Filmy a voľný časONLINE FILMY

Magic Mike Posledný tanec online cz dabing 2023

Magic Mike Posledný tanec online cz dabing 2023 je americký komediálno-dramatický film režiséra Stevena Soderbergha, scenáristu Reida Crolina a producenta Channinga Tatuma. Ide o pokračovanie filmu Magic Mike XXL z roku 2015 a tretí a záverečný diel trilógie Magic Mike. Vo filme účinkujú Channing Tatum a Salma Hayek Pinault.

Premiéra filmu Magic Mike: Posledný tanec je v Spojených štátoch amerických naplánovaná na 10. februára 2023 a uvedie ho spoločnosť Warner Bros Pictures.

 

Magic Mike Posledný tanec online cz dabing 2023

 

Magic Mike Posledný tanec online cz dabing 2023

 

Tri roky po ukončení mužského striptízu má Mike vlastnú firmu na výrobu nábytku. Zavolá mu Tarzan a oznámi mu, že Dallas je „preč“. V domnení, že jeho bývalý šéf zomrel, sa Mike vyberie do hotela, kde nájde svojich priateľov, zvyšných kráľov Tampy, na párty pri bazéne.

Po odhalení, že Dallas sa na nich vykašľal, aby začal novú šou v Macau, a vzal si so sebou len „Kida“ (odkaz na Adama z Magic Mikea), prezradia Kings Mikeovi svoj plán: ukončiť kariéru na vysokej úrovni na mužskom striptízovom zjazde v Myrtle Beach. Neskôr, keď sa Mike snaží pracovať, tancuje na pieseň, na ktorú kedysi robil striptíz. Posilnený Mike sa rozhodne pridať sa k nim na ich výlete.

 

Filmy online 2023

 

Filmy online 2023

 

Keď sa vezú v dodávke s fro-yo, ktorú vlastnia Tito a Tobias, urobia prvú zastávku v Mad Mary’s. Aby dokázal Richiemu, že je ochotný sa na výlet odhodlať, Mike sa zúčastní na amatérskej súťaži drag queen a ostatní sa k nemu zakrátko pridajú. Potom idú na pláž, kde Mike rieši svoje problémy s Kenom násilím. Mike tiež stretne fotografku Zoe, ktorá mu povie, že odchádza do New Yorku. Flirtujú, ale dohodnú sa, že nebudú mať sex.

 

Sleduj film

 

Po návrate na cestu Mike navrhne, aby zmenili svoju rutinu po tom, čo si skupina (okrem Tarzana) vezme MDMA. Na benzínovej pumpe prinúti Richieho, aby sa pokúsil rozosmiať pokladníčku improvizovaným striptízom. To inšpiruje ostatných, aby opustili svoje staré rutiny. Krátko nato Tobias počas jazdy omdlie a havaruje.

Všetci okrem neho zostanú nezranení a on utrpí otras mozgu. V nemocnici začnú strácať morálku a uvažujú, že skončia a pôjdu domov. Mike potom prezradí, že jeho podnikaniu s nábytkom sa až tak nedarí a že s Brooke už nie je po tom, čo odmietla jeho žiadosť o ruku. Skupina sa rozhodne pokračovať ďalej. Kde pozerať online filmy

 

Magic Mike Posledný tanec online cz dabing 2023

 

Magic Mike Posledný tanec online cz dabing 2023 sk

 

Pri hľadaní nového MC privedie Mike skupinu do savanského striptízového klubu, ktorý vlastní Rome, žena, s ktorou má Mike minulosť. Napriek tomu, že jej dokáže, že jeho schopnosti sa nezhoršili, nepodarí sa mu ju presvedčiť, aby im pomohla. Ona ich však odvezie na ďalšiu zastávku tým, že ich odvezie Andre, raper a spevák, ktorý v klube pracuje.

 

Magic Mike Posledný tanec online cz dabing 2023. Sleduj film Magic Mike Posledný tanec online cz dabing 2023 vo full hd kvalite bez reklám tu.

 

Tu

 

Po príchode do sídla im Tito povie, že pozná dievča, ktoré tam býva, a že ich očakáva. Keď vojdú dnu, privíta ich jej matka Nancy a jej kamarátky, všetky ženy v strednom veku. Nancyino podpichovanie ich spočiatku privádza do rozpakov, ale s postupujúcim večerom sa nálada zlepšuje. Mike sa opäť stretne so Zoe a tá mu povie o inom fotografovi, ktorý sa pod zámienkou, že potrebuje asistentku, pokúsil o mimomanželský pomer s ňou. Mike na ňu nalieha, aby si na kongrese znovu získala úsmev.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button