Filmy a voľný časZOZNAMY FILMOV

Top 10 hororov natočených podľa skutočnej údalosti

10 hororov natočených podľa skutočnej údalosti .Zoznam Top 10 hororov natočených podľa skutočnej údalosti . Pozrite si všetké , ak sa teda nebojíte . Je neskutočné že sa tieto údalosti niekedy stali . Horor podľa skutočnej údalosti .

 

10. Nevinné beštie

Nevinné beštie


Film je natočený podľa skutočnej udalosti. Clémentine je učiteľkou na gymnáziu v Bukurešti a Lucas je spisovateľ. Spolu žijú vo veľkom dome uprostred lesov. Jednej noci sa ich šťastný život však zmení, keď zistia, že „ONI“ sú tam. V dome, pred domom, všade. Kto sú? Čo chcú? Odpovede na tieto otázky sa pomaly odkrývajú a podporujú zúfalú túžbu prežiť.

9. Lovci levov – 10 hororov natočených podľa skutočnej údalosti

Lovci levov


Stavebný inžinier, plukovník John Henry Patterson prijíma od cynického podnikateľa Beaumonta snáď najťažšiu úlohu svojho života – stavbu železničného mosta vo východnej Afrike. Briti sa tam snažia predstihnúť nemeckú a francúzsku konkurenciu. Most má byť postavený za päť mesiacov. Za šesť mesiacov Patterson očakáva narodenie dieťaťa, a tak chce byť v rovnakom čase doma. Horory

 

Pri realizácii úlohy však neprekonáva len stavebné problémy, ale musí sa dočasne premeniť v lovca levov, ktorí napádajú domorodých robotníkov. Proti záludnému páru krvilačných zvierat prezývaných Duch a Temnota je takmer bezmocný. Dokončenie železničnej trate do oblasti Slonoviny je tak silno ohrozené. Patterson si preto na pomoc proti levom prizve skúseného lovca Charlesa Remington …

8. Kanibali +18

Kanibali +18


Príbeh, ktorý vám bude rozprávať tento film, sa skutočne stal. Do pralesov Južnej Ameriky odchádza štvorčlenná skupina mladých reportérov, aby natočili unikátne zábery s domorodcami, ktorí sa ešte nestretli s bielym človekom. Podarí sa im nájsť kmeň údajných ľudožrútov, ktorí však o bielej návštevníkov nejaví prílišný záujem.10 hororov natočených podľa skutočnej údalosti.

Plešatenie a ako mu čeliť , Vypadávanie vlasov u mužov

10 hororov natočených podľa skutočnej údalosti  .Mladí reportéri sa ich preto pokúsia vyrušiť z ich pokojného života. Tento film je nevhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov, pretože obsahuje autentické zábery kanibalských orgií, ktoré sa vtedy naozaj odohrali.

7. Dom diabla – 10 hororov natočených podľa skutočnej udalosti

Dom diabla


Dom diabla patrí medzi kriticky najlepšie hodnotené horory roka 2009, pričom túto pozíciu získal vďaka tomu, že sa rázne stráni všetkých neduhov súčasnej žánrovej produkcie. Naopak predstavuje programovú nostalgickú cestu do doby, keď ešte horory neboli hnanej za prvoplánovým efektom pomocou dravého tempa, excesívnych senzáciou či prvoplánových lekaček.

Zasadenie deja do 80. rokov minulého storočia motivuje nielen účesy a kostýmy postáv, ale aj celú štýlovú paletu filmu. Dom diabla tak nie je retro či pocta, ale originálne a starostlivo premyslený počin, kde osemdesiatkové nedramatická kamera a prostota postáv pomáhajú budovať napätie, ktoré sa pomaličky stupňuje až na samú mieru únosnosti. Rozprávanie vychádza z rozšírenej povery z osemdesiatych rokov, že existujú satanistické kulty, ktoré unášajú deti pre svoje brutálne obrady.

Tiež si pozrite : Filmy o drogách : 10 komédií o drogách

10 hororov natočených podľa skutočnej údalosti  .Zdanlivo obyčajné trampoty pohľadné študentky, ktorá vo finančnej núdzi odpovie na strohý inzerát na stráženie dieťaťa, získavajú v tomto kontexte zlovestný nádych. Delikátne hrôzostrašný Dom diabla je najnápadnejšia a tiež remeselne najvycibrenejší pôvodnú americký horor posledných rokov, hoci musíme opakovane pripomenúť, že skôr ako otrlého diváka si žiada trpezlivej a vnímavé publikum, ktoré na oplátku odmení intenzívnym zážitkom.

6. Wolf Creek 2 – 10 hororov natočených podľa skutočnej údalosti

Wolf Creek 2 hororov natočených podľa skutočnej údalosti horor podla skutocnej udalosti


Vrah z austrálskeho vnútrozemia Mick Taylor sa po čase vracia sužovať ďalšiu skupinu nič netušiacich turistov. Skutočná hrôza začína vo chvíli, keď sa párik zamilovaných Batôžkar vydáva do kaňonu Wolf Creek, kde je nútený stráviť noc v stane.

