dabing alebo titulky. Vo filme, najvyššia budova sveta s viac ako 130 poschodovým mrakodrapom zachytila obrovské pekelné výbuchy. Vo filme, najvyššia budova sveta s viac ako 130 poschodovým mrakodrapom zachytila obrovské pekelné výbuchy. Ktoré hrozia zničením veže a všetkých v nej a skupina mestských záchranných tímov sa zbieha na scénu a pokúša sa bojovať proti zúriacej príšere. Účesy pre riedke vlasy.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button