Filmy a voľný časONLINE FILMY

Princova cesta online cz dabing alebo titulky

Princova cesta online cz dabing alebo titulky je francúzsky animovaný film režírovaný Jeanom-Françoisom Laguioniem a Xavierom Picardom vydaný v roku 2019. Ide o nepriame pokračovanie filmu Le Château des singes (1999) od rovnakého režiséra, odohrávajúceho sa v rovnakom vesmíre a predstaveného postava princa, ale ponúkajúca autonómny príbeh. 5 vecí, ktoré musíte vedieť o mužskom plešatení.

 

Princova cesta online cz dabing alebo titulky

 

Princova cesta cz dabing alebo titulky

 

Stará opica, ktorá je princom spoza mora, narazí na pláž v neznámej krajine. Objavený mladou opicou Tomom sa ho ujali okrajoví vedci a postupne objavuje honosné mesto vybavené v jeho očiach veľmi pokročilými technológiami, akými sú elektrina a továrenské práce. Čoskoro však objaví hranice tohto ideálneho mesta, ktorého obyvatelia sú presvedčení, že sú jedinými civilizovanými bytosťami na svete. Princova cesta online cz dabing alebo titulky. Vo Francúzsku získal film vynikajúci ohlas v tlači, keď bol uvedený do kín v decembri 2019. Stránka Allociné uvádza v priemere 4,1 / 57 novinárskych recenzií.

 

Princova cesta film cz

 

Princova cesta film cz

 

V Le Monde8 Clarisse Fabre oslavuje „zábavný, poetický animovaný film s nekonvenčným kritickým duchom“. Le Parisien4,9 dáva filmu hodnotenie 4 z 5 a domnieva sa, že Laguionie „vracia svojho Laankosa [postavu hradu opíc] brilantným a veľkolepým spôsobom“ vďaka scenáru, ktorý prehlbuje témy uvedené v diele The Hrad opíc, ale „aktuálnejší a aktuálnejší ako kedykoľvek predtým: odmietnutie odlišnosti, invázia do technológie, pohŕdanie prírodou“, ako aj grafika, ktorá tvorí „malý klenot s veľmi čistými líniami a všetko v odtieňoch zelenej a hnedej“ , všetky tvoria „nugetu tak úžasnú, ako zábavnú a inteligentnú“ vhodnú pre rodinné publikum. V Télérama1 Guillemette Odicino považuje film za „vynikajúcu humanistickú bájku“. Top 10 rastlín ktoré by nemali chýbať vo vašej záhrade.

 

Marius Chapuis vo filme 10 oslobodenia vidí vo filme dielo „impozantného tvorcu sveta“, ktorý „sprostredkúva stretnutie medzi renesanciou a svetom priemyselnej revolúcie, stelesnené v tomto neprirodzenom meste, vytrhnutom z lesa, ktorý musíme Neustále tlačiť späť “do súvislosti s„ filozofickým príbehom, ktorý odmieta učiť morálku “, evokujúcim témy ako konzumná spoločnosť, umenie, práca a odcudzenie, bez toho, aby sa ochrancovia životného prostredia prezentovali ako dokonalé ľudské bytosti. Oceňuje tiež „majestátnosť“ a „klasickú krásu“ grafiky, ktorú považuje za úspešnejšiu ako grafiku opičieho hradu, ktorá mu podľa všetkého zostarla.

 

Princova cesta online cz dabing bez reklám

 

Princova cesta online cz dabing alebo titulky

 

Starý princ uviazol na neznámom brehu. Zraneného a strateného ho nájde mladý Tom a prijmú ho jeho rodičia, dvaja disidentskí vedci. Ktorí sa odvážili uveriť v existenciu iných národov. Princ, vedený svojim priateľom Tomom, objavuje s nadšením a fascináciou túto spoločnosť, akokoľvek zmrazenú a sklerotickú. Výskumný pár medzitým sníva o tom, že presvedčí Akadémiu o pravdivosti svojej predtým zamietnutej tézy.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button