Filmy a voľný časONLINE FILMY

Tritisíc rokov túžby online cz dabing 2022

Tritisíc rokov túžby online cz dabing 2022 je romantická fantasy komédia z roku 2022, na ktorej scenári a réžii sa podieľal George Miller. Ide o adaptáciu poviedky „The Djinn in the Nightingale’s Eye“ od A. S. Byatt. Vo filme účinkujú Idris Elba a Tilda Swinton.

 

Tritisíc rokov túžby online cz

 

Tritisíc rokov túžby online cz

 

Svetová premiéra filmu Tritisíc rokov túžby sa uskutočnila 20. mája 2022 na filmovom festivale v Cannes. Jeho uvedenie v Spojených štátoch je naplánované na 31. augusta 2022 spoločnosťou Metro-Goldwyn-Mayer (prostredníctvom United Artists Releasing) a v Austrálii na 1. septembra 2022 spoločnosťou Roadshow Entertainment.

Učenec, spokojný so životom, sa stretne s džinom, ktorý mu ponúkne tri želania výmenou za jeho slobodu. Ich rozhovor v hotelovej izbe v Istanbule vedie k následkom, ktoré by ani jeden z nich nečakal.

 

Romantická komédia 2022 online

 

Romantická komédia 2022 online

 

V októbri 2018 bolo oznámené, že George Miller pripravil svoj ďalší režisérsky počin, ktorý bol opísaný ako „epický rozsah“. Nakrúcanie by sa malo začať v roku 2019. V tom istom mesiaci bolo oznámené obsadenie Idrisa Elbu a Tildy Swinton. Film je založený na poviedke A. S. Byatta „The Djinn in the Nightingale’s Eye“. Kde pozerať online filmy

 

V rozhovore v júli 2019 Miller uviedol, že predprodukcia filmu sa začne koncom roka 2019 a nakrúcanie sa začne 2. marca 2020 medzi Austráliou, Tureckom a Spojeným kráľovstvom, avšak v dôsledku sa film oneskoril a začal sa nakrúcať v novembri 2020 v Austrálii. Vianočne prianie 100+ Vianočné priania a vinše na Vianoce.

 

Tritisíc rokov túžby online cz dabing 2022

 

Tritisíc rokov túžby online cz dabing 2022

 

Jeho uvedenie do kín v Spojených štátoch je naplánované na 31. augusta 2022 a následne v Austrálii na 1. septembra.

V máji 2020 získala spoločnosť Metro-Goldwyn-Mayer (prostredníctvom United Artists Releasing) severoamerické distribučné práva na film, pričom spoločnosti Metropolitan Filmexport a Sunac Culture sa postarajú o distribúciu vo Francúzsku, resp. v Číne, spoločnosť Roadshow Entertainment sa postará o austrálsku distribúciu, zatiaľ čo Entertainment Film Distributors sa postará o distribúciu v Spojenom kráľovstve.

Romantika 2022 online

 

Romantika 2022 online

 

Svetová premiéra filmu sa uskutočnila 20. mája 2022 na filmovom festivale v Cannes, kde mu diváci venovali šesťminútový potlesk v stoji. Na premiére filmu sa objavila aktivistka protestujúca proti sexuálnemu násiliu, ktorá sa počas kričania vyzliekla donaha, než ju ochranka z Cannes vyviedla. Prvý trailer bol zverejnený 20. mája 2022, v rovnaký deň ako svetová premiéra filmu. Ako si zjemniť vlasy: 5 prírodných spôsobov.

 

Tritisíc rokov túžby romantický film

 

Tritisíc rokov túžby romantický film

 

Na webovej stránke agregátora recenzií Rotten Tomatoes je 61 % z 36 recenzií kritikov pozitívnych, s priemerným hodnotením 6,1/10. Na webovej stránke sa zhodne píše: „Hoci jeho príbeh nie je taký pôsobivý ako jeho vizuálne zázraky. Je ťažké neobdivovať samotné ambície Troch tisíc rokov túžby.“ Metacritic, ktorý používa vážený priemer, pridelil filmu na základe 16 kritík skóre 57 bodov zo 100. To znamená „zmiešané alebo priemerné hodnotenie“.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button