Filmy a voľný časONLINE FILMY

Mortal kombat online cz dabing alebo titulky

Mortal kombat online cz dabing je americký fantasy film o bojových umeniach z roku 2021 založený na rovnomennej franšíze videohier a reštarte filmovej série Mortal Kombat. Vo filme si zahrali Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano, Mehcad Brooks, Ludi Lin, Max Huang, Chin Han, Joe Taslim a Hiroyuki Sanada. Režíruje ho Simon McQuoid (vo svojom celovečernom režijnom debute)

 

Podľa scenára Grega Russa a Davea Callahama a scenára Russa a Orena Uziela. [5] Film sleduje Coleho Younga, vymytého bojovníka zmiešaných bojových umení, ktorý nevie o svojej skrytej rodovej línii alebo o tom, prečo ho vrah Sub-Zero loví. Z obáv o bezpečnosť svojej rodiny hľadá kliku bojovníkov, ktorí boli vybraní na obranu pozemského sveta proti mimozemstvu.

 

Mortal kombat online cz dabing alebo titulky

 

Mortal kombat online cz dabing alebo titulky

 

Po kritickom a komerčnom neúspechu filmu Mortal Kombat: Annihilation z roku 1997 sa tretí film Mortal Kombat strácal v pekle vývoja takmer na dve desaťročia. Koncom roku 2010 začali spoločnosti Warner Bros. Pictures a New Line Cinema (ktorých materská spoločnosť získala franšízu od spoločnosti Midway Games v roku 2009) vyvíjať nový film. Mortal kombat online cz dabing alebo titulky.  Kevin Tancharoen bol režisérom scenára, ktorý napísal Uziel po ich Mortal Kombat. : Krátky film o znovuzrodení. James Wan bol oznámený ako producent v auguste 2015 a McQuoid bol prijatý do funkcie riaditeľa v novembri 2016. Výroba prebiehala v Adelaide Studios v Adelaide a na ďalších miestach v južnej Austrálii. K hlavnému fotografovaniu došlo od septembra do decembra 2019. Ninja filmy :10 najlepších filmov o ninjoch. 

 

Film Mortal Kombat bol divadelne medzinárodne uvedený 8. apríla 2021 a potom bol v USA uvedený 23. apríla, súčasne v kinách IMAX a v streamovacej službe HBO Max. Podľa Metacritica dostal film zmiešané recenzie, podľa konsenzu Rotten Tomatoes ho označili ako „prevažne pre fanúšikov“. Film celosvetovo zarobil 100 miliónov dolárov a stal sa streamovacím hitom HBO Max, ktorý je doteraz jeho najúspešnejším uvedením.

 

Sleduj film online

 

sleduj film 2021 online cz

V Japonsku v 17. storočí zabijaci Lin Kuei vedení Bi-Hanom zabíjajú bojovníkov konkurenčného klanu Shirai Ryu ninja vedeného Hanzom Hasashim vrátane Hanzovej ženy a syna. Hanzo zabije útočníkov predtým, ako ho zabije Bi-Han, čo má za následok odsúdenie jeho duše do Netherrealmu. Príde Raiden, boh hromu, a odvezie Hanzovu pozostalú dcéru do bezpečia. Darček pre mamu na narodeniny 22 tip na darček. 

 

Mortal kombat online cz 2021

 

Mortal kombat online cz 2021

 

V súčasnosti ríša Outworld porazila Earthrealm na deviatich z desiatich turnajov známych ako „Mortal Kombat“; ak Earthrealm prehrá desiaty turnaj. Pravidlá stanovujú, že ho podmaní Outworld. Starobylé proroctvo však hovorí, že „krv Hanza Hasashiho“ spojí novú generáciu šampiónov Earthrealmu, aby zabránila víťazstvu Outworld. Vedomý si toho, čarodejník, ktorý pojedá dušu Shang Tsung, ktorý dohliadal na posledných deväť víťazstiev. Vyšle svojich bojovníkov, aby pred začiatkom ďalšieho turnaja zabili šampiónov Earthrealmu označených dračou značkou. Mortal kombat online cz dabing alebo titulky.

 

Na jedného takého šampióna, bývalého profesionálneho bojovníka MMA menom Cole Younga, zaútočí po boku svojej rodiny Bi-Han, ktorý si dnes hovorí Sub-Zero. Major špeciálnych síl Jackson „Jax“ Briggs však mladých zachráni a nasmeruje ich k nájdeniu jeho partnerky Sonya Blade. Jax zostáva bojovať s Sub-Zero, ale pri tom stratí ruky.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button