Filmy a voľný časONLINE FILMY

Všetko všade naraz online cz dabing

Všetko všade naraz online cz dabing. Scheinert (spoločne známi ako „Daniels“), ktorý ho produkoval spolu s bratmi Russoovcami. V hlavnej úlohe Michelle Yeoh sa predstaví ako Američanka čínskeho pôvodu, ktorú kontroluje daňový úrad a ktorá zistí, že sa musí spojiť s paralelnými verziami seba samej, aby zabránila mocnej bytosti spôsobiť zničenie multiverza. Vo vedľajších úlohách sa objavia Stephanie Hsu, Ke Huy Quan, Jenny Slate, Harry Shum Jr, James Hong a Jamie Lee Curtis. Denník The New York Times film opísal ako „vír žánrovej anarchie“ a obsahuje prvky čiernej komédie, sci-fi, fantasy, filmu s bojovým umením a animácie.

 

Všetko všade naraz online cz dabing

 

Všetko všade naraz online cz dabing

 

Kwan a Scheinert skúmali koncept multiversa už v roku 2010 a scenár začali písať už v roku 2016. Pôvodne bol scenár napísaný pre Jackieho Chana, neskôr bola hlavná úloha prepracovaná a ponúknutá Yeoh. hlavné natáčanie sa začalo v januári 2020 a skončilo v marci. Soundtrack k filmu obsahuje hudbu, ktorú zložil Son Lux, vrátane spolupráce s hudobníkmi Mitski, David Byrne, André 3000 a Randy Newman.

 

Scifi komédia online cz

 

Scifi komédia online cz

 

Film Všetko a všade naraz mal premiéru na festivale South by Southwest 11. marca 2022 a 25. marca sa začal v Spojených štátoch premietať v obmedzenom rozsahu v kinách, predtým ako ho 8. apríla uvedie spoločnosť A24 do širokej distribúcie. Film získal široké uznanie kritiky; recenzie chválili jeho nápaditosť, réžiu, výkony Yeoh a Quana a spracovanie tém, ako sú existencializmus, nihilizmus a ázijsko-americká identita. Celosvetovo zarobil viac ako 93 miliónov dolárov, čím prekonal film Hereditary (2018) ako najvýnosnejší film spoločnosti A24.

 

Časť 1: Všetko

 

Časť 1

Evelyn Quan Wangová je Američanka čínskeho pôvodu, ktorá so svojím manželom Waymondom prevádzkuje práčovňu s ťažkosťami. Napätie je veľké, pretože práčovňu kontroluje daňový úrad. Waymond sa navyše snaží dať Evelyn rozvodové papiere, Evelynin náročný otec Gong Gong[a] práve pricestoval z Hongkongu a Evelynina dcéra Joy sa snaží presvedčiť svoju matku, aby prijala jej priateľku Becky. Filmy o koňoch : Top 10 najlepších filmov

 

V budove daňového úradu na stretnutí s inšpektorkou daňového úradu Deirdre Beaubeirdreovou sa Waymondova osobnosť zmení, keď jeho telo na chvíľu prevezme Alfa Waymond, verzia Waymonda z vesmíru, ktorý nazýva „Alphaverse“. Alfa Waymond vysvetľuje Evelyn, že existuje mnoho paralelných vesmírov, pretože každá urobená voľba vytvára nový vesmír.

 

Všetko všade naraz online cz dabing

 

Ľudia z Alphaverse, vedení zosnulou Alfou Evelyn, vyvinuli technológiu „verse-jumping“, ktorá umožňuje ľuďom získať prístup k schopnostiam, spomienkam a telu ich náprotivkov z paralelných vesmírov splnením špecifických podmienok. Multivesmír ohrozuje Jobu Tupaki, predtým Alfa Joy. Jej myseľ sa rozštiepila po tom, čo ju Alfa Evelyn dotlačila k rozsiahlemu verse-skokaniu; Jobu Tupaki teraz zažíva všetky vesmíry naraz a môže verse-skokovať a manipulovať s hmotou podľa svojej vôle. Svojou božskou mocou vytvorila čiernu dieru podobnú „všetkému bagelu“[b], ktorá môže potenciálne zničiť multiverzum. Filmy o komunizme : Top 5 filmov o komunistoch.

