Filmy a voľný časONLINE FILMY

Halloween končí online cz dabing alebo titulky

Halloween končí online cz je americký slasher z roku 2022, ktorý režíroval David Gordon Green. Scenár napísali Green, Danny McBride, Paul Brad Logan a Chris Bernier. Je pokračovaním filmu Halloween zabíja z roku 2021. Trinástym dielom série Halloween a záverečným filmom trilógie „H40“, ktorá sa začala filmom z roku 2018 a pokračuje v deji filmu z roku 1978.

 

Halloween končí online cz

 

Halloween končí online cz

 

Vo filme účinkujú Jamie Lee Curtis, James Jude Courtney, Andi Matichak, Will Patton a Kyle Richards. Ktorí si zopakovali svoje úlohy z predchádzajúcich častí. Halloween končí online cz. Pre Curtisovú to bude posledný výstup v úlohe Laurie Strodeovej a pre Nicka Castlea posledný výstup v úlohe Michaela Myersa, resp. v epizódnej úlohe.

 

Pred uvedením filmu Halloween v roku 2018 McBride potvrdil, že spolu s Greenom mali v úmysle pripraviť dva filmy, ktoré by sa nakrúcali paralelne, ale rozhodli sa od toho upustiť a počkali na reakcie na prvý film. Po úspechu prvého filmu bol v júli 2019 oznámený názov filmu spolu s filmom Halloween zabíja.

 

Horor 2022

 

Horor 2022

 

Film Halloween končí mal premiéru na festivale Beyond Fest v Los Angeles 11. októbra 2022 a jeho uvedenie do kín v Spojených štátoch je naplánované na 14. októbra spoločnosťou Universal Pictures. Súčasne sa bude 60 dní streamovať aj na platených úrovniach Peacock. Horory

 

Štyri roky po udalostiach z minuloročného filmu Halloween zabíja žije Laurie so svojou vnučkou Allyson a dokončuje písanie svojich memoárov. Michaela Myersa od jeho posledného brutálneho besnenia nikto nevidel. Laurie sa po desaťročiach, keď dovolila, aby prízrak Michaela určoval a riadil jej realitu, rozhodla oslobodiť sa od strachu a hnevu a prijať život. Keď však mladého muža Coreyho Cunninghama obvinia zo zabitia chlapca, ktorého opatroval, spustí sa kaskáda násilia a teroru, ktorá Laurie prinúti konečne sa raz a navždy postaviť zlu, ktoré nedokáže ovládať.

Najlepší horor

 

Najlepší horor

 

V júni 2018 Danny McBride potvrdil, že spolu s Davidom Gordonom Greenom pôvodne zamýšľali nakrútiť dva filmy, ktoré by sa natáčali za sebou, ale potom sa rozhodli od toho upustiť a počkali na reakcie na prvý film:
„Chceli sme natočiť dva filmy za sebou. Potom sme si povedali: ‚No, nepredbiehajme. Mohlo by to vyjsť a všetci by nás mohli nenávidieť a už by sme nikdy nepracovali. Takže nebudeme musieť rok sedieť a čakať, kým vyjde ďalší film, o ktorom vieme, že sa ľuďom nebude páčiť. Takže sme si povedali: „Poučme sa z toho a uvidíme, čo funguje a čo nie. Ale určite máme predstavu, kam by sme sa touto vetvou príbehu chceli uberať, a dúfam, že dostaneme šancu to urobiť.

 

Halloween končí online cz

 

Halloween končí online cz

 

V septembri 2018 producent Jason Blum povedal, že „ak sa film osvedčí, urobíme pokračovanie.“ V októbri 2018, po otváracom víkende filmu, McBride potvrdil, že sa začal skorý vývoj pokračovania. v júli 2019 Bloody Disgusting informoval, že sa pripravuje tretí film spolu s vtedy ešte nezmeneným názvom Halloween Kills, pričom Green sa vráti ako režisér. Stránka tiež tvrdila, že štúdio zvažuje vydanie oboch filmov v októbri 2020. Green, McBride a Jeff Fradley pôvodne plánovali príbehový oblúk dvoch filmov, ale nakoniec sa rozhodli pre trilógiu po tom, čo si uvedomili, že majú viac materiálu, než sa pôvodne predpokladalo. Ako naučiť dieťa chodiť – najlepšie spôsoby

 

 

Halloween končí herci

 

Halloween končí herci

 

Neskôr v tom istom mesiaci spoločnosť Universal Pictures odhalila názvy a dátumy vydania dvoch pokračovaní. Halloween Kills, ktorý by mal byť uvedený 16. októbra 2020. Halloween Ends, ktorý by mal byť uvedený 15. októbra 2021 Green bol oficiálne ohlásený ako režisér oboch filmov a spolu s McBrideom ako autor scenárov. Zatiaľ čo Jamie Lee Curtis by si v oboch filmoch zopakovala svoju úlohu. Scott Teems bol potvrdený ako spoluscenárista filmu Halloween zabíja. A  zatiaľ čo Paul Brad Logan a Chris Bernier boli ohlásení ako spoluscenáristi filmu Halloween končí. V tom istom mesiaci boli potvrdené Judy Greer a Andi Matichak, ktoré si zopakujú svoje úlohy Karen a Allyson. Blum, Malek Akkad a Bill Block mali film produkovať. John Carpenter, Curtis, Green a McBride boli opäť pripojení ako výkonní producenti. Spoločnosť Universal Pictures presunula Halloween Kills na rok 2021 a Halloween Ends na október 2022. Zimné pneumatiky – Rady nad zlato pri kupovaní

 

V októbri 2021 Green prezradil, že Halloween Ends sa bude odohrávať štyri roky po udalostiach filmu Halloween Kills a do príbehu zakomponuje prvky pandémie. Halloween končí online cz. V rozhovore v tom istom mesiaci Curtisová vyhlásila, že film bude „šokujúci“ a „ľudí veľmi nahnevá“. Akkad uviedol, že film bude „uzavretejší“ ako predchádzajúci film, zatiaľ čo Green ho nazval príbehom o dospievaní a sľúbil intímnejší film v súlade s Carpenterovou Christine. Green tiež naznačil, že McBride požiadal o cameo vo filme, potenciálne ako postava, ktorá bojuje s Myersom.

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button