Filmy a voľný časONLINE FILMY

Duša online cz dabing alebo titulky zdarma

Duša online cz dabing alebo titulky je americký počítačovo animovaný fantasy komediálny drámový film z roku 2020, ktorý vyrobilo Pixar Animation Studios a vydal ho Walt Disney Pictures.

 

Film režíruje Pete Docter a spolurežisér Kemp Powers. Hrajú v ňom Jamie Foxx, Tina Fey, Graham Norton, Rachel House, Alice Braga, Richard Ayoade, Phylicia Rashad, Donnell Rawlings, Questlove a Angela Bassett. Príbeh sleduje stredoškolského učiteľa hudby Joe Gardnera, ktorý sa snaží znovu spojiť jeho dušu a telo po náhodnom oddelení, tesne pred jeho veľkým zlom ako jazzový hudobník. Soul je prvým filmom spoločnosti Pixar, v ktorom sa predstavil afroamerický hlavný hrdina.

 

Duša online cz dabing alebo titulky

 

Duša online cz dabing alebo titulky

 

Docter začal film vyvíjať v roku 2016, pričom vychádzal zo svojich úvah o pôvode ľudských osobností a koncepcii determinizmu. Na scenári sa podieľal s Mikeom Jonesom a Powersom. Producenti filmu konzultovali s rôznymi jazzovými hudobníkmi vrátane Herbieho Hancocka a Terri Lyne Carringtonovej a jeho hudobné sekvencie animovali pomocou referencie hudobníka Jona Batisteho. Popri Batisteho originálnych jazzových skladbách zložili skóre filmu aj hudobníci Trent Reznor a Atticus Ross. Filmy pre deti – 10 najlepších filmov pre deti.

 

Sleduj film Duša online

 

Sleduj film Duša online

 

Soul mal premiéru na londýnskom filmovom festivale 11. októbra 2020. Divadelné uvedenie malo byť naplánované na 20. novembra. Pričom Duša online cz dabing alebo titulky bol uvedený priamo na streamovanie na Disney + na 25. decembra a v kinách v krajinách bez streamovacej služby. Stal sa prvým celovečerným filmom spoločnosti Pixar, ktorý nemal veľké uvedenie v kinách, a prvým filmom označeným ako Disney + Original. Soul dostal od kritikov veľmi pozitívne recenzie s chválou za animáciu, príbeh, dabing a hudobné skóre. Získala niekoľko ocenení a nominácií. Na 93. ročníku udeľovania Oscarov bol film nominovaný v troch kategóriách, pričom získal cenu za najlepší animovaný film a najlepšie pôvodné skóre. Tento film získal aj najlepší animovaný film a najlepšie pôvodné skóre na Zlatých glóbusoch, BAFTA, Critics ‚Choice Awards a Annie Awards. Darček pre sestru 24 skvelých tipov na darček.

 

Rozprávka Duša online cz vo full HD

 

Rozprávka Duša online cz vo full HD

 

Joe Gardner, klavirista a učiteľ hudby na strednej škole žijúci v New Yorku, sníva o profesionálnom hraní jazzu. Jeho matka Libba trvá na tom, aby svoju učiteľskú prácu vykonával na plný úväzok v obave o svoje finančné zabezpečenie. Jedného dňa sa Joe dozvie o otvorení v kapele jazzovej legendy Dorothea Williamsovej a o konkurzoch do hudobného klubu. Duša online cz dabing. Pod dojmom Joeovej hry na klavír ho Dorothea najme na tú nočnú šou. Keď Joe odchádza, jeho vzrušenie ho rozptýli a padne do šachty.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button