Filmy a voľný časONLINE FILMY

Rýchlo a zbesilo 9 cz online dabing alebo titulky

Fast & Furious 9 ( Rýchlo a zbesilo 9 ) je americký akčný film z roku 2021 režiséra Justina Lina. Rýchlo a zbesilo 9 cz online. Ktorý sa na scenári podieľal aj s Danielom Caseym. Jedná sa o pokračovanie filmu The Fate of the Furious (2017), deviaty hlavný diel, a desiaty celovečerný film, ktorý vyšiel celkovo vo franšíze Fast & Furious. Prvý film od roku Fast & Furious 6 (2013), ktorý režíruje Lin, a prvý film od roku 2 Fast 2 Furious (2003), ktorý nenapísal Chris Morgan, hviezdy F9 Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris „Ludacris“ Bridges, John Cena, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Sung Kang, Michael Rooker, Helen Mirren, Kurt Russell a Charlize Theron.

 

Rýchlo a zbesilo 9 cz dabing online 

 

F9 bolo pôvodne naplánované na celosvetové vydanie v apríli 2019, ale niekoľkokrát sa oneskorilo, najskôr kvôli vydaniu Hobbs & Shaw (2019) a No Time to Die (2021), a potom pandémii COVID-19. Pôvodne bol uvedený v Hongkongu a Južnej Kórei 19. mája 2021 a v Spojených štátoch amerických je naplánovaný na 25. júna. Prvotné recenzie filmu boli zmiešané, s chválou za jeho dej a Linovym smerom, ale za kritiku jeho nereálnosti. akčné sekvencie.

 

fast and furious 9 cz

Po udalostiach filmu The Fate of the Furious (2017) musí Dominic Toretto a jeho rodina čeliť Dominikovmu mladšiemu bratovi Jakobovi, smrtiacemu vrahovi, ktorý pracuje so svojim starým nepriateľom Cipherom a ktorý proti Dominikovi drží osobnú mstu. Rýchlo a zbesilo 9 cz online.

Rozvoj Rýchlo a zbesilo 9 cz online

 

online film rýchlo a zbesilo 9

 

V novembri 2014 predsedníčka Universal Pictures Donna Langley pre magazín The Hollywood Reporter uviedla, že po franšíze Furious 7 (2015) budú vo franšíze najmenej ďalšie tri filmy. V októbri 2017 Diesel v živom videu na Facebooku prezradil, že Justin Lin, ktorý režíroval snímky Rýchlo a zbesilo: Tokijský drift cez Rýchlo a zbesilo 6, sa vráti po deviaty a desiaty film. V máji 2018 bol Daniel Casey najatý na napísanie scenára po odchode Morgana kvôli jeho práci na spin-off filme Hobbs a Shaw.

 

Rýchlo a zbesilo 9 Herci 

 

online rychlo a zbesilo 9 cz dabing

 

V apríli 2017 spoločnosti Diesel a Dwayne Johnson potvrdili svoje návraty. V októbri 2017 sa Jordana Brewster, ktorá stvárnila Miu Toretto v piatich filmoch franšízy, vracia po deviaty a desiaty film. 4. apríla 2018 Johnson uviedol, že si nie je istý, či sa kvôli práci na spin-off vracia k deviatemu filmu. V januári 2019 potvrdil, že sa vo filme neobjaví.

 

V júni 2019 bol do filmu oficiálne uvedený John Cena, po prvotnom oznámení spoločnosti Diesel v apríli. V júli 2019 sa k hereckému obsadeniu filmu pripojili Finn Cole, Anna Sawai a Vinnie Bennett. V tom istom mesiaci bolo oznámené, že svoje úlohy si zopakujú Helen Mirren a Charlize Theron. Pričom sa potvrdilo, že si túto úlohu zopakovala aj Michelle Rodriguez. V auguste boli do hereckej zostavy pridaní Michael Rooker a bojovník MMA Francis Ngannou. V októbri 2019 sa k hereckému obsadeniu filmu pripojili Ozuna a Cardi B.

