Filmy a voľný časONLINE FILMY

Shang-Chi legenda o desiatich prsteňoch online cz dabing

Shang-Chi legenda o desiatich prsteňoch online cz dabing je americký superhrdinský film z roku 2021 podľa postavy Shang-Chi z komiksu Marvel Comics. Film je produkovaný spoločnosťou Marvel Studios a distribuovaný spoločnosťou Walt Disney Studios Motion Pictures.

 

Shang-Chi legenda o desiatich prsteňoch online cz dabing

 

Shang-Chi legenda o desiatich prