Filmy a voľný časONLINE FILMY

Posledná noc v Soho online cz dabing alebo titulky

Posledná noc v Soho online cz dabing alebo titulky je britský psychologický horor z roku 2021, ktorý režíroval Edgar Wright. Vo filme účinkujú Thomasin McKenzie, Anya Taylor-Joy, Matt Smith, Michael Ajao, Diana Rigg a Terence Stamp. Ide o posledné filmové vystúpenie Rigg a Margaret Nolan, ktoré zomreli v roku 2020. Film je venovaný pamiatke Riggovej.

 

Posledná noc v Soho online cz dabing alebo titulky

 

Posledná noc v Soho online cz dabing alebo titulky

Eloise „Ellie“ Turnerová miluje hudbu a módu swingujúcich šesťdesiatych rokov a sníva o tom, že sa stane módnou návrhárkou. Posledná noc v Soho online cz dabing alebo titulky. Jej matka, tiež návrhárka, spáchala v Elliinom detstve samovraždu. Ellie občas vidí matkinho ducha v zrkadlách.

 

Posledná noc v Soho 2021 

 

Posledná noc v Soho 2021 

 

Ellie sa presťahuje zo svojho vidieckeho domova neďaleko Redruthu v Cornwalle do Londýna, aby mohla študovať na London College of Fashion, kde má problémy zapadnúť medzi svojich rovesníkov, najmä medzi snobskú spolubývajúcu Jocastu. Jedine John, ďalší študent, má pre ňu pochopenie. Ellie je na internáte nešťastná, a tak sa presťahuje do postele na Goodge Place, ktorú vlastní staršia Alexandra Collinsová.

 

Posledná noc v Soho online cz dabing zadarmo

 

Posledná noc v Soho online cz dabing zadarmo

 

V tú noc má Ellie živý sen, v ktorom sa prenesie v čase do 60. rokov minulého storočia. V kaviarni Café de Paris pozoruje sebavedomú mladú blondínku Sandie, ktorá sa pýta, či sa chce stať speváčkou v klube. Sandie si začne vzťah so šarmantným manažérom, plyšovým chlapcom Jackom. Nasledujúce ráno si Ellie navrhne šaty inšpirované Sandie a na krku objaví milostný štípanec.

 

Posledná noc v Soho herci

 

Ellie má ďalší sen, v ktorom Sandie úspešne absolvuje konkurz v nočnom klube v Soho, ktorý jej dohodil Jack, a potom sa vráti do toho istého bytu, ktorý si Ellie prenajala. Inšpirovaná týmito víziami si Ellie zafarbí vlasy na blond, zmení svoj módny štýl tak, aby zodpovedal Sandiinmu, inšpiruje sa jej pri navrhovaní šiat a zamestná sa v krčme. Pozoruje ju striebornovlasý muž, ktorý si uvedomí jej podobnosť so Sandie. V ďalších snoch Ellie zistí, že Sandie nežije život, v aký dúfala, a Jack začne Sandie kupliarčiť so svojimi mužskými obchodnými partnermi.

 

O filme

 

O filme

 

V bdelom živote Ellie znepokojujú obludné prízraky, ktoré sa podobajú Jackovi a mužom, ktorí Sandie zneužívali, a po tom, čo ju tam duchovia obťažujú, utečie z halloweenskej párty, na ktorej je s Johnom. John sa s ňou vráti do jej postele, kde má víziu Jacka, ktorý zavraždil Sandie. Ellie sa rozhodne vypátrať strieborného muža, o ktorom si myslí, že je Jack. Obráti sa na políciu, ale neberú ju vážne.

 

Novinky 2021

 

Ellie sa pokúša nájsť v univerzitnej knižnici novinové správy o Sandiinej vražde, ale neuspeje, namiesto toho nájde príbehy miestnych mužov, ktorí zmizli bez stopy. Obklopia ju obludní duchovia a v panike takmer dobodá Jokastu. V presvedčení, že musí Sandie pomstiť, sa Ellie postaví mužovi so striebornými vlasmi. Ten popiera, že Sandie zabil, a potom ho zrazí taxík. Hostinská povie Ellie, že ten muž nie je Jack, ale policajný dôstojník na dôchodku Lindsay. Ellie si ho vybaví zo svojich snov; ako tajný policajt z oddelenia mravnostnej polície sa snažil Sandie pomôcť uniknúť pred životom prostitútky.

 

Film dráma, horor, triler

 

Film dráma, horor, triler

 

Zničená Ellie sa rozhodne odísť z Londýna a John ju odvezie do domu pani Collinsovej. Pani Collinsovej oznámi, že odchádza. Pani Collinsová jej uvarí šálku čaju a povie jej, že prišiel detektív, ktorý sa pýtal na Sandiinu vraždu, a potom jej prezradí, že ona je v skutočnosti Sandie a že Jacka zabila v sebaobrane, keď ju ohrozoval nožom. Potom vylákala mužov, ktorým bola pasákom, do svojej izby, zabila ich a ich telá ukryla pod podlahu domu. Pani Collinsová tiež prezradí, že Ellie nadrogovala čajom a chce ju zabiť, aby to nikomu neprezradila. Tipy na starostlivosť o vlasy: 6 spôsobov, ako zabrániť suchým, krehkým a nezvládnuteľným vlasom v zime.

 

Posledná noc v Soho online cz dabing len u nás 
 

 

Pri potýčke cigareta z popolníka pani Collinsovej zapáli škatuľu s platňami. John príde Ellie na pomoc, ale pani Collinsová ho bodne. Ellie utečie do svojej izby, kde duchovia Sandiných obetí prosia Ellie, aby pani Collinsovú zabila, ale ona to odmietne. Pani Collinsová vstúpi do Elliinej izby, kde vidí duchov a dostane facku od Jackovho ducha. Keď je vonku polícia, pokúsi sa podrezať si hrdlo, ale Ellie ju zastaví a povie jej, že chápe, prečo tých mužov zabila. Pani Collinsová ako Sandie povie Ellie, aby zachránila seba a Johna pred rozrastajúcim sa požiarom. Sandie zostáva v budove, ktorá horí. Najkrajšie zviera na svete : 10 najkrajších zvierat na svete.

O nejaký čas neskôr sa Ellie teší z úspechu, keď sú jej šaty predvádzané na módnej prehliadke. V zákulisí jej gratuluje babička a John, ktorý je teraz jej priateľom. Ellie vidí v zrkadle ducha svojej matky a potom vidí Sandie, ktorá jej zamáva a dá jej bozk.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button