Filmy a voľný časONLINE FILMY

Severan online cz dabing alebo titulky 2022

Sleduj film Severan online cz dabing alebo titulky 2022 je americký epický historický film režiséra Roberta Eggersa, na ktorom sa podieľali Eggers a Sjón a ktorý vychádza z legendy o Amlethovi. Dej sa odohráva na prelome 10. a 11. storočia na Islande a v hlavnej úlohe sa predstaví Alexander Skarsgård ako vikingský princ Amleth, ktorý sa vydáva na misiu pomsty po tom, čo jeho strýko zavraždil jeho otca. Vo vedľajších úlohách sa objavia Nicole Kidman, Claes Bang, Anya Taylor-Joy, Ethan Hawke, Björk a Willem Dafoe.

 

Severan online cz dabing alebo titulky 2022

 

Severan online cz dabing alebo titulky 2022

 

 

Nakrúcanie prebiehalo od augusta do decembra 2020 v Írsku, na miestach v Severnom Írsku a Írskej republike. Uvedenie filmu do kín v USA je naplánované na 22. apríla 2022 spoločnosťou Focus Features, medzinárodne ho bude distribuovať Universal Pictures a v Mexiku Searchlight Pictures (prostredníctvom Buena Vista International).

 

Film Severan online

 

Film Severan online

 

V októbri 2019 bolo oznámené, že Robert Eggers bude režírovať epickú ságu o vikingskej pomste, ktorú napíše spolu so Sjónom. O účasti na filme rokovali Nicole Kidman, Alexander Skarsgård, Anya Taylor-Joy, Bill Skarsgård (Alexandrov brat) a Willem Dafoe. Všetci mali byť potvrdení v decembri, spolu s pridaním Claesa Banga k hereckému obsadeniu.Film sa oficiálne pripravoval v decembri 2019 a natáčať sa mal začať v Belfaste v roku 2020. V auguste 2020 sa k hereckému obsadeniu filmu pripojili Björk spolu so svojou dcérou Ísadórou „Doa“ Barney, Kate Dickie a Ethan Hawke, pričom distribúciu v Severnej Amerike zabezpečuje Focus Features, v Mexiku Searchlight Pictures (prostredníctvom Buena Vista International) a medzinárodnú distribúciu Universal Pictures. V septembri 2020 Bill Skarsgård oznámil, že z filmu odišiel kvôli konfliktom s plánom. Neskôr ho nahradil Gustav Lindh.

 

Online film cz dabing

 

Online film cz dabing

 

Hlavné natáčanie sa malo začať v marci 2020, ale bolo zastavené. Nakrúcanie sa začalo v auguste 2020, v Torr Head v grófstve Antrim a v Ballygally pri Larne v Severnom Írsku.V septembri 2020 začal tím natáčať v Maline na malebnom polostrove Inishowen v grófstve Donegal v Írskej republike. Nakrúcanie bolo ukončené začiatkom decembra 2020.

 

Severan, pripravovaný vikingský epos režiséra Roberta Eggersa, je založený na skutočnom príbehu. Po odhalení prvého traileru sú diváci zvedaví, či je Eggersov film založený na skutočnej udalosti a či sa dá porovnať so Shakespearovým Hamletom. Prvý trailer k filmu The Northman obsahuje hviezdne obsadenie, ktoré zahŕňa Alexandra Skarsgarda, Anyu Taylor-Joy, Nicole Kidman, Ethana Hawkea, Claesa Banga, Björk a Willema Dafoea.

 

Uvidíme, či je The Northman založený na skutočnom príbehu, keďže režisér Čarodejnice a Majáka prináša nový vikingský epos. Vytvor si web pomocou WP.  

 

Kde pozerať film online

 

THE NORTHMAN

 

Je film The Northman založený na skutočnom príbehu?
The Northman vychádza z tej istej severskej legendy, ktorá inšpirovala Hamleta. Príbeh sleduje pomstychtivého princa, čo je vlastne tá istá sága, ktorú Shakespeare použil ako inšpiráciu pre Hamleta.

 

Severák je fantasy dráma, ktorá sa striktne neriadi skutočnými udalosťami. Vychádza zo známeho Shakespearovho príbehu a je plná literárnych vplyvov z dávnych čias. Aby mohli tvorcovia filmu vyrozprávať pútavý príbeh, zjavne dôkladne študovali vikingskú spoločnosť. Oficiálna synopsa opisuje film ako „akčný epos, ktorý sleduje mladého vikingského princa na jeho výprave za pomstou za vraždu svojho otca“. Modlitba za mier, 15 modlitieb proti vojne.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button