Filmy a voľný časONLINE FILMY

Otec online cz dabing alebo titulky bez reklám

Otec online cz dabing je dramatický film z roku 2020, ktorý vo svojom režijnom debute napísal a režíroval Florian Zeller; bol spoluautorom diela s kolegom dramatikom Christopherom Hamptonom na základe Zellerovej hry Le Père z roku 2012. Vo francúzsko-britskej koprodukcii sa predstavia Anthony Hopkins, Olivia Colman, Mark Gatiss, Imogen Poots, Rufus Sewell a Olivia Williams. Film sleduje starnúceho Walesana, ktorý sa musí vyrovnať s postupujúcou demenciou. Je to druhé spracovanie hry po filme Floride z roku 2015.

 

Otec online cz dabing 

 

Otec online cz dabing 

 

Otec mal svetovú premiéru na filmovom festivale Sundance 27. januára 2020, vo Francúzsku ho uviedli 26. mája 2021 UGC Distribution a vo Veľkej Británii 11. júna 2021 Lionsgate. Film ocenili kritici, ktorí ocenili výkony Hopkinsa a Colmana, produkčné hodnoty a stvárnenie demencie. Na 93. ročníku udeľovania Oscarov získal Hopkins cenu pre najlepšieho herca a Zeller a Hampton vyhrali najlepší adaptovaný scenár; film získal celkovo šesť nominácií, vrátane ceny za najlepší film a herečku vo vedľajšej úlohe (Colman). Jedlo pre silný žalúdok Top 15 jedál pre silný žalúdok.  Na 78. ročníku udeľovania Zlatých glóbusov získal film štyri nominácie, vrátane ceny za najlepší film – dráma. Šesť nominácií získal za 74. ročník udeľovania filmových cien Britskej akadémie, kde získal cenu pre najlepšieho herca (Hopkins) a najlepší adaptovaný scenár. Okrem toho boli Hopkins a Colman nominovaní na cenu za vynikajúci hlavný herecký výkon a herečku vo vedľajšej úlohe na 27. ročníku Screen Actors Guild Awards.

 

Sleduj film online

 

Sleduj film online

 

Anne navštívi svojho otca Anthonyho v jeho byte po tom, čo sa stal nepriateľským so svojou nedávnou opatrovateľkou. Má demenciu a neustále zabúda na dôležité životné udalosti a na to, kde sa okolo jeho bytu nachádzajú veci vrátane hodiniek. Otec online cz dabing alebo titulky. Povie Anne, že verí, že mu jeho opatrovateľ ukradol hodinky a že sa zo svojho bytu nikdy nepohne. Hovorí Anthonymu, že sa sťahuje do Paríža za mužom, čo Anthonyho mätie, pretože si nepamätá žiadnych mužov v jej živote od konca jej manželstva s Jamesom. Anne hovorí, že ak stále odmietne opatrovateľa, bude ho musieť presunúť do opatrovateľského domu.

 

O filme Otec online cz dabing 

 

O filme Otec online cz dabing 

 

Na druhý deň vidí Anthony neznámeho muža Paula a je zmätený tým, že žije v jeho byte. Paul tvrdí, že Anthony žije s ním a Anne. Anne sa vracia na večeru a javí sa ako iná žena, ktorá Anthonyho opäť mätie. Anne plánuje rozhovor s novou opatrovateľkou Laurou. Anthony hovorí Laure, že bol profesionálny tanečník a nepotrebuje nijakú pomoc. Anthony neskôr hovorí, že Laura mu pripomína jeho ďalšiu dcéru Lucy, s ktorou sa mesiace nerozprával z dôvodov, o ktorých nevie.

 

Herci Otec online cz

 

 

Anthony je prevezený k lekárovi a spýtaný na jeho pamäť. Tvrdí, že nemá problémy s pamäťou. Neskôr povie Laure, aký je hrdý na Lucy, maliarku. Povie mu, že ju mrzí Lucyina nehoda, o ktorej Anthony nevie. V priebehu filmu sa zistilo, že Anthony skutočne roky žil v byte Anne a Paula, ale verí, že stále žije vo svojom byte. Ako si zjemniť vlasy: 5 prírodných spôsobov.  Po návrate Anne sa s Paulom hádajú kvôli zrušenej dovolenke v Taliansku kvôli Anthonymu skoršiemu správaniu sa k opatrovateľke a kvôli Anneiným obetiam pre jej otca. Paul sa pýta Anthonyho, ako dlho plánuje zostať v ich byte a otravovať všetkých, a dá mu facku.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button