Filmy a voľný časONLINE FILMY

Baby šéf rodinný podnik online cz dabing

Baby šéf rodinný podnik online cz dabing ( Boss Baby 2 ) je americký počítačovo animovaný komediálny film z roku 2021. Ktorý voľne vychádza z obrázkovej knihy Boss Baby z roku 2010 a jej pokračovania z roku 2016 Bossier Baby od Marly Frazee z produkcie DreamWorks. Animácia a distribuuje ju spoločnosť Universal Pictures. Druhý diel franšízy The Boss Baby a pokračovania filmu z roku 2017.

 

Baby šéf rodinný podnik online cz dabing

 

Baby šéf rodinný podnik online cz dabing

 

Film režíruje Tom McGrath podľa scenára Michaela McCullersa s príbehom McGratha a McCullersa a budú v ňom hlasy Aleca Baldwina, Jamesa Marsdena, Amy Sedaris, Ariana Greenblatt, Jeff Goldblum, Eva Longoria, Jimmy Kimmel a Lisa Kudrow. Baby šéf rodinný podnik online cz dabing. Dej sleduje teraz už dospelých bratov Templetonovcov (Baldwin a Marsden), ktorí sa dajú opäť dokopy potom, čo nové Boss Baby (Sedaris) požiada o pomoc, aby profesorovi (Goldblum) zabránili vymazať detstvo na celom svete.

 

Baby boss 2 online cz dabing 

 

Baby boss 2 online cz dabing 

 

Film bol v kine uvedený v kine v USA 2. júla 2021 v tradičných a vybraných lokalitách RealD 3D a Dolby Cinema od Universal Pictures; streamovalo to aj na platených úrovniach Peacock po dobu 60 dní. Baby boss 2 online cz dabing . Film celosvetovo zarobil 92 miliónov dolárov, pričom zhoda kritikov Rotten Tomatoes ho nazýva „bezbolestným spestrením pre deti“.

Tim Templeton sa odohráva 40 rokov po udalostiach z prvého filmu a je už dospelý a žije so svojou manželkou Carol a dvoma dcérami, 7-ročnou Tabithou a kojencom Tinou. Timov mladší brat Ted mladší je teraz úspešným generálnym riaditeľom a nikdy tu nie je, namiesto toho poslal Timovi a jeho rodine honosné darčeky. Tabitha prejavuje odrastenejšie správanie a jednej noci, keď sa sklamaný Tim zamýšľa nad osobou, ktorou sa stáva jeho dcéra, počuje niečo z Tininej izby.

 

Baby šéf 2 online 

 

Baby šéf 2 online 

 

Zistí, že Tina je Boss Baby, rovnako ako kedysi Ted, a že jej bolo pridelené dostať tam Teda na špeciálnu misiu. Tim odmieta zavolať s tým, že nikdy nepríde, a povzbudzuje Tinu, aby sa vrátila spať. Mastné vlasy : 5 domácich liekov. Baby šéf 2 online. Tina však zanechá falošnú hlasovú schránku pre Teda, ktorá ho nalákala do domu Templetona.

 

Tiež mladá Tina sa Tedovi ukáže ako Boss Baby a dá im obaja magické cumlíky na návštevu BabyCorp. Tina predstavuje bratom nový vzorec, ktorý im umožní zmeniť sa na 48 hodín opäť na deti, aby sa mohli tajne dostať do Tabithinej školy a zistiť, čo plánuje za chrbtom rodičov doktor Erwin Armstrong, zakladateľ a riaditeľ školy. 

 

Baby šéf rodinný podnik 2021 cz

 

Baby šéf rodinný podnik 2021 cz

 

V škole, Tim, teraz ako jeho 7-ročný, nasleduje Tabithu do svojej triedy. Zatiaľ čo dieťa Ted je umiestnené s inými deťmi. Ted zhromažďuje deti, aby mu pomohol dostať sa von z herne, aby mohol ísť vyšetrovať do Armstrongovej kancelárie. Tim sa pokúsi poslať aj do riaditeľne prerušením vyučovania, namiesto toho je však zaradený do „Krabice“ na vypršanie času. Ted zistí, že Armstrong je v skutočnosti sám dieťa. Baby šéf rodinný podnik 2021 cz.  Pretože utiekol z domu. Keď si uvedomil, že je múdrejší ako jeho rodičia a teraz zarába peniaze vytváraním obľúbených telefónnych aplikácií. Jeho konečným plánom je zbaviť sa každého rodiča v deň B, aby už nemohli svojim deťom hovoriť, čo majú robiť. Potom, čo sa Tina nemohla dostať do kontaktu s BabyCorpom a videla, že sa bratia opäť vzďaľujú. Pedviedla prestávku a povedala, že misiu dokončia sami.

 

Baby boss cz 2021

 

Baby boss cz 2021

 

V noci na sviatok, kde má Tabitha spievať sólo, plánujú bratia a Tina Armstronga odhaliť ako podvodníka. Dozvedeli sa však, že v tú noc sa má B-deň stať. To prostredníctvom Armstrongovej novej aplikácie QT-Snap, ktorá zhypnotizuje rodičov na bezduchých zombie. Tim aj Ted sú chytení Armstrongovými ninjami a umiestnení do schránky, ktorá sa pomaly začína napúšťať vodou.  Dračia krajina online cz dabing alebo titulky. Baby boss cz 2021. Tabitha spieva svoje sólo, ale keď vidí, že sa Tim neukázal tak, ako sľúbil, s plačom utečie z pódia. Utešuje ju Tina, ktorá odhalí jej identitu a poslanie. Tabitha súhlasí s tým, že pomôže svojej mladšej sestre tým, že sa dostane na server a vypne QT-Snap, než sa bude môcť dostať do celého sveta. 

 

Baby šéf rodinný podnik film zadarmo

 

Baby šéf rodinný podnik film zadarmo

 

Tim a Ted sa dostanú na server ako prví, ale zastaví ich Armstrong, ktorý zavolá rodičov zombie na zálohu. Kým sa bratia držia bokom, pretože formulka sa začína míňať, Tina a Tabitha vstávajú na server. Tabitha je schopná nabúrať a vypnúť obrazovku vypnutia, ale klávesnicu zničí Armstrong. Baby šéf rodinný podnik film zadarmo. Sestry potom vyrazili na sladkú sopku pomocou Mentosu a sódy, zničili servery a vrátili všetkých rodičov do normálu. Tina potom odhalí, že nikdy neopustila BabyCorp a že dať Tima a Teda znova dohromady bolo jej skutočným poslaním. Celá rodina Templetonovcov sa zíde na oslavu Vianoc, zatiaľ čo Armstrong sa vráti do svojej vlastnej rodiny.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button