 

Film Všetko všade naraz online cz dabing

 

Evelyn dostane technológiu na skok vo veršoch, aby bojovala proti veršovým poskokom Jobu Tupaki. Ktorí sa začnú zhromažďovať v budove daňového úradu. Evelyn sa dozvie o Waymondových plánoch rozviesť sa s ňou a objaví iné životy. V ktorých urobila iné rozhodnutia a prosperovala. Napríklad sa stala majsterkou kung-fu a filmovou hviezdou namiesto toho, aby opustila Čínu s Waymondom. Stal úspešným obchodníkom. Alfa Waymond dospeje k presvedčeniu, že Evelyn, ako najväčšia zlyhávačka všetkých Evelyn v multivesmíre. Má nevyužitý potenciál poraziť Jobu Tupakiho.

Alfa Gong Gong dá Evelyn pokyn, aby zabila Joy a zabránila tak Jobu Tupakimu. Evelyn to odmietne. Rozhodne sa, že sa musí postaviť Jobu Tupakimu tak. Pakiho a vojakmi Alpha Gong Gonga. Po bitke je Alpha Waymond zabitý Jobu Tupakim v Alphaverse a Evelynina myseľ sa preťaží.

 

Časť 2: Všade

 

Všetko všade naraz online cz dabing 2

Evelynina myseľ sa rozštiepi a ona objaví iné, bizarné vesmíry vrátane toho, v ktorom majú ľudia namiesto prstov hotdogy. Ona má romantický vzťah s Deirdre, a ďalšieho. Kde pracuje po boku kuchára teppanyaki, ktorého tajne ovláda mýval. Dozvedá sa, že Jobu Tupaki nevytvoril všetko bagel, aby všetko zničil, ale aby zničil seba samého, a hľadá Evelyn, ktorá by ju dokázala pochopiť. Jobu Tupaki má pocit, že keďže existuje toľko obrovských vesmírov a nekonečný chaos, na ničom skutočne nezáleží. Mastné vlasy : 5 domácich liekov

 

V iných vesmíroch sa Wangovci chystajú prísť o práčovňu kvôli daňovým chybám a obchodník Waymond po desaťročiach odlúčenia odmieta filmovú hviezdu Evelyn. Evelyn sa takmer prikloní na stranu Jobu Tupakiho a prebodne Waymonda z jej vesmíru.

Takmer sa pridá k Jobu Tupakimu a vstúpi do báglu. Zastaví sa, keď počuje Waymondove výzvy. Aby bola láskavá a mala nádej. Evelyn porazí bojovníkov. Alfa Gong Gongu a Jobu Tupakiho tak, že pomocou svojich vedomostí o mnohovesmíre nájde, čo každého z nich zraňuje, a daruje im šťastie. Evelyn sa dostane k Jobu Tupaki a povie jej, že nie je sama a že Evelyn si vždy vyberie byť s ňou. Napriek tomu, kde všade by mohla byť. Medzitým sa v paralelnom vesmíre Evelyn konfrontuje s Gong Gongom a zmieruje sa s Waymondom a Joy a Waymond presvedčí Deirdre. Nechala Wangovcov prerobiť dane. Jobu Tupaki spočiatku Evelyn odmieta, ale vráti sa k nej a objímajú sa.

 

Časť 3: Všetko naraz

Krátko nato sa vzťahy a životy rodiny zlepšia; Becky je teraz považovaná za súčasť rodiny, Waymond a Evelyn po prvý raz po dlhom čase prežijú krátku. Romantickú chvíľu a vrátia sa do budovy daňového úradu na druhú príležitosť podať daňové priznanie. Počas Deirdrinho rozprávania Evelyninu pozornosť na chvíľu upúta jej alternatívne ja a multiverzum. Kým sa uzemní späť vo svojom domovskom vesmíre.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button