Filmy a voľný časONLINE FILMY

Eternals online cz dabing alebo titulky film 2021

Eternals online cz dabing alebo titulky film 2021 je americký epický superhrdinský film z roku 2021 na motívy rovnomennej rasy Marvel Comics. Produkuje ho spoločnosť Marvel Studios a distribuuje Walt Disney Studios Motion Pictures. Ide o 26. film v rámci Marvel Cinematic Universe (MCU). Film režírovala Chloé Zhao, ktorá napísala scenár spolu s Patrickom Burleighom, Ryanom Firpom a Kazom Firpom. Účinkuje v ňom herecký ansámbel: Gemma Chan, Richard Madden, Kumail Nanjiani, Lia McHugh, Brian Tyree Henry. Vo filme sa Veční, nesmrteľná mimozemská rasa, po tisíckach rokov vynorí z úkrytu, aby ochránila Zem pred svojimi zlými náprotivkami, Deviantmi.

 

Eternals online cz dabing alebo titulky film 2021

 

Eternals online cz dabing alebo titulky film 2021

 

V apríli 2018 prezident spoločnosti Marvel Studios Kevin Feige oznámil. Film na motívy Eternals sa začal pripravovať, pričom v máji boli na napísanie scenára najatí Ryan a Kaz Firpo. Zhao mal film režírovať koncom septembra a dostal pri ňom značnú tvorivú slobodu, čo malo za následok. Eternals online cz dabing alebo titulky film 2021. Sa nakrúcal na mieste viac ako predchádzajúce filmy MCU. Zhao prepísal scenár, na ktorom sa neskôr údajne podieľal aj Burleigh. Hlavné natáčanie prebiehalo od júla 2019 do februára 2020 v štúdiách Pinewood, ako aj na miestach natáčania v Londýne a Oxforde v Anglicku a na Kanárskych ostrovoch.

 

Eternals online film

 

Eternals online film

 

Eternals mal premiéru v Los Angeles 18. októbra 2021 a do kín v Spojených štátoch sa dostane 5. novembra ako súčasť štvrtej fázy MCU. Film získal zmiešané recenzie od kritikov. Ktorí chválili herecké výkony, akčné sekvencie, hudobný sprievod a vizuálnu stránku, ale kritizovali jeho expozíciu, tempo a dĺžku trvania.

Angelina Jolie sa k hereckému obsadeniu pridala v marci 2019, údajne ako Sersi,a Kumail Nanjiani a Don Lee boli obsadení do bližšie nešpecifikovaných úloh nasledujúci mesiac. V tom čase sa očakávalo, že vo filme bude prvý homosexuálny superhrdina štúdia Marvel. V máji Richard Madden vstúpil do rokovaní o úlohe Ikarisa a Salma Hayek vstúpila do skorých rokovaní o nezverejnenej úlohe nasledujúci mesiac. 6 receptov na výrobu domacích vlasových kondicionérov.

 

Film Eternals online 

 

Na Comic-Cone v San Diegu 2019 Feige oficiálne oznámil The Eternals s dátumom premiéry 6. novembra 2020. Oficiálne oznámil obsadenie Jolie ako Theny, Nanjianiho ako Kinga. Leeho ako Gilgameša, Maddena ako Ikarisa a Hayek ako Ajak spolu s Lauren Ridloff ako Makkari, Brianom Tyree Henrym ako Phastosom a Liou McHugh ako Sprite. Zhao hľadal pre každú úlohu hercov, ktorí by „vo svojej postave našli kúsok seba“. Feige dodal, že jeden z týchto hercov stvárňuje LGBTQ postavu, pričom herec Haaz Sleiman neskôr prezradil, že Phastos je vo filme zobrazený ako gay.

 

Sleiman stvárňuje manžela tejto postavy a dvojica má vo filme dieťa. Sleiman považoval za dôležité zobraziť. Aká milujúca a krásna môže byť queer rodina“, a nie „sexuálne alebo rebelantské“ zobrazenie v niektorých predchádzajúcich médiách. Feige povedal, že vzťah bol „vždy tak trochu neoddeliteľnou súčasťou príbehu“ a podľa neho bol vo filme „mimoriadne dobre urobený“. Zatiaľ čo Sleiman povedal, že išlo o „premyslené“ zobrazenie. Eternals online cz dabing alebo titulky film 2021.