Počas dovolenky v austrálskom vnútrozemí navštívi trojica Batôžkar – Rutger, Katarina a Paul – legendárny kráter Wolf Creek. Ich sen o dobrodružstvo sa však premení v desivú nočnú moru potom, čo natrafí na jedného z miestnych, ktorý je postrachom všetkých turistov: neslávne známeho Micka Taylora. Kým sa pred ním partička snaží utiecť, Mick na ňu usporadúva nervy drásajúce hon naprieč nehostinnou austrálsku pustatinou. Nakoniec prežije jediný – Paul. Toho Mick zatiahne do svojho brlohu, kde mu dá naplno pocítiť svoju krutosť.10 hororov natočených podľa skutočnej údalosti. Kôň – Pochopenie koňa , všetko o koňoch

Pokiaľ má mať v zúfalom boji o prežitie, z ktorého predtým ešte nikto nevyviazol živý, Paul aspoň nejakú nádej, bude musieť zapojiť všetku svoju vynaliezavosť, aby oklamal muža, ktorý sa za vraždiaci zrúdou skrýva, a premeniť sa v rovnako bezcitné monštrum.

5 hororov natočených podľa skutočnej údalosti

5. V moci diabla

V moci diabla hororov natočených podľa skutočnej údalosti horor podla skutocnej udalosti


Emily Rose je dobré, zbožné dievča, ktoré prijali na univerzitu. Prvý krát sa začnú diať čudné veci v jej živote raz v noci, keď zostane sama na internáte, pretože jej spolužiačky odišli domov. Útoky diabla začali tým, že cítila pach ako po spálenine, veci sa okolo nej samovoľne pohybovali, neskôr sa zlý duch zmocnil jej tela a začal s ňou proti jej vôli manipulovať. Neskôr sa tieto javy stále viac stupňovali a prenasledovanie bolo častejšie a intenzívnejšie.

4. Texaský masaker motorovou pílou Horor podľa skutočnej udalosti 

Texaský masaker motorovou pílou hororov natočených podľa skutočnej údalosti horor podla skutocnej udalosti
Producent Michael Bay (Skala, Armageddon, Pearl Harbor) pripravil pre divákov brilantný horor. Film, ktorý musíte vidieť, aj keď pri ňom budete zatvárať oči. S víkendovú tržbou 29,1 miliónov dolárov počas prvých troch dní premietania sa horor Texaský masaker motorovou pílou zaradil medzi najúspešnejšie filmy. Horor podľa skutočnej udalosti .

Niet divu, jeho producentom je slávny režisér Michael Bay, ktorý má za sebou hity ako Skala, Armageddon, Pearl Harbor, Mizerové a Mizerové II. Príbeh filmu je inšpirovaný skutočnou udalosťou, ktorá sa odohrala v Texase v roku 1973. Skupina prechádzajúcich tínedžerov vtedy zviedla na odľahlej farme boj o holé prežitie s rodinou psychopatických zabijakov.

3. Uteč Horor podľa skutočnej udalosti 

Uteč hororov natočených podľa skutočnej údalosti horor podla skutocnej udalosti


Fotograf Chris (Daniel Kaluuya) prichádza so svojou priateľkou Rose (Allison Williams) na návštevu k jej rodičom. Uisťuje ho, že všetko bude v pohode, veď rodičia sú vzdelaní belosi a jeho černošský pôvod im vadiť nebude. Filmy podľa skutočnej udalosti .

 

Po príchode sa však začnú diať zvláštne veci, od spoznania násilného brata, cez dvojicu černošských sluhov až po „bielu“ párty. Chris správne tuší, že v tejto rodine nie je všetko v poriadku ani za bieleho dňa.Jeden z najlepších  hororov natočených podľa skutočnej údalosti.

2. 3:15 zomrieš!

3,15 hororov natočených podľa skutočnej údalosti horor podla skutocnej udalosti


13. novembra 1974 dostala polícia šialený telefonát, ktorý ich zaviedol do Ocean Avenue 112 v Amityville, Long Island. Vnútri rozľahlého domu sa im naskytla desivá scéna – celá rodina DeFeových bola zavraždená. V nasledujúcich dňoch sa Ronald DeFeo, Jr. priznal k tomu, že postupne zastrelil svojich rodičov a štyroch súrodencov, a tvrdil, že hlasy v dome ho viedli k spáchaniu týchto hrozných vrážd.10 hororov natočených podľa skutočnej údalosti  .

O rok neskôr sa George a Kathy Lutz a ich deti sťahujú do tohto domu a veria, že bude ich vysnívaným domovom. Ale krátko potom, čo sa zabývajú, začnú sa diať podivné a nevysvetliteľné veci, zo všetkých kútov domu sa ozývajú podivné hlasy …

1. V zajatí démonov Filmy podľa skutočnej udalosti 

V zajatí démonov hororov natočených podľa skutočnej údalosti horor podla skutocnej udalosti
Hrôzostrašný prípad z domu v Amityville nebol prvý – ešte predtým došlo k záhadným desivým udalostiam v Harrisville. Film „V zajatí démonov“, natočený podľa skutočných udalostí, rozpráva hrozný príbeh svetovo preslávených vyšetrovateľov paranormálnych javov Eda a Lorraine Warrenových, ktorí boli pozvaní na odľahlú farmu, aby pomohli rodine terorizovanej temnými silami.Horor natočený podľa skutočnej údalosti. 

V nejhrôzostrašnějšom prípade svojho života sú nútení stretnúť sa s mocnou démonickou bytosťou.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button