Filmy a voľný časONLINE FILMY

Denník moderného fotra online cz dabing

Denník moderného fotra online cz dabing je komediálny film z roku 2021 z produkcie spoločnosti Walt Disney Pictures a réžie Garry Marshall. Film bol natočený podľa rovnomenného románu Meg Cabot z roku 2000 pre mladých dospelých a napísala ho Gina Wendkos. V hlavných úlohách sa predstavia Anne Hathaway a Julie Andrews s vedľajším obsadením Héctor Elizondo, Heather Matarazzo, Mandy Moore, Caroline Goodall a Robert Schwartzman. Film sleduje Miu Thermopolis (Hathaway), plachú americkú tínedžerku, ktorá sa dozvedá, že je následníčkou trónu európskeho kráľovstva. Pod dohľadom svojej odcudzenej starej mamy (Andrews), vládnucej kráľovnej kráľovstva, sa Mia musí rozhodnúť, či sa prihlási o trón, ktorý zdedila, alebo sa jej titulu zriekne natrvalo.

 

Denník moderného fotra online cz dabing

 

Denník moderného fotra online cz dabing

 

Cabotov agent, ktorý si je istý filmovým potenciálom románu, prenasledoval producentku Debru Martin Chaseovú o prispôsobení Denníka princeznej celovečernému filmu, čo je myšlienka, ktorú predložila Disneymu pri čítaní knihy. Po získaní práv na film spoločnosť Disney pôvodne projekt zazelenila pod názvom Princezná z Tribecy a vrátila ho späť, keď sa jeho prostredie zmenilo z New Yorku na San Francisco, kde sa väčšina filmu natáčala v období od septembra do decembra 2000.

 

Marshall, ktorý bol známy tým, že hral niekoľko romantických komédií, súhlasil s režírovaním, pretože považoval príbeh za ideálny pre rodinnú zábavu. Napriek tomu, že sa Cabot málo podieľal na vývoji filmu, boli s ním konzultované rôzne zmeny jeho príbehu a postáv. Hathaway získala vo svojom filmovom debute hlavnú úlohu nad niekoľkými etablovanými mladými herečkami, zatiaľ čo Denníky princeznej si pripomenuli koniec Andrewsovho polovičného dôchodku od herectva a návratu k filmom Disney, prvým od Mary Poppins (1964). Pokračovanie Denník moderného fotra film online cz dabing.

 

Denník moderného fotra  cz zadarmo

 

Denník moderného fotra online 

Zaujímavý je tiež denník princeznej mal premiéru v divadle El Capitan v Los Angeles v Kalifornii 29. júla 2001 a bol uvedený v kinách v Severnej Amerike 3. augusta 2001. Film mal nečakaný komerčný úspech a celosvetovo zarobil viac ako 165 miliónov dolárov.  Denník princeznej, ktorý sa zaradil medzi najziskovejšie filmy roku 2001, sa vzoprel očakávaniam priemyslu. Pretože experti očakávali, že film nedosiahne dobrú výkonnosť kvôli svojmu hodnoteniu G a predmetu.

 

 V roku 2004 vyšlo s podobným úspechom pokračovanie The Princess Diaries 2: Royal Engagement, pričom zvesti o možnom treťom diele od roku 2015 pretrvávajú.Účesy pre riedke vlasy.

 

Plachá stredoškoláčka Mia Thermopolis žije so svojou slobodnou matkou Helen v zrekonštruovanej hasičskej zbrojnici v San Franciscu. Mia je medzi svojimi rovesníkmi nepopulárna a trpí strachom z verejného vystupovania, keď si robí zálusk na Josha Bryanta, a často ju dráždi jeho obľúbená priateľka Lana Thomas. Jedinými Mianinými priateľmi sú spoločenský vyvrheľ Lilly Moscovitz a Lillyin starší brat Michael, ktorý k nej tajne prechováva city.

 

Česká komédia zadarmo

 

Česká komédia zadarmo online

 

Mia sa od svojej odcudzenej starej mamy Clarisse dozvedá, že je jediným dedičom európskeho kráľovstva Genovia a zdedila trón po nedávno zosnulom otcovi Philippe. Clarisse je odhodlaná pripraviť Miu na rafinovanú princeznú. Aby mohla jedného dňa vládnuť kráľovstvu, ktorému Clarisse v súčasnosti predsedá. Mia, ohromená objavom, spočiatku odmietala, kým ju Helen nepresvedčí. Najlepší Denník moderného fotra online cz dabing. Aby navštevovala „lekcie princeznej“ svojej starej mamy pod podmienkou. Že svoje konečné rozhodnutie nemusí urobiť do troch týždňov na Dni nezávislosti Genovie.

 

Denník moderného fotra online 

 

Film Denník moderného fotra 

 

Mia dostane očarujúcu premenu a limuzínu, ktorú šoféruje Joe, kráľovnina hlava bezpečnosti a dôverníčka. Ktorá sa pre ňu stane otcovskou postavou. Transformácia Mie spôsobuje, že sa k nej spolužiaci správajú inak, zatiaľ čo jej čoraz hektickejší rozvrh narúša vzťah s Lilly. Aby Mia upokojila svoju najlepšiu priateľku, povie Lilly pravdu a prisahá, že bude mlčať. Verejnosť sa však čoskoro dozvie, že Mia je princezná potom, čo tajomstvo predá novinárom Paolo, kaderník zodpovedný za Miinu premenu.

 

A paparazzovia ju začnú nemilosrdne prenasledovať. Napriek tomu, že si Mia robí hanbu zo svojej prvej štátnej večere. Kráľovná priznáva, že jej jej nemotornosť bola sympatická, a navrhne. Aby spolu strávili kvalitný čas a zrušili hodiny na nasledujúce popoludnie. Počas spájania Clarisse vysvetľuje, že hoci sa Miini rodičia milovali. Rozišli sa priateľsky, aby sa venovali svojim vlastným vášňam, Philippe zostal v Genovii, aby sa nakoniec stal kráľom. A Helen sa vracala s Miou do Ameriky, aby jej ponúkla „normálne“ detstvo. Rýchlo a zbesilo 9 cz online dabing alebo titulky.

 

Film komédia 2021

 

ceska komedia cz zadarmo

 

Ako popularita Mie rastie, Josh ju pozýva na plážovú párty s ním. Mia to akceptuje a prinúti ju, aby zanedbala Lilly a vzdala sa plánov s Michaelom. Josh bozkáva Miu pred paparazzmi, aby si posilnil vlastnú slávu. Zatiaľ čo Lana pomáha paparazzom fotografovať Miu, ako nosí iba uterák. Film Denník moderného fotra online cz dabing. Považujúc fotky za nevhodné pre princeznú, Clarisse napomína Miu za jej správanie, potom ponížená Mia sľúbi, že sa vzdá titulu. Joe pripomína Clarisse, že Mia je stále tínedžerkou aj vnučkou, pričom naznačila, že kráľovná reagovala príliš tvrdo.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button