Filmy a voľný časONLINE FILMY

Moonfall online cz dabing alebo titulky 2022

Moonfall online cz dabing alebo titulky 2022 katastrofický sci-fi film, ktorého spoluscenáristom, režisérom a spoluproducentom je Roland Emmerich. Hrajú v ňom Halle Berry, Patrick Wilson, John Bradley, Michael Peña, Charlie Plummer, Kelly Yu a Donald Sutherland. Film sa nakrúcal v Montreale s rozpočtom 140 miliónov dolárov, čo z neho robí jeden z najdrahších nezávisle produkovaných filmov všetkých čias.

 

Moonfall online cz dabing alebo titulky 2022

 

Moonfall online cz dabing alebo titulky 2022

 

Uvedenie filmu Moonfall do kín je naplánované na 4. februára 2022 spoločnosťou Lionsgate. Mesiac je neznámou silou vyradený zo svojej obežnej dráhy a dostane sa na kolízny kurz so Zemou.  Moonfall online cz dabing. Dvaja astronauti a konšpiračný teoretik sa spoločne pokúsia odvrátiť katastrofu a zistia, že Mesiac nie je tým, čím sa zdá byť. Pivo na vlasy.

 

Halle Berry ako Jocinda „Jo“ Fowler, bývalá astronautka, ktorá je teraz vedúcou pracovníčkou NASA. Patrick Wilson ako Brian Harper, zneuznaný astronaut, ktorý v prvých piatich minútach filmu videl útok čiernej kvapaliny na svoju posádku.

 

Sleduj film Moonfall 2022

 

Sleduj film Moonfall 2022

 

John Bradley ako K. C. Houseman, konšpiračný teoretik, ktorý verí, že Mesiac je stavba. Michael Peña ako Tom Lopez. Charlie Plummer ako Sonny Harper. Kelly Yu ako Michelle. Donald Sutherland ako Holdenfield. Eme Ikwuakor ako Doug Davidson. Carolina Bartczak ako Brenda Lopez. Pád mesiaca Moonfall online cz dabing. Maxim Roy ako kapitán Gabriella Auclair. Stephen Bogaert ako Albert Hutchings. Azriel Dalman ako Sonny Child. Filmy o Vlkodlakoch : Top 10 Filmy o Vlkodlakoch

 

Moonfall online 2022

 

Moonfall online 2022

 

V máji 2019 bolo oznámené, že scenár a réžiu filmu napíše Roland Emmerich. S rozpočtom 140 miliónov dolárov ide o jeden z najdrahších nezávislých filmov v histórii. Distribučné práva získala spoločnosť Lionsgate a medzinárodné distribučné práva získala spoločnosť AGC International. V máji 2020 boli obsadení Josh Gad a Halle Berry, v júni sa pridali Patrick Wilson a Charlie Plummer. V októbri boli k obsadeniu pridaní Stanley Tucci, John Bradley, Donald Sutherland a Eme Ikwuakor, pričom Bradley nahradil Gada kvôli konfliktom v rozvrhu. Nakrúcanie sa začalo v Montreale v októbri 2020, po tom, čo sa predtým plánoval jarný začiatok,a trvalo celkovo 61 dní. Michael Peña, Carolina Bartczak, Maxim Roy a Stephen Bogaert boli pridaní v januári 2021, pričom Peña nahradil Tucciho v jeho úlohe kvôli cestovným obmedzeniam , ktoré Tuccimu zabránili vycestovať na natáčanie. Uvedenie filmu do kín je naplánované na 4. februára 2022.

 

Moonfall online cz dabing

 

Moonfall online cz dabing

 

Vo filme Moonfall záhadná sila vyradí Mesiac z obežnej dráhy okolo Zeme a pošle ho na kolíziu so životom, ako ho poznáme. Do dopadu zostáva len niekoľko týždňov a svet je na pokraji zániku, preto je manažérka NASA a bývalá astronautka Jo Fowlerová (držiteľka Oscara® Halle Berryová) presvedčená, že má kľúč k záchrane nás všetkých – ale verí jej len jeden astronaut z jej minulosti, Brian Harper (Patrick Wilson, „Midway“) a konšpiračný teoretik K. C. Houseman (John Bradley, „Hra o tróny“).  Moonfall online cz dabing. Títo nepravdepodobní hrdinovia podniknú nemožnú poslednú misiu do vesmíru, pričom za sebou nechajú všetkých, ktorých milujú, len aby zistili, že náš Mesiac nie je taký, ako si myslíme.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button