Filmy a voľný časZAUJÍMAVOSTI O ZVIERATÁCH

Haftaňan a psí mušketieri online cz dabing 2021

Haftaňan a psí mušketieri online cz dabing 2021 (španielsky: D’Artacán y los Tres Mosqueperros) je španielsky počítačom animovaný dobrodružný film z roku 2021, ktorý režíroval Toni García a napísal Doug Langdale podľa rovnomenného televízneho seriálu z roku 1981, ktorý bol adaptáciou príbehu Alexandra Dumasa z roku 1844 o d’Artagnanovi a troch mušketieroch. Producentmi filmu sú Apolo Films (filmové štúdio BRB Internacional) a Cosmos Maya.

 

Haftaňan a psí mušketieri online cz dabing 2021

 

Haftaňan a psí mušketieri online cz dabing 2021

 

Mladý šermiar Dogtanian sníva o tom, že sa pridá k legendárnym psom. Po tom, čo preukáže svoje schopnosti a získa si ich dôveru, musí spolu s mušketiermi bojovať proti zlému kardinálovi Richelieuovi, aby ochránil kráľa a zastavil sprisahanie zloducha, ktorý sa chce zmocniť moci.

 

Dogtanian je impulzívny a idealistický mladík, ktorý žije so svojimi rodičmi v dedine na Gaskoňsku. Jeho jediným životným cieľom je ísť v otcových šľapajach a stať sa jedným z kráľovských mušketierov. So svojím koňom Sandym odchádza Dogtanian do Paríža hľadať dobrodružstvo. Haftaňan a psí mušketieri online cz dabing 2021.  Tam sa k nemu pripojí Pip, chrapľavý a ukričaný myšiak, ktorý sa stane jeho panošom. Spolu so svojimi spolubojovníkmi, mušketiermi Porthosom, Aramisom a Athosom, spoznáva hodnotu priateľstva a spravodlivosti v nekonečnom boji so zvrhlým Richelieuom a jeho prisluhovačmi, ktorí bojujú proti kardinálovej moci a hrozbe vojny medzi Francúzskom a Anglickom.

 

Haftaňan a psí mušketieri rozprávka online 2021

 

Haftaňan a psí mušketieri rozprávka online 2021

 

Podarí sa Dogtánovi stať sa mušketierom a zároveň získať srdce milovanej Julietty? Aktualizovaná verzia klasickej televíznej rozprávky z 80. rokov inšpirovaná najslávnejším románom Alexandra Dumasa.

 

Šmolkovia žijú vo vlastnej dedine, každý z nich má svoj domček len pre seba a robí to, čo ho baví. Napriek tomu celá dedina funguje dobre, lebo to potrebné zaisťujú tí pracovití, ktorí stále robia svoju robotu; Kuchár varí, Farmár pestuje ovocie a zeleninu, Kutil všetko opravuje a stavia. Potom sú tí, ktorí niečo robia, ale nie sú tak dôležití; Maliar kreslí obrazy, Silák môže pomôcť, keď treba niekoho silnejšieho, ale tiež sa v dedine nachádzajú Šmolkovia, ktorí sú takmer k ničomu – Babroš všetko pokazí, Leňoško stále spí.

 

Haftaňan a psí mušketieri online sk

 

Haftaňan a psí mušketieri online sk

 

Šmolkovia sú povahou dobrácki, aj keď niekedy medzi nimi bývajú rôzne menšie hádky a nezhody. Všetci majú rovnaké oblečenie, ktoré šije Cvernička, ktorá nechce šiť iné. Dedina je na ukrytom mieste, ktoré je ťažké nájsť. Neďaleko dediny tečie rieka a nad dedinou je priehrada, ktorá sa musí udržovať v dobrom stave, pretože ak by sa pretrhla, voda by celú dedinu zaplavila. Čo robiť s rednutim vlasov počas menopauzy.

 

Rozprávky pre deti online

 

Rozprávky pre deti online

 

Na okolitých poliach sa pestuje zelenina a ovocie a okolo sú lesy. Dedine šéfuje Tatko Šmolko, ktorý ostatným Šmolkom radí, pomáha a udržuje v dedine poriadok. Ak na dlhšiu dobu odíde, samotní Šmolkovia nedokážu všetko správne zorganizovať a pri jeho návrate je v dedine často veľký neporiadok. Keďže zo Šmolkov je možné vyrobiť zlato, sú často prenasledovaní. Ich najväčší nepriatelia sú čarodejník Gargamel a jeho kocúr Azrael, ktorí po nich idú a snažia sa ich chytiť. Morbius online cz dabing alebo titulky 2022.

 

Šmolkovské pravidlo, ktoré by všetci Šmolkovia mali dodržiavať, je byť šmolkózny (poctivý, dobrácky, pomáhať druhým a k nikomu sa nesprávať zle). Haftaňan a psí mušketieri online cz dabing 2021.  V dedine sú si k sebe všetci rovní, ale niekto je obľúbenejší viac a niekto menej. Medzi najmenej obľúbených patrí napríklad Mudroš kvôli svojim nápadom a hlúpym rečiam, naopak najobľúbenejší je Tatko Šmolko. Typická Šmolkovská vlastnosť je, že každému pomáhajú, nech už je to ktokoľvek. V dedine sa koná divadlo, koncerty, karnevaly atď.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button