Filmy a voľný časONLINE FILMY

Špirála: saw pokračuje online cz dabing alebo titulky

Špirála: saw pokračuje online cz dabing alebo titulky je americký horor z roku 2021, ktorý režíroval Darren Lynn Bousman a napísali ho Josh Stolberg a Peter Goldfinger. Je to deviaty diel filmovej série Saw. Vo filme sa predstavia Chris Rock, Max Minghella, Marisol Nichols a Samuel L. Jackson. Sleduje policajné snahy o zastavenie kopírujúceho zabijaka Jigsaw. Pôvodní tvorcovia série, James Wan a Leigh Whannell, ako aj rockový a veterán seriálu Kevin Greutert, pôsobia ako výkonní producenti.

 

Špirála: saw pokračuje online cz dabing

 

Špirála saw pokračuje online cz

 

Po vydaní hry Jigsaw v roku 2017 sa začali rozhovory o ďalšom diele Saw. Chris Rock sa chcel presadiť v hororovom žánri. Bratia Spierigovci, ktorí režírovali film Jigsaw, mali záujem vrátiť sa k ďalšiemu filmu, ale nakoniec sa rozhodli proti. Špirála: saw pokračuje online cz. Projekt bol oficiálne oznámený v máji 2019, pričom spoločnosť Rock vyleštila scenár od Stolberga a Goldfingera. Zvyšok hereckého obsadenia sa pripojil v júli, natáčanie sa konalo v Toronte počas tohto mesiaca a augusta.

 

Sleduj film online

 

sleduj film online

 

Spiral, ktorý mal byť pôvodne uvedený na trh v máji 2020, sa oneskoril a v Spojených štátoch ho v kinách uviedla Lionsgate 14. mája 2021. Film získal pochvalu od kritikov za nové smerovanie franšízy, ale boli rozdelení podľa toho, či sa mu plne podarilo znovu ho objaviť.

 

O filme Špirála: saw pokračuje online

 

Počas prehliadky štvrtého júla policajt mimo službu, Det. Marv Bozwick, prenasleduje zlodeja do kanalizačného potrubia. Boswick, ktorého zozadu napadne postava v maske z prasaťa, sa prebudí a v aktívnom tuneli metra sa ocitne pod jazykom. Na základe zaznamenanej správy má na výber: vytrhni mu jazyk a ži alebo zostaň, kým nepríde ďalší vlak, pričom zabije ho. Bozwick nie je schopný uniknúť z pasce včas, vlak ho zrazí a zabije. Na druhý deň policajná kapitán Angie Garza pridelí det. Ezekiel „Zeke“ Banks nový partner, idealistický nováčik William Schenk. Banks a Schenk vyšetrujú Bozwickovu smrť a Banks si uvedomuje, že sa to podobá na dnes už zosnulého Jigsaw Killera.

 

Herci 

 

Medzitým je unesený detektív Fitch, ktorý pred niekoľkými rokmi ignoroval záložné volanie Banksa, v dôsledku ktorého bol takmer zabitý, unesený a umiestnený do pasce, kde si musí odtrhnúť prsty, aby zabránil úrazu elektrickým prúdom v nádrži na napúšťanie vody; tiež sa mu nepodarí utiecť a zomrie. Niektorí dôstojníci začínajú mať podozrenie, že za to môžu banky, vzhľadom na jeho históriu s Fitchom. 10 hororov natočených podľa skutočnej údalosti. Na stanicu potom dorazí krabica, ktorá obsahuje vo vnútri prasaciu bábku a kúsok Schenkovej potetovanej kože. Malá injekčná liekovka vo vnútri krabice nasmerovala políciu do mäsiarstva, ktoré bolo predtým hobby shopom, kam mali ísť Banks a jeho otec, šéf na dôchodku Marcus Banks.

 

Film cz dabing

 

Po príchode tím objaví magnetofón a mŕtvolu z kože označenú ako Schenk. Marcus sa rozhodol vypátrať samotného vraha a cestuje do skladu, kde ho unesú. Špirála: saw pokračuje online cz . Krátko nato je Garza unesená a umiestnená do pasce v chladiarenskom sklade areálu, kde musí prerušiť miechu na čepeli, aby zabránila prúdeniu horúceho vosku z trubice na tvár; podarí sa jej to úspešne, ale na následky zranení v dôsledku vriaceho horúceho vosku zomrie a jej telo našli Banks.

 

Špirála: saw pokračuje online cz bez reklám

 

Špirála saw pokračuje online cz free

 

Pri prenasledovaní olova je Banks zajatý a prebudí sa v sklade, pripútaný k potrubiu s neďalekou pílkou na kov. Zvažuje odrezanie ruky, ale je schopný uniknúť pomocou uvoľneného kolíka. Potom ako reťazový reťazec objaví Petera Dunleavyho, svojho bývalého spoločníka, ktorý bol prepustený, keď Banks odhalil vraždu, ktorú spáchal. Pred ním je veľký stroj na drvenie skla, ktorý bol upravený tak, aby na neho vysokou rýchlosťou vrhal šrapnely; magnetofón vysvetľuje, že banky si môžu zvoliť, či ho vyslobodia, alebo nechajú zomrieť. Aj keď sa Banks pokúša Dunleavyho zachrániť, zomiera na stratu krvi.

 

Banks sa presťahuje do inej miestnosti a potom nájde Schenka, o ktorom sa zistilo, že fingoval svoju vlastnú smrť pomocou mŕtvoly zlodeja, ktorý zlákal Boswicka do tunelov, a bol po celú dobu kopírovaním. Vysvetľuje, že je v skutočnosti Emmerson, syn osoby zavraždenej Dunleavyovou, ktorú zastrelili, pretože súhlasil so svedectvom proti špinavému policajtovi. Pivo na vlasy: Tu je návod, ako používať pivo na dosiahnutie zdravých, jemných a lesklých vlasov. Taktiež odhaľuje, že Marcus počas svojho pôsobenia vo funkcii šéfa zámerne chránil skorumpovaných dôstojníkov (vrátane Garzu), aby tak mohol efektívnejšie „čistiť“ ulice kriminality podľa článku 8.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button