Filmy a voľný časONLINE FILMY

Tajomstvo starej Bambitky 2 online cz

Sleduj film Tajomstvo starej Bambitky 2 online cz dabing zadarmo. Film online cz vo full HD kvalite už teraz pozeraj zadarmo cez internet.

 

Film online cz

 

Film online cz

 

Z Jakuba je kráľ, z Aničky kráľovná a rodina sa rozrástla o zvedavú princeznú Johanku. Tá najradšej trávi čas s milujúcim deduškom Karabom, spravodlivým to lúpežníkom, ktorý sa teraz venuje len hrnčiarskemu remeslu. Chamtiví radcovia Lorenc a Ferenc boli vyhostení z kráľovstva, potulujú sa po svete a hľadajú miesto, kde by mohli opäť začať kuť pikle. Zdá sa, že mladá, neskúsená kráľovná Júlia zo susedného kráľovstva sa stane vhodným nástrojom ich pomsty. Že by nastal čas oprášiť tajomnú bambitku, ktorá doteraz ležala dobre ukrytá a zavolať na pomoc lúpežníka Karabu a spojiť všetky sily, aby spravodlivosť a láska konečne zvíťazili? Mastné vlasy : 5 domácich liekov.

 

 

Tajomstvo starej Bambitky 2 online cz

 

Tajomstvo starej Bambitky 2 online cz

 

Originálny názov: Tajemství staré bambitky 2
Žáner: rozprávka
Dĺžka: 100 minút
Jazyková verzia filmu: originál česká verzia
Prístupnosť: mládeži prístupné
Pôvod: Česká republika
Rok výroby: 2021

Réžia: Ivo Macharáček
Scenár: Evžen Gogela
Hrajú: Tomáš Klus, Kamila Janovičová, Ondřej Vetchý, Miroslav Vladyka, Jiří Lábus, Petr Štěpánek, Otmar Brancuzský, Veronika Khek Kubařová, Valentýna Bečková, Markéta Plánková, Václav Noid Bárta a další. Rastliny do skla – 21 rastlín + starostlivosť.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button