Filmy a voľný časONLINE FILMY

Smečka online cz dabing alebo titulky zadarmo

Smečka online cz dabing alebo titulky Svorka (v anglickom preklade The Pack) 2020 je hraný česko-lotyšsko-slovenského koprodukčný film z prostredia hokeja násťročných. Spoločne sa scenáristkou Irenou Kočí sa na scenári podieľal sám režisér filmu Tomáš polenská.

 

Smečka online cz dabing alebo titulky

 

Smečka online cz dabing alebo titulky

 

Snímka debutujúceho režiséra Tomáša polenského, absolventa Vyššej odbornej školy filmovej v Zlíne, FAMU a Univerzity Tomáša Baťu, ktorý vznikol v spoločnosti 8 Heads Productions v koprodukcii s lotyšskou produkčnou spoločnosťou Ego Media a slovenských Furia Film. Smečka online cz dabing alebo titulky Svorka.

V priebehu vývoja bol film ako prvý majoritný český projekt vybraný pre koprodukčný trh Asian Project Market. Ktorý sa každoročne koná v rámci prestížneho medzinárodného filmového festivalu v juhokórejskom Busane.

 

Smečka film online cz

 

Smečka film cz

 

Slávnostné predpremiéru mal film v rámci hlavnej súťaže 60. Zlín Film Festival (4. – 10.9.2020). Kde dostal Zvláštne uznanie medzinárodnej poroty za herecký výkon predstaviteľom hokejového tímu Vlci „pre spojenie fikcie a reality; pre vierohodnú dynamiku tímového výkonu a pre pot a slzy v šatni „. V novembri 2020 bol film uvedený v podsekcii Just Film filmového festivalu kategórie „A“ Tallinn Black Nights International Film Festivale, ktorý svorka zaradil do súťaže filmov pre mládež. 5 vecí, ktoré musíte vedieť o mužskom plešatení.

 

Film online cz dabing zdarma

 

Smečka online cz film

 

V deň premiéry rozhodla vláda na mimoriadnom rokovaní okrem iného. O uzatvorení kín od nasledujúceho týždňa. 

 

Film online

 

Sleduj náš film online. Top 10 rastlín ktoré by nemali chýbať vo vašej záhrade.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button