Filmy a voľný časONLINE FILMY

Bob burgers vo filme online cz dabing 2022

Bob burgers vo filme online cz dabing 2022 e je americký animovaný hudobný komediálny film založený na animovanom televíznom seriáli Bob’s Burgers, ktorý vytvoril Loren Bouchard, ktorý sa podieľal na scenári, produkcii a réžii vo svojom celovečernom režijnom debute spolu s Bernardom Derrimanom. Pôvodné hlasové obsadenie zo seriálu si zopakovalo svoje úlohy, vrátane H. Jona Benjamina, Dana Mintza, Eugena Mirmana, Larryho Murphyho, Johna Robertsa a Kristen Schaal, spolu so Zachom Galifianakisom a Kevinom Klineom.

 

Bob burgers vo filme online cz dabing 2022

 

Bob burgers vo filme online cz dabing 2022

 

Prasknuté vodovodné potrubie vytvorí priamo pred Bob’s Burgers závrt, ktorý zablokuje vchod a prekazí Belcherovcom plány na úspešné leto. Zatiaľ čo Bob a Linda sa snažia udržať podnik nad vodou, deti sa pokúšajú vyriešiť záhadu, ktorá by mohla zachrániť ich rodinnú reštauráciu

 

Animovaná rozprávka Bob burgers vo filme

 

Animovaná rozprávka Bob burgers vo filme

 

O animačné služby sa postarajú spoločnosti Tonic DNA a Bento Box Entertainment. Tento film bude poslednou animovanou prácou Tucka Tuckera a Dalea Baera pred ich smrťou 22. decembra 2020, resp. 15. januára 2021. Tucker pôsobil ako revízor storyboardov, zatiaľ čo Baer zabezpečoval animáciu filmu.

 

Nová Komédia

 

Nová Komédia

 

Keď sa pred Bobovou reštauráciou objaví závrt a ohrozí podnik rodiny Belcherovcov (a ich leto), Belcherovci sa snažia nájsť spôsob, ako udržať reštauráciu nad vodou. Ako sa starať o orchideu – 10 najlepších rád na starostlivosť.

 

Animovaná komédia Bob burgers vo filme online cz dabing 2022

 

Animovaná komédia Bob burgers vo filme online cz dabing 2022

 

Prasknuté vodovodné potrubie vytvorí priamo pred Bobovými hamburgermi obrovskú dieru. Ktorá na neurčito zablokuje vchod a zničí Belcherovcom plány na úspešné leto. Zatiaľ čo Bob a Linda bojujú o udržanie podniku nad vodou. Deti sa snažia vyriešiť záhadu, ktorá by mohla zachrániť ich rodinnú reštauráciu. Ako nebezpečenstvo narastá, títo smoliari si navzájom pomáhajú nájsť nádej a bojujú o návrat za pult. Kam patria. Mastné vlasy : 5 domácich liekov.

 

Mláďatá zvierat – 30 roztomilých mláďat. Aj keď naši rodičia sú pravdepodobne šťastní a s úľavou sledujú. Ako sme vyrástli a zanechali niektoré detské návyky. Úprimne povedané, naši chlpatí kolegovia by mohli zostať bábätkami navždy. Také sú roztomilé zvieratká! A ak by niekto mohol namietať, že ľudské bábätká sú rozkošnejšie. Ponúkame vám tento zoznam najroztomilejších zvierat, aby ste si to ešte raz premysleli.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button