 

Natáčanie Rýchlo a zbesilo 9 cz online

 

rychlo a zbesilo 9 online cz

 

Natáčenie sa začalo 24. júna 2019 v Leavesden Studios v Hertfordshire v Anglicku. Natáčanie prebiehalo v Los Angeles, Edinburghu a Londýne a po prvý raz sa uskutočňovalo aj v Thajsku. Pričom ako lokácie boli použité spoločnosti Krabi, Ko Pha-ngan a Phuket. Časť filmu sa nakrúcala aj v gruzínskom Tbilisi. Natáčanie bolo ukončené 11. novembra 2019.

 

V júli 2019 utrpel kaskadér Joe Watts, ktorý sa zdvojnásobil za film Diesel. Počas natáčania v Leavesden Studios vážne zranenie hlavy. V septembri 2020 Michelle Rodriguez potvrdila, že film sa bude odohrávať aj vo vesmíre, ktorý dráždil Diesel. Yorkshirský teriér – Plemeno psa , najobľúbenejší pes do bytu.

 

Hudba Rýchlo a zbesilo 9

 

rýchlo a zbesilo 9

 

Oficiálny soundtrack F9 bude uvedený súčasne s filmom. Pred soundtrackom vyšiel 31. júla 2020 mixtape s názvom Road to F9. Ktorý obsahuje hudbu inšpirovanú týmto filmom. Mixpage predchádzal hlavný singel „One Shot“ od YoungBoy Never Broke Again a Lil Baby.

 

Film online cz dabing

F9 je naplánovaný na svetovú premiéru v Južnej Kórei 19. mája 2021 a v Spojených štátoch amerických má byť uvedený 25. júna 2021. Film mal v Spojených štátoch päť predchádzajúcich dátumov uvedenia v rokoch 2019 až 2021. Sa primárne zmenilo v dôsledku vydaní Hobbs & Shaw a No Time to Die, ako aj pandémie COVID-19, predtým, ako sa presunuli do dnešného dňa. Počas päťdňového medzinárodného otváracieho víkendu sa predpokladá, že F9 vyprodukuje 160 – 180 miliónov dolárov z niekoľkých krajín vrátane Číny, Ruska a Južnej Kórey.

 

Kritická odpoveď k filmu cz dabing

Na webe agregátora recenzií Rotten Tomatoes 33% zo šiestich kritikov hodnotilo film pozitívne. S priemerným hodnotením 5/10. Podľa agregátora recenzií Metacritic, ktorý odobral vzorky z piatich recenzií a vypočítal vážený priemer 53 zo 100. Dostal F9 „zmiešané alebo priemerné recenzie“. Darček pre brata 16 tipov na darček. 

 

Alonso Duralde z filmu TheWrap zhrnul film napísaním, že. Fyzika, gravitácia a logika vo všeobecnosti sú už dávno vyhodené z okna, ale otrasy rozkoše stále prichádzajú.“ Owen Gleiberman z Variety našiel jednu z úvodných scén byť „napínavým vrcholom filmu“ a napísal: „Scéna je taká nezmyselná, že by tvorcovia filmu povedali:„ Dajme tomu, čo by bolo veľkým vyvrcholením filmu Rýchlo a zbesilo 4 otváracia polhodina. “ Dosť dobré. Ale čo robíte pre prídavok? “

 

Pri písaní pre The Hollywood Reporter John DeFore uviedol, že táto funkcia „pravdepodobne znie ako zábavnejšia, ako je“, a svoju všeobecne negatívnu recenziu uzavrel slovami, že „Furious 7 bola oveľa zábavnejšia. A nie, že by to niekoho zaujímalo, ale je to bol tiež vierohodnejší. “ Medzitým spoločnosť IndieWire získala pozitívnejšiu odozvu s hodnotením„ C + “a ocenila smerovanie Justina Lina a napísala, že„ Toto je film, ktorý až doposiaľ prekonával sebaparódiu, slučky úplne späť k niečomu skutočnému. “

 

Budúcnosť Rýchlo a zbesilo 9 cz online
 

Po F9 bude nasledovať desiaty diel. V októbri 2020 vyšlo najavo, že séria bude zakončená desiatym a jedenástym pokračovaním. Pričom herecké obsadenie sa vráti obidvom.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button