Filmy a voľný časONLINE FILMY

Buzz lightyear online cz dabing 2022

Buzz lightyear online cz dabing 2022 je americký počítačovo animovaný akčný dobrodružný film. Produkujú Pixar Animation Studios a Walt Disney Pictures. Distribuuje Walt Disney Studios Motion Pictures. Ide o spin-off filmovej série Toy Story. Slúži ako príbeh o pôvode fiktívnej postavy testovacieho pilota/astronauta, ktorou bola inšpirovaná hračka/akčná figúrka Buzz Rakeťák vystupujúca v predchádzajúcich filmoch. Je prezentovaný ako filmový trhák vo filme, ktorý by sledovali postavy z Toy Story. Tento koncept bol už predtým rozpracovaný v roku 2000 v priamom videofilme Buzz Lightyear of Star Command: Dobrodružstvo sa začína. Bol pilotným filmom k spin-off televíznemu seriálu Buzz Lightyear of Star Command (2000-2001). Film napísal a režíroval Angus MacLane a vo vedľajších úlohách sa predstavili Chris Evans ako hlas titulnej postavy. Keke Palmer, Dale Soules, Taika Waititi, Peter Sohn, Uzo Aduba, James Brolin, Mary McDonald-Lewis, Efren Ramirez a Isiah Whitlock Jr.

 

Buzz lightyear online cz dabing 2022

 

Buzz lightyear online cz dabing 2022

 

Svetluška rozpráva príbeh mladého astronauta Buzza Svetlušky, ktorý sa po tom. Spolu so svojím veliteľom a posádkou uviazne na nepriateľskej planéte, snaží nájsť cestu späť domov cez priestor a čas, pričom čelí aj hrozbe ohrozujúcej bezpečnosť vesmíru. Po dokončení prác na filme Hľadá sa Dory (2016) MacLane, fanúšik sci-fi, predložil spoločnosti Pixar nápad nakrútiť film o Buzzovi Rakeťákovi. V snahe evokovať sci-fi filmy, na ktorých režisér vyrastal, chceli animátori dať filmu „filmový“ a „kostrbatý“ vzhľad. Hudbu k filmu zložil Michael Giacchino.

 

Animovaná rozprávka 2022

 

Animovaná rozprávka 2022

 

Premiéra filmu Lightyear v kinách v Spojených štátoch je naplánovaná na 17. júna 2022 vo formátoch RealD 3D, Dolby Cinema a IMAX. Kokosový olej , zbraň proti vypadávaniu vlasov.

 

Lightyear sa točí okolo fiktívneho príbehu vzniku pôvodného Buzza Lightyeara, postavy, ktorá inšpirovala akčnú figúrku vo filmoch Toy Story. V tomto filme Buzz uskutoční svoj prvý skúšobný let pre Hviezdne veliteľstvo, ale nakoniec namiesto toho cestuje v čase 62 rokov do budúcnosti a teraz musí nájsť spôsob, ako sa vrátiť domov. Keď však zlý cisár Zurg cestou ohrozí bezpečnosť vesmíru, Buzz môže byť jeho jedinou nádejou na záchranu.

 

Buzz lightyear online rozprávka 

 

Buzz lightyear online rozprávka

 

Animátori chceli, aby film vyzeral „filmovo“ a „kostrbato“, aby navodil pocit sci-fi filmov, na ktorých MacLane vyrastal. Aby to dosiahli, požiadali bývalého zamestnanca spoločnosti Industrial Light & Magic, aby pre nich postavil model vesmírnej lode, z ktorého animátori čerpali inšpiráciu. MacLane uviedol, že animácia si vzala niekoľko „vizuálnych lekcií“ z raných sci-fi a space opery filmov, ako sú napríklad filmy zo série Star Wars, hoci bez zámerného napodobňovania takýchto filmov. 16] Pre uvedenie v IMAXe pôjde o prvý animovaný celovečerný film v histórii, ktorý bude mať vo vybraných sekvenciách filmu otvorený pomer strán z 2,39:1 na 1,43:1.

 

Rakeťák Buzz lightyear online cz dabing

 

Definitívny príbeh o pôvode Buzza Rakeťáka, hrdinu. Ktorý inšpiroval hračku, Rakeťák sleduje legendárneho vesmírneho strážcu po tom.  Buzz lightyear online cz dabing. Je spolu so svojím veliteľom a ich posádkou uväznený na nepriateľskej planéte vzdialenej 4,2 milióna svetelných rokov od Zeme. Ako sa prejavuje cukrovka – Príznaky cukrovky

 

Keď sa Buzz snaží nájsť cestu späť domov cez priestor a čas, pripojí sa k nemu skupina ambicióznych regrútov a jeho očarujúci robotický spoločník. Kocúr Sox. Situáciu komplikuje a misiu ohrozuje príchod Zurga, impozantného muža s armádou nemilosrdných robotov a záhadným plánom.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button