Filmy a voľný časONLINE FILMY

Duna online cz dabing alebo titulky 2021

Duna online cz dabing je pripravovaný americký epický sci -fi film režírovaný Denisom Villeneuve so scenárom Jona Spaihtsa, Villeneuve a Erica Rotha. Ide o prvú z plánovanej dvojdielnej adaptácie rovnomenného románu z roku 1965 od Franka Herberta. Krátko po vydaní v roku 1965 bola Duna identifikovaná ako potenciálna filmová perspektíva. Ktorá pokryje zhruba prvú polovicu knihy. Vo filme si zahrali Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Oscar Isaac, Josh Brolin, Stellan Skarsgård. Dave Bautista, Stephen McKinley Henderson, Zendaya, David Dastmalchian, Chang Chen. Sharon Duncan-Brewster, Charlotte Rampling, Jason Momoa a Javier. Bardem.

 

Duna online cz dabing

 

Duna online cz dabing

 

 Pictures so súčasným uvedením na streamovanie HBO Max služba na 31 dní. Hríbová polievka recept Najlepšia polievka.

V ďalekej budúcnosti ľudstva vojvoda Leto Atreides akceptuje správcovstvo na nebezpečnej púštnej planéte Arrakis, známej tiež ako Duna. Jediný zdroj najcennejšej látky vo vesmíre „melanže“ (prezývanej aj „korenie“), lieku, ktorý predlžuje ľudský život, poskytuje nadľudskú úroveň myslenia a robí cestovanie rýchlejšie ako svetlo praktické. Hoci Leto vie, že príležitosť je zložitou pascou, ktorú nastražili jeho nepriatelia, vezme svoju konkubínu z Bene Gesseritu Lady Jessicu, mladého syna a dediča Paula a najdôveryhodnejších poradcov Arrakisa.

 

Duna film cz

 

Duna film cz

 

 Trpká zrada vedie Paula a Jessicu k Fremenom, rodákom z Arrakisu, ktorí žijú v hlbokej púšti.
Krátko po vydaní v roku 1965 bola Duna identifikovaná ako potenciálna filmová perspektíva. Práva na prispôsobenie románu filmu majú viacerí producenti od roku 1971. Pričom režisér Pierre Morel ho začal režírovať v januári 2010 predtým, ako Paramount projekt v marci 2011 upustil. Bolo urobených niekoľko pokusov o natočenie takého filmu. Považuje sa za náročná práca na prispôsobenie sa obrazovke kvôli jej šírke obsahu.

 

Duna 2021 online Duna online cz dabing

 

Duna 2021 online

 

Filmár Alejandro Jodorowsky získal v 70. rokoch 20. storočia práva na extravagantnú štrnásťhodinovú adaptáciu knihy, ale projekt sa rozpadol. Pred týmto filmom boli vydané dve samostatné hrané adaptácie: Duna z roku 1984 produkovaná Raffaellou De Laurentiisovou a réžiou Davida Lyncha,  a miniséria 2000 na sci-fi kanáli, ktorú produkoval Richard P. Rubinstein, ktorý je držiteľom filmových práv na Dunu od roku 1996.

 

Novinka 2021

 

Novinka 2021

 

V roku 2008 spoločnosť Paramount Pictures oznámila, že vyvíja novú celovečernú adaptáciu Duny Franka Herberta, ktorej réžiou je Peter Berg. Berg opustil projekt v októbri 2009 . Strata vlasov? Jedzte týchto 9 potravín, aby ste zabránili vypadávaniu vlasov. Pričom režisér Pierre Morel ho začal režírovať v januári 2010 predtým, ako Paramount projekt v marci 2011 upustil. Pretože sa nemohli dohodnúť na kľúčových dohodách. Ktorých práva sa končia späť k Rubinsteinovi. 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button