Filmy a voľný časONLINE FILMY

Očista navždy online cz dabing

Očista navždy online cz dabing  je americký akčný horor z roku 2021. Ktorý je piatym filmom série The Purge a slúži ako priame pokračovanie filmu The Purge: Election Year z roku 2016. Režíruje ho Everardo Valerio Gout, ktorý napísal tvorca série James DeMonaco a ktorý produkoval aj po boku Jasona Bluma a Michaela Baya. Vo filme si zahrajú Ana de la Reguera, Tenoch Huerta, Josh Lucas, Cassidy Freeman, Leven Rambin, Alejandro Edda a Will Patton. Sleduje skupinu farmárov, ktorí sa vydajú na útek po tom, čo mnoho ľudí pácha zločiny aj po ukončení očistenia. 

 

Očista navždy online cz dabing

 

S oneskorením od pôvodného dátumu v júli 2020  bol film Očista navždy v kinách uvedený spoločnosťou Universal Pictures 2. júla 2021. Rovnako ako všetci jeho predchodcovia. Aj tento film dostal zmiešané recenzie od kritikov, ktorí ocenili jeho herecké a akčné scény. Avizuálny štýl, kritizoval však jeho scenár, klišéovitý príbeh a nerozvinuté postavy. Očista navždy online cz dabing.  Aj keď malo byť pokračovanie v poslednej fáze franšízy, aktívne sa vyvíja.

 

očista navždy online cz dabing

Po dvoch volebných obdobiach po zvolení Charlene Roanovej získali noví otcovia zakladatelia Ameriky kontrolu nad americkou vládou a obnovili výročné očistenie podľa svojich pôvodných pravidiel. Prvky bielej nadvlády a nativizmu sa v Amerike prudko zvýšili po znovuzvolení NFFA, čo viedlo mnohých ľudí mimo vládnucej strany k obavám, že nadchádzajúce prvé očistenie po ôsmich rokoch bude blednúť a bude viac ako len ročnou spotrebnou daňou z krajiny. démonov.

 

Herci Očista navždy

 

Pri úteku z mexického drogového kartelu dvaja vydatá migranti menom Juan a Adela nelegálne prekročili hranice do Texasu pomocou sprievodcu pod hraničným múrom. Sprievodca im pred odchodom povie. Aby v prípade problémov „nasledovali ruže“. Herci Očista navždy. O desať mesiacov neskôr. V predvečer budúceho ročníka Purge. Si títo dvaja vybudovali život v Amerike, keď Juan pracoval ako farmár na ranči Tucker a Adela pracovala v obchode neďaleko Austinu. Dylan Tucker nesnáša Juana a ďalších migrantov pracujúcich na jeho farme. Ale jeho otec Caleb vyzýva Juana. Aby sa pozrel cez svoje nepriateľstvo a pozrel sa na dobro. Adela medzitým pomáha kolegovi. Ktorý sa nedávno prisťahoval, naučiť sa, ako lepšie pracovať a hovoriť anglicky.

 

Film CZ dabing Očista navždy

 

očista navždy film

 

Počas Čistky sa Juan a Adela pripojili k komunite migrantov za murovanou svätyňou s ozbrojenou bezpečnosťou. Ktorá ich chránila. Adela je svedkom toho, ako skupina Purgerov vyhlasuje za Čistiace sily očistenia a má v úmysle „vydezinfikovať“ tie. Ktoré považujú za neamerické. Film CZ dabing Očista navždy.  Skupina obíde bez nepriateľstva a komunita migrantov prežije Čistku bez problémov. Top 10 hororov natočených podľa skutočnej údalosti.

 

Príďte ráno, Juan a Adela sa vrátia do zamestnania, ale obaja si všimnú, že značný počet ich spolupracovníkov sa v ten deň nenahlásil do práce. Na Adelu útočia dvaja Purgeri, ktorí trvajú na tom, že skutočné Čistenie sa ešte len začalo, ale je zachránený jej šéfom Dáriusom predtým, ako oboch zatkne polícia. Juan a ďalší migrant T. T. zistili, že rodinu Tuckerovcov zajali ostatní farmári, ktorí majú v úmysle vziať si ranč Tucker pre seba v duchu „Forever Purge“. Caleb rozptýli farmárov dostatočne dlho na to, aby sa Juan a T. T. vyzbrojili Tuckersovými zbraňami, ale počas záchrany ho popravia. Dylanova sestra Harper a tehotná manželka Cassie ponúkli Juanovi jazdu v ich nákladnom aute, aby hľadali Adelu.

 

Sleduj film zadarmo 

 

online cz očista navždy

Všetci, ktorí sa prežili, sa znovu stretnú pri poslednej značke ruže: skrytý trezor pre migrantov, ktorý vedie neďaleký kmeň pôvodných Američanov. Kmeňový vodca ponúka na prepravu všetkých cez hranice s Mexikom ako utečencov a pomáha im pri úteku pred očistnými silami očistenia. Sleduj film zadarmo. V blízkosti hraníc zostávajú Juan, Adela a Dylan pozadu s ďalšími bojovníkmi, aby utečencom poskytli viac času na útek s prenasledovateľskými silami očistenia. Púšťajú sa do prestrelky. Kým im nedôjde strelivo. Potom nalákajú Purgers. Aby sa priblížili, než ich zabijú ručnými zbraňami. Vodca Alfa vezme Adelu počas zápasu a prikáže ostatným bojovníkom, aby sa odhalili, ale Juan a Dylan spolupracujú na podrobení a zabití Alfa, aby zachránili Adelu.

 

Očista navždy free online

 

Trojica sa opäť pripojila k ostatným v utečeneckom tábore zriadenom blízko hraníc na mexickej strane. Očista navždy free online.  Dylan nájde svoju rodinu a zistí.Cassie porodila odvtedy, čo naposledy videl svoju manželku. Juan a Dylan si navzájom ďakujú za pomoc predtým. Ako Dylan predstaví Juana a Adelu so svojou dcérkou. Plešatenie a ako mu čeliť , Vypadávanie vlasov u mužov.

Pretože mnoho miest v USA je v plameňoch. NFFA je obviňovaná a rozpustená z dôvodu dlhotrvajúceho násilia. Rôzne spravodajské správy naznačujú.  Viac ako dva milióny Američanov prekročili mexické hranice ako utečenci. zatiaľ čo iní sa zhromaždili. Aby bojovali proti spoločnosti Ever After Purgers.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button