Filmy a voľný časONLINE FILMY

Sam doma online cz dabing alebo titulky

Sam doma online cz dabing alebo titulky je americká komédia z roku 1990, ktorú režíroval Chris Columbus a napísal John Hughes. Je to prvý film zo série Sám doma a hrajú v ňom Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern, John Heard a Catherine O’Hara. Film sleduje mladého chlapca, ktorý bráni svoj dom pred dvoma lupičmi po tom, čo ho rodina náhodou nechala v Chicagu na dovolenke v Paríži.

 

Sam doma online cz dabing alebo titulky

 

Sam doma online cz dabing alebo titulky

 

Hughes film koncipoval počas príprav na dovolenku. Spoločnosť Warner Bros. pôvodne zamýšľala film financovať a distribuovať, ale po prekročení prideleného rozpočtu produkciu zastavila a po tajných stretnutiach s Hughesom prevzala zodpovednosť spoločnosť 20th Century Fox. Sam doma online cz dabing alebo titulky. Krátko nato boli najatí Columbus a Culkin a nakrúcanie prebiehalo od februára do mája 1990 na miestach v štáte Illinois.

 

Film Sám doma

 

Film Sám doma

 

Sám doma mal premiéru 10. novembra 1990 v Chicagu a do kín v Spojených štátoch sa dostal 16. novembra. Po uvedení do kín sa stal finančne úspešným a získal pozitívne recenzie s pochvalou za herecké obsadenie, humor a hudbu. Sám doma celosvetovo zarobil 476,7 milióna dolárov. Tím sa stal najvýnosnejšou hranou komédiou až do uvedenia filmu The Hangover Part II (2011). Z Culkina urobil detskú hviezdu. Film bol nominovaný na Zlatý glóbus v kategóriách Najlepší film – muzikál alebo komédia a Najlepší herec vo filme – muzikál alebo komédia pre Culkina a na Oscara v kategóriách Najlepšia pôvodná hudba pre Johna Williamsa. Najlepšia pôvodná pieseň za skladbu „Somewhere in My Memory“. Film Sám doma. Sám doma je odvtedy považovaný za jeden z najlepších vianočných filmov] a vzniklo aj pokračovanie Sám doma 2: Stratený v New Yorku vyšlo v roku 1992.

 

Film cz dabing online

 

Film cz dabing online

 

Rodina McCallisterovcov sa chystá stráviť Vianoce v Paríži a večer pred odchodom sa stretáva v dome Petra a Kate na predmestí Chicaga. Film cz dabing online. Najmladší syn Petra a Kate, Kevin, je terčom posmechu svojich starších súrodencov. Neskôr Kevin po potýčke so starším bratom Buzzom nešťastnou náhodou zničí rodinnú večeru a ich letenky do Paríža, v dôsledku čoho ho za trest pošlú na podkrovie domu, kde nadáva Kate a želá si, aby jeho rodina zmizla. V noci silný vietor poškodí elektrické vedenie, čo spôsobí výpadok prúdu a vynuluje budíky, čím rodina zaspí. V zmätku a zhone na letisko sa Kevin nešťastnou náhodou zabudne.

 

Vianočný film online

 

Vianočný film online

 

Vianočný film online. Kevin sa zobudí a zistí, že dom je prázdny, a v domnení. To sa mu splnilo želanie, sa teší z novonadobudnutej slobody. Čoskoro sa však začne báť svojho suseda, starého Marleyho. O ktorom sa hovorí, že je sériový vrah, ktorý vyvraždil svoju vlastnú rodinu. Ako aj „mokrých banditov“, Harryho a Marva, dvojice zlodejov, ktorí sa vlámali do iných prázdnych domov v susedstve a zamerali sa na dom McCallistovcov. Kevin ich oklame, aby si mysleli, že jeho rodina je stále doma, čím ich prinúti odložiť svoje plány.

 

Sam doma online 

 

Sam doma online 

 

Kate si uprostred letu uvedomí, že Kevina nechali doma, a po prílete do Paríža rodina zistí, že všetky lety späť do Spojených štátov na nasledujúce dva dni sú rezervované. Peter a zvyšok rodiny zostanú v byte jeho brata v Paríži, zatiaľ čo Kate sa podarí zohnať let. Ale dostane sa len do Scrantonu v Pensylvánii. Sam doma online. Pokúsi sa rezervovať let do Chicaga, ale opäť je všetko rezervované. Kate, ktorá sa s tým nemôže zmieriť, si vypočuje Gusa Polinského, hlavného člena putovnej polkovej kapely Kenosha Kickers, ktorý jej ponúkne. Aby s nimi cestovala do Chicaga cestou do Milwaukee v sťahovacom aute, čo Kate vďačne prijme.

 

Sam doma film cz

 

Sam doma film cz

 

Medzitým si Harry a Marv konečne uvedomia, že Kevin je doma sám, a na Štedrý večer počuje Kevin, ako sa rozprávajú o plánoch, ako sa v tú noc vlámu do jeho domu. Kevinovi začne chýbať rodina a požiada miestneho imitátora Santa Clausa, či by mu na Vianoce nemohol priviesť rodinu. Sam doma film cz. Ide do kostola a sleduje vystúpenie speváckeho zboru, potom stretne starého Marleyho, ktorý vyvráti klebety o ňom. Poukáže na svoju vnučku v zbore, s ktorou sa nikdy nestretne, pretože sa so synom odcudzili; Kevin mu navrhne, aby sa so synom zmieril. After Tajomstvo online cz dabing alebo titulky.

 

Sam doma 1 

 

Sam doma 1 

 

Kevin sa vracia domov a nastraží do domu nástražné výbušné systémy, aby sa zmocnil zlodejov. Harry a Marv sa vlámu dovnútra, nastražia pasce a utrpia rôzne zranenia. Sam doma 1. Kým dvojica prenasleduje Kevina po dome, ten zavolá políciu a utečie, potom Harryho a Marva vyláka do susedného domu, do ktorého sa predtým vlámali. Prepadnú ho a chystajú sa pomstiť, ale Marley zasiahne a svojou lopatou na sneh ich omráči do bezvedomia. Prichádza polícia a zatkne Harryho a Marva, pričom identifikuje všetky domy, do ktorých sa vlámali vďaka Marvovej deštruktívnej vlastnosti zaplavovať ich. 6 receptov na výrobu domacích vlasových kondicionérov pre každý typ vlasov.

 

Najlepší vianočný film 

 

Najlepší vianočný film 

 

Na Vianoce Kevin so sklamaním zisťuje, že jeho rodina je stále preč. Potom počuje, ako Kate vchádza do domu a volá ho; zmierujú sa a čoskoro sa k nim pridajú Peter, Buzz, Jeff, Megan a Linnie, ktorí čakali v Paríži, kým sa im podarí získať priamy let do Chicaga. Najlepší vianočný film. Kevin o svojom stretnutí s Harrym a Marvom mlčí, hoci Peter nájde Harryho vyrazený zlatý zub. Kevin potom pozoruje, ako sa Marley stretáva so svojím synom, nevestou a vnučkou. Marley si všimne Kevina a dvojica si zamáva. Vtom na Kevina zakričí Buzz, ktorého izba bola počas fiaska poškodená.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button