Filmy a voľný časZOZNAMY FILMOV

Nové filmy 2021 – Top 7 nových filmov 2021

Nové filmy 2021 najlepšie filmy roku 2021.
Filmy ktoré očakáva každý milovník nových filmov . Nové filmy 2021 s presným datúmom premiery . Pozrite si nové filmy 2021 .

 

1. Morbius – Nové filmy 2021

 

 

Pretože Joker nestačil, pridáva sa do Marvel vesmíru aj Jared Leto.Herec Jared Leto si zahrá Michaela Morbia, biochemika, ktorý sa v priebehu experimentu dopustí závažnej chyby, pričom si sám náhodne napichne krv a dá si formu vampirizmu. Dátum vydania: 19. marca 2021

Morbius 2021

 

2. Nie je čas zomrieť

 

Na tento film sa dlho čakalo pre mnoho zdržaní ako boli napríklad fyzické zranenia . Ale 2. apríla by sa mali dočkať milovníci Bondoviek . 25. Časť o agentovi 007 by mala byť čoskoro tu . Ústrednú pieseň zaspievala Billie Eilish .

Nie je cas zomriet Nové filmy 2021

Dátum vydania: 2. apríla 2021

3. Black Widow – Nové filmy 2021

 

 

Aj keď Avengers tragicky stratili Čiernu vdovu v Avengers: Endgame , jej prvý samostatný film nás vráti v čase, keď nasleduje Natashu Romanoff (Scarlett Johansson), ktorá sa vracia domov po udalostiach filmu Captain America: Civil War. V Marvel tiež debutujú mená ako Florence Pugh a David Harbour .

Najlepšie seriály : 11 najlepších seriálov na svete

Dátum vydania: 7. mája 2021

4. Rýchlo a Zbesilo 9

 

 

Séria Rýchlo a Zbesilo sa neuveriteľne zmenila zo série o pouličných pretekároch na skupinu takmer superhrdinov zachraňujúcich svet. Táto časť bude o Dominikovi a jeho rodine, ktorí budú čeliť Dominikovmu bratovi Jakobovi, smrtiacemu vrahovi pracujúcemu pre ich starého nepriateľa. V trilleri sa objavuje HAN čo je pre dlhoročných fanúšikov VEĽKá SPRÁVA .

Dátum vydania: 28. mája 2021

 

5. V zajatí démonov 3 – Nové filmy 2021

 

 

Patrick Wilson a Vera Farmiga si zopakovali svoje úlohy Eda a Lorraine Warrenovcov v tretej kapitole V zajatí démonov . Séria, ktorá bola inšpirovaná dvoma paranormálnymi vyšetrovateľmi v skutočnom živote, sa v tomto filme zmení, keď podozrivý z vraždy tvrdí, že jeho zločiny spôsobil démonické posadnutie .

 

V zajati demonov 3 Nové filmy 2021

 

Dátum vydania: 4. júna 2021

 

6. Top Gun: Maverick

 

 

Je to už 34 rokov, čo bol Tom Cruise v kokpite, nemysli si však, že za tie roky spomalil. Maverick si je rovnako istý ako kedykoľvek predtým, testuje limity fyziky a autority. Trochu ním však otrasú dve hlavné veci; nebezpečná misia Top Gun a príchod syna jeho najlepšieho priateľa Husa.Milovníci stíhačiek si vo filme prídu na svoje .

Kokosový olej , zbraň proti vypadávaniu vlasov

Dátum vydania: 2. júla 2021

7. Dune – Nové filmy 2021

 

Podľa jedného z najslávnejších sci-fi románov všetkých čias uvedie Dune knihu do nového svetla s veľkým filmovým spracovaním v hlavných úlohách s Timothée Chalamet, Rebeccou Ferguson, Zendayou, Oscarom Isaacom a ďalšími. Podľa románu z roku 1965 . Veď triller hovorí za všetko .

 

Dune 2021 Nové filmy 2021

Dátum vydania: 1. októbra 2021

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button