Filmy a voľný časONLINE FILMY

V pasci online cz dabing alebo titulky HD zdarma

Niekoľko dní po Vianociach sa švédske / nórske nevlastné sestry Ida a Tuva vydali na zimný ponor do odľahlej časti nórskeho pobrežia. Na konci ponoru uväzní podvodná vodná šmykľavka Tuva. V pasci online cz dabing alebo titulky HD zdarma.  Keď Ida vypláva na povrch, aby privolala pomoc. Zistí, že tobogan zasiahol aj vodu, zakopal ich vybavenie. ttelefóny a kľúče od auta a eliminovali tak šancu na záchranu zvonku. S rozvojom horúčkovitej rasy o prežitie je Ida podrobená poslednej skúške charakteru a ráznosti. Počas Idinho boja za záchranu Tuvy je vystavené zlomeninové sesterstvo. Keď sa zdá, že je všetko stratené, stávky presiahli rámec jednoduchého prežitia.

 

V pasci online cz dabing 

 

V pasci online cz dabing 

Rozdiel medzi hororom o prežití a thrillerom o prežití je jednoduchý: obracajú sa tí, ktorí sú v ohrození. Na seba navzájom? To je to, čo robí z jednoduchého a stresujúceho hry Breaking Surface perfektný thriller o prežití. Dve sestry. Jedna uväznená na dne nórskeho fjordu pod spadnutým balvanom, druhá sa zúfalo snažila dostať ju von predtým. Ako dôjde vzduch v jej potápačských tankoch. Je to jednoduchá elegancia v kombinácii s ich súrodeneckým zúfalstvom. Ktorá zvyšuje nebezpečenstvo a vôľu publika vidieť ich dostať sa z toho, čo sa javí ako takmer nemožná situácia.

Sleduj V pasci 2021

 

V pasci online cz dabing alebo titulky HD zdarma

 

Samozrejme, uväznená sestra Tuva (Martin) je skúsenejšou z nich, profesionálna potápačka, ktorá sa drží na Vianoce, zatiaľ čo jej sestra Ida (Gammel) navštevuje na Vianoce rodinný dom. V pasci online cz dabing 2020. Zamierila do doslova teplejších vôd, preč od čistenia zvyškov okolo vrtúľ tankerov. Zatiaľ čo Ida hľadá prestávku v rozpadajúcom sa manželstve. Stále nesie viac ako malú batožinu z detského plávania, ktoré Tuvu takmer stálo život (prvá zo série sekvencií napínajúcich sa na napätie predtým, ako nastúpi skutočná kríza).

 

film V pasci online

 

Sleduj V pasci 2021

 

Je to taká jednoduchá rovnica a každý okamih je nastavený perfektne: nie telegraficky, ale čistá Čechovova zbraň (alebo skôr Čechovov regulačný ventil). Všetko má jednoduchý, lyrický zmysel. Samozrejme, je to Tuva, ktorého potápač znalý pripol, Pretože to znamená, že môže poskytnúť štíhlu expozíciu s obmedzeným vzduchom. Keď kráča s Idou po čoraz zúfalejšej misii. Ida samozrejme podniká čoraz nebezpečnejšiu cestu na povrch, riskuje zákruty a zachráni sestru, ktorej predtým zlyhala. 10 hororov natočených podľa skutočnej údalosti.

 

V pasci online cz dabing alebo titulky HD zdarma

 

Je to štíhla a efektívna filmová tvorba od spisovateľa / režiséra Hedéna, ktorá hrá presne to, čo predvídate, a umožňuje ten malý kúsok šťastného uznania zakaždým, keď bočný pohľad na prekérnu skalu alebo vzduchovú kapsu v ponorenom tuneli vypláca presne to, ako čakáte. Nie je tu náhradný rám a kameramani Anna Patarakina a Eric Börjeson (druhý, ktorý sa zaoberá podmorskými sekvenciami) zachytávajú chladný strach v každom nádhernom zábere. V krajine vyrezanej z bridlicových šedín a zaliatej oceľovo modrými a temnými temnými hĺbkami. Aj umiestnenie dáva dokonalý a štruktúrovaný zmysel. Nikdy nie je cítiť, že sestry sú niekde iba v potápačskej nádrži. Namiesto toho sa fjord a jeho brehy cítia ako jediné zjednotené miesto, takže keď Ida ide z brehu na morské dno, už je viac vzduchu, viac tikajú hodiny od. Pivo na vlasy: Tu je návod, ako používať pivo na dosiahnutie zdravých, jemných a lesklých vlasov.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button