Filmy a voľný časONLINE FILMY

Skráť to zlato online cz dabing

Skráť to zlato online cz dabing je austrálsky romantický komediálny film z roku 2021, ktorý napísal a režíroval Josh Lawson o mužovi, ktorý sa ráno po svadbe prebudí a zistí, že každých pár minút skáče vpred. Za týmto filmom stojí StudioCanal, Screen Australia, Create NSW and Spectrum Films.

 

Skráť to zlato online cz dabing

 

Skráť to, zlato online cz dabing

 

Film bol uvedený 11. februára 2021 v Austrálii spoločnosťou StudioCanal a v Spojených štátoch amerických dňa 2. júla 2021 spoločnosťou Saban Films. Skráť to, zlato online cz dabing. Keď sa časovo chudobný Teddy ráno po svadbe prebudí a zistí, že každých pár minút skáče vpred do ďalšieho roku svojho života, musí každú vzácnu chvíľu rozumne využiť, aby nestratil svoju životnú lásku a naučiť sa milujem život, o ktorý prichádza. Romantické filmy Top 10 romantických filmov.

 

Skráť to zlato film online

 

Skráť to, zlato film online

 

Teddy, uväznený v cykle časových skokov, prepravovaný každých pár minút o ďalší rok vpred, čelí pretekom s časom, keď sa jeho život rozpadá okolo neho. S pomocou svojho najlepšieho priateľa Sama (Ronny Chieng) sa Teddy snaží dať dokopy, kde sa to všetko pokazilo, a keď mu jeho život bliká pred očami, musí sa naučiť, ako žiť život v drahých chvíľach, aby si získal späť ženu, ktorú miluje, aj keď je to len na chvíľu.

 

Skráť to zlato online cz dabing herci

 

Skráť to, zlato online cz dabing herci

Rafe Spall ako Teddy
Zahra Newman ako Leanne
Josh Lawson ako Patrick
Ronny Chieng ako Sam
Dena Kaplan ako Becka
Noni Hazlehurst ako Cudzinec

 

Film cz dabing online

 

Film zobrazuje kombináciu kultúr odkazovaných na juhovýchodnú Áziu; Raya klobúk je totožný s tradičnými pokrývkami hlavy na Filipínach, zatiaľ čo jej techniky boja pochádzajú z malajzijskej a indonézskej bojovej tradície. Žehlička na vlasy : Podľa čoho si vybrať.  Voda je jedným z ústredných prvkov, pretože sa používa na ilustráciu citového rastu Raya. Hladko sfarbené vodné útvary predstavujú okamihy. Keď sa Raya cíti blízko k svojmu okoliu, zatiaľ čo nedôveru predstavujú vodné útvary sfarbené vyšším kontrastom. Ktorý dramatizuje tiene a siluety.Rayin kostýmný dizajn,účes a vybavenie tiež vychádzajú z jej bojovej schopnosti doplnenej o tradičné odevy z juhovýchodnej Ázie. 

Na výrobu filmu dohliadala výkonná producentka Jennifer Lee. Hlavná kreatívna referentka Disney Animation. Kelsey Hurley bola predovšetkým supervízorkou čisto ženského vodcovského tímu s pomocou pridružených technických supervízoriek Gabriely Hernandezovej a Shwety Viswanathanovej. Dohliadali na tok použitých technických prostriedkov a asistencií: úpravy a vykresľovanie softvérových programov ako Maya, Houdini a Nuke, ako aj programovacích jazykov ako Python a C ++.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button