Filmy a voľný časONLINE FILMY

Vezmi si ma online cz dabing alebo titulky

Vezmi si ma online cz  je americký romantický hudobný komediálno-dramatický film v réžii Kat Coiro, so scenárom Johna Rogersa, Tami Sagher a Harper Dill, nakrútený podľa rovnomenného grafického románu Bobbyho Crosbyho. Film  Vezmi si ma online cz vo filme si zahrajú Jennifer Lopez, Owen Wilson, Maluma, John Bradley a Sarah Silverman.

 

Vezmi si ma online cz dabing alebo titulky

 

Vezmi si ma online cz dabing alebo titulky

 

Po tom, čo natáčanie prebiehalo od októbra do novembra 2019, je jeho uvedenie naplánované na 11. februára 2022 spoločnosťou Universal Pictures, okrem toho sa bude od toho istého dňa streamovať na Peacock.

 

Po tom, čo sa dozvie, že jej partner na pódiu (Maluma) má za jej chrbtom pomer, sa Kat Valdezová (Jennifer Lopezová), senzačná hviezda latinského popu, rozhodne oženiť s cudzincom Charliem Gilbertom (Owen Wilson), ktorý na jej koncerte náhodou drží nápis „Vezmi si ma“.  Vezmi si ma online cz. Film je založený na komikse Marry Me, ktorý pôvodne vyšiel ako webový komiks.

 

Film 2022 Vezmi si ma online

 

Film 2022 Vezmi si ma online

 

Jennifer Lopez ako Katalina „Kat“ Valdez. Owen Wilson ako Charlie Gilbert.
Maluma ako Bastian. John Bradley ako Collin Calloway.Sarah Silverman ako Parker Debbs. Chloe Coleman ako Lou Gilbert. Michelle Buteau. Ricky Guillart. Stephen Wallem ako Jonathan Pitts. Jameela Jamil. Fallon ako on sám. Utkarsh Ambudkar ako tréner Manny. Účesy pre riedke vlasy.

 

v apríli 2019 bolo oznámené, že Jennifer Lopez a Owen Wilson budú hrať v romantickej komédii Marry Me. Režírovať by mala Kat Coiro podľa scenára Johna Rogersa, Tami Sagher a Harper Dill na základe rovnomenného grafického románu Bobbyho Crosbyho a distribuovať by ho mala spoločnosť STX Entertainment.

 

Vezmi si ma online cz

 

Vezmi si ma online cz

 

Jul  2019 bolo oznámené, že namiesto STX bude film distribuovať Universal Pictures. V tom istom mesiaci sa k hereckému obsadeniu filmu pridali Sarah Silverman, John Bradley a Maluma. Októbri boli obsadené Michelle Buteau, Jameela Jamil a Chloe Coleman.

 

Herci Vezmi si ma

 

Herci Vezmi si ma

 

Kat Valdez (Lopez) je polovicou najsexi celebritného páru na svete s novou hudobnou supernovou Bastianom (Maluma, ktorý debutuje v celovečernom filme). Zatiaľ čo Kat a Bastian s neprehliadnuteľným hitom Marry Me stúpajú v rebríčkoch hitparád, chystajú sa vziať pred publikom svojich fanúšikov na obrade, ktorý sa bude vysielať na viacerých platformách. Ninja filmy :10 najlepších filmov o ninjoch.

 

Rozvedeného stredoškolského učiteľa matematiky Charlieho Gilberta (Owen Wilson) na koncert dotiahla jeho dcéra Lou (Chloe Coleman, seriál HBO Veľké malé klamstvá) a jeho najlepšia priateľka (Sarah Silverman). Keď sa Kat pár sekúnd pred slávnostným ceremoniálom dozvie, že ju Bastian podviedol so svojou asistentkou, jej život sa zmení na ľavú stranu, keď sa na pódiu zrúti a spochybní lásku, pravdu a vernosť. Ako sa jej rozpadá jej gýčový svet, upiera oči na neznámeho človeka – tvár v dave.

 

Film 2022 online zadarmo

 

Film 2022 online zadarmo

 

Ak vás sklamalo to, čo viete, potom je možno odpoveďou to, čo neviete. A tak sa Kat v okamihu inšpirovaného šialenstva rozhodne vydať za Charlieho. Vezmi si ma online cz. To, čo sa začína ako impulzívna reakcia, sa vyvinie do nečakanej romance. Ale keď sa sily sprisahajú, aby ich rozdelili, vyvstáva univerzálna otázka: Môžu dvaja ľudia z tak odlišných svetov preklenúť priepasť medzi sebou a vybudovať miesto, kam obaja patria?

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button