Filmy a voľný časONLINE FILMY

Voyagers Vesmírná misia online cz dabing

Voyagers Vesmírná misia online cz dabing  je americký sci-fi film z roku 2021. Ktorý napísal a režíroval Neil Burger. Vo filme si zahrali Tye Sheridan, Lily-Rose Depp, Fionn Whitehead, Colin Farrell, Chanté Adams, Isaac Hempstead Wright, Viveik Kalra, Archie Renaux, Archie Madekwe a Quintessa Swindell. Sleduje skupinu tínedžerských astronautov vyslaných do viacerých generácií misia v roku 2063 kolonizovať obývateľnú exoplanétu . Uprostred útekových zmien klímy a klesajúcej obývateľnosti na Zemi. Ktoré upadnú do paranoje a sociálnych konfliktov po zistení. Film bol v kinách uvedený 9. apríla 2021 spoločnosťou Lionsgate. Dostalo zmiešané recenzie od kritikov, pričom niekoľko recenzentov uviedlo. Že Voyagers je v podstate futuristickou verziou Lord of the Flies, a zarobil iba 4,2 milióna USD oproti výrobnému rozpočtu 29 miliónov USD , čo z neho urobilo krabicu. kancelárska bomba.

 

Voyagers Vesmírná misia online cz dabing

 

Voyagers Vesmírná misia online cz dabing

 

V roku 2063 nášho letopočtu objavili vedci a astronómovia novú exoplanétu podobnú Zemi. Ktorej kolonizácia by pravdepodobne zabezpečila ďalšiu existenciu ľudstva. Ktoré je ohrozené únikovými zmenami podnebia a neustálym znižovaním biodiverzity. Obývateľnosti a dodávok čistej pitnej vody. Voyagers Vesmírná misia online cz dabing.  Posádka medzihviezdnej generačnej kozmickej lode označenej ako Humanitas má počas 86-ročnej cesty počať deti.

 

Aby zabezpečila, že ich vnúčatá sa úspešne dostanú na exoplanétu a zachránia ľudstvo pred potenciálnym zánikom. Na tento účel je 30 umelo počatých detí chovaných z genómov mimoriadne inteligentných ľudí. Že by inak boli pre Zem prehnane nostalgickí a ohrozovali morálku misie. Pre ich následný život a úlohy na palube vesmírnej lode ich vychováva a trénuje vedec Richard Alling. Ktorý sa rozhodne sprevádzať deti na lete k exoplanéte s cieľom chrániť ich pred nebezpečenstvom cesty a ich nakoniec formovať do budúcich vodcov kolónie exoplanét.

 

Voyagers Vesmírná misia online film

 

Voyagers Vesmírná misia online film

 

Desať rokov po spustení programu Humanitas z 30 detí vyrástli tínedžeri. Všetci astronauti majú na palube špeciálne úlohy, nad ktorými osobne dohliada Richard, a uvedené úlohy sa vykonávajú zvláštnym a hraničným robotickým spôsobom. Jedného dňa botanik menom Christopher Rebbs náhodne zistí, že záhadný modrý nápoj, ktorý musí každý konzumovať po jedle namiesto čistej vody, obsahuje neidentifikovanú chemickú látku. Christopher pokračuje v prieniku do sálového počítača na palube pri hľadaní ďalších informácií o nápoji a zistí, že predmetná chemická látka je neurotoxín. Ktorý je navrhnutý tak, aby kvôli stabilite potlačil ich osobnosť a „iracionálne“ emócie. Christopher a jeho najlepší priateľ Zachary sa po vykonaní tohto objavu rozhodnú prestať piť chemikáliu. Po prvý raz v živote začnú prežívať ľudské emócie a rozvíjať jedinečné osobnosti. Vytvorte si profesionálny eshop cez Webareal [Recenzia]. 

 

Voyagers Vesmírná misia online cz dabing alebo titulky

 

Voyagers Vesmírná misia online cz dabing alebo titulky 2021

 

Počas rutinného rozhovoru s Richardom mu Chris hovorí. Že v plánoch objavil neidentifikovanú komoru.  Požaduje, aby poznal jej účel a čo konkrétne sa v ňom nachádza. Chlpáčikovia online cz dabing alebo titulky.

 

Herci vo filme

 

Pokračuje v kontakte s riadiacim strediskom misií späť na Zemi a informuje ich o tom, že deti mu ustavične strácajú dôveru a požadujú informácie o ich pôvode a poslaní a že im chce povedať o všetkom pravdu. Požaduje, aby poznal jej účel a čo konkrétne sa v ňom nachádza.   Ale odpoveď bude mať viac ako dva mesiace na to, aby sme prileteli zo Zeme kvôli veľkej vzdialenosti medzi Zemou a kozmickou loďou. To znamená, že Humanitas sa nachádza viac ako 36 svetelných dní alebo desatinu svetelného roka od Zeme v čase časového limitu.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button