 

Online cz dabing 2021

 

Online cz dabing 2021

 

Dej filmu Eternals sa odohráva približne osem mesiacov po udalostiach filmu Avengers: a rieši, prečo Eternals nezasahovali do žiadnych minulých konfliktov v MCU. Feige aj Moore uviedli. Film bude mať „veľké vlnové účinky“ na budúcnosť MCU a občas bolo „výzvou“ vyvážiť uzemnenú povahu MCU s „mýtickou veľkoleposťou“ vlastníctva Eternals. Duna online cz dabing.

Do oficiálneho ohlásenia filmu v júli 2019 sa začalo hlavné natáčanie v Pinewood Studios v anglickom Buckinghamshire. Ako kameraman pôsobil Ben Davis. Ktorý tak robil na niekoľkých predchádzajúcich filmoch MCU.Zhao uviedla, že štúdio Marvel jej umožnilo tvorivú slobodu nakrúcať film na mieste, „presne tak, ako [chcela] nakrúcať“. Mohla použiť podobný štýl ako pri svojich predchádzajúcich filmoch. Vrátane 360° záberov a práce s rovnakou kamerou a zariadeniami, aké boli použité pri filme Nomadland (2020),ktorý mala Zhao dokončiť súbežne s filmom The Eternals. Zhao mala pocit, že „mala šťastie v tom, že Marvel chce riskovať a robiť niečo iné.“ Ako hlavný vplyv pri komponovaní akčných sekvencií filmu Zhao uviedla film The Revenant (2015).

 

Eternals zadarmo 

 

Gemma Chan a Barry Keoghan rokovali o tom, že sa k obsadeniu pridajú v auguste 2019. Chan predtým stvárnila Minn-Ervu vo filme Captain Marvel, ale v správach sa uvádza, že si ju spoločnosť Marvel potenciálne vyhliadla na stvárnenie samostatnej postavy v tomto filme. Keďže Minn-Erva v tomto filme umiera, Chan mala pocit, že je nepravdepodobné. By sa do MCU vrátila, ale po práci na filme jej Feige povedal, že štúdio ju chce „lepšie využiť“ v budúcom projekte. To viedlo k tomu, že Chan sa zúčastnila konkurzu na Sersi.

 

Ktorá bola jednou z posledných herečiek, o ktorých sa uvažovalo pre túto úlohu. Chan neskôr opísala Sersi ako najťažšiu úlohu na obsadenie filmu. 52 Na augustovej výstave D23 Expo bolo potvrdené obsadenie Chan a Keoghana do úloh Sersi, resp. roly Druiga. Spolu s Kitom Haringtonom ako Daneom Whitmanom. Chan povedala, že ju aj štúdio Marvel prekvapilo, ako skoro po Captain Marvel prišla jej nová úloha v MCU. Pričom obaja predpokladali, že pôjde o projekt ďalej v budúcnosti. Harish Patel bol obsadený koncom augusta ako Karun, Kingov manažér,a svoju úlohu natáčal od septembra 2019 do januára 2020.

 

Film cz dabing 2021

 

Film  cz dabing 2021

 

Do začiatku novembra sa natáčalo na Kanárskych ostrovoch. Herci a štáb, vrátane Jolie a Maddena. Museli byť evakuovaní z miesta natáčania na ostrove Fuerteventura. Eternals online cz dabing alebo titulky film 2021. Keď sa tam našlo výbušné zariadenie. Predpokladalo sa, že zariadenie je pozostatkom výzbroje z nacistickej základne.“ Neskôr v tom istom mesiaci sa k hereckému obsadeniu pripojil Zain Al Rafeea. Začiatkom januára 2020 sa pod pracovným názvom Sack Lunch natáčalo pred Prírodovedným múzeom Oxfordskej univerzity v anglickom Oxforde. Ako aj na Hampstead Heath a v londýnskom Camdene. Chanová uviedla, že proces natáčania bol veľmi odlišný od toho. Zažila pri Captain Marvel, a vysvetlila, že Eternals sa natáčali viac na mieste a využívali prirodzené svetlo. Zatiaľ čo Captain Marvel mala viac štúdiovej práce a bluescreen-u. Natáčanie sa skončilo 4. februára 2020.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button