Filmy a voľný časONLINE FILMY

Snúbenec alebo milenec online cz dabing

Snúbenec alebo milenec online cz dabing. V roku 2035 skúma posádka misie Ares III na Marse Acidalia Planitia na marťanskom slnečnom dni (sol) 18. svojej 31-solárnej výpravy. Hrozí, že silná prachová búrka zvrhne ich Mars Ascent Vehicle (MAV).  Astronauta Marka Watneyho zasiahli trosky. Keď bola MAV na pokraji prevrátenia. Zostávajúca posádka vzlietla k svojej orbitálnej lodi Hermes.

 

Snúbenec alebo milenec online cz dabing

 

Watney sa po búrke prebudí, zranený a s výstrahou pred nízkym obsahom kyslíka. Vracia sa na povrchové prostredie posádky („Hab“) a ošetruje si ranu. Keď sa Watney uzdraví, začne si videodeník. Keďže chýba komunikácia so Zemou, jeho jedinou šancou na záchranu je ďalšia misia na Marse, o štyri roky neskôr: Ares IV pristane 3 200 kilometrov (2 000 mi) v kráteri Schiaparelli. Okamžitým záujmom Watneyho je jedlo. Ako botanik misie improvizuje záhradu vo vnútri Hab pomocou marťanskej pôdy hnojenej bioodpadom posádky a vyrába vodu zo zvyškov raketového paliva. Potom zasadí nepoužité zemiaky posádky. Začína tiež upravovať rover pre cestu na miesto Ares IV MAV. Pes do bytu : 15 najlepších plemien do bytu.

 

Snúbenec alebo milenec film zdarma

 

Snúbenec alebo milenec online cz dabing

 

Snúbenec alebo milenec online cz dabing , ktorý prezeral letecké snímky Hab, zbadal presunuté zariadenie a uvedomil si, že Watney je nažive. Riaditeľ NASA Teddy Sanders tieto správy verejne zverejňuje, hoci posádke Ares III nebolo povedané, aby sa naďalej sústredila na svoju misiu. Sanders má prednosť pred letovým riaditeľom Mitchom Hendersonom, ktorý je presvedčený, že by to posádka mala vedieť.

 

Snúbenec alebo milenec online cz dabing alebo titulky

 

Snúbenec alebo milenec film zdarma

 

Watney vezme rover na získanie neďalekej sondy Pathfinder, ktorá stíchla v roku 1997. Pomocou kamery a motora Pathfinder nadväzuje rudimentárnu obojsmernú komunikáciu so Zemou, najskôr pomocou ručne napísaných znakov. Potom odosiela a prijíma ASCII v šestnástkovej sústave. NASA vysiela softvérovú opravu na prepojenie roveru s Pathfinderom a komunikáciu prostredníctvom textu. Watney je nahnevaný, že posádka Hermesu nevie, že je nažive. Hoci im nevyčíta, že ho nechali za sebou. Sanders konečne umožňuje Hendersonovi informovať ich. Ako si vytvoriť web stránku rýchlo, lacno a bez programovania.

 

Snúbenec alebo milenec herci

 

Snúbenec alebo milenec herci

Riaditeľ misie Mars, Vincent Kapoor a riaditeľ laboratória Jet Propulsion Laboratory (JPL). Bruce Ng pripravujú vesmírnu sondu Iris. Ktorá dodá Watneymu dostatok potravy na prežitie až do príchodu Aresa IV. Medzitým nepriechodná komora Hab nefunguje správne a exploduje. Cím je Hab vystavený marťanskému podnebiu, ktoré zabíja rastliny zemiakov a sterilizuje pôdu. Sanders.Raketa exploduje krátko po štarte. Watney sa teraz domnieva. Že jeho smrť na Marse je nevyhnutná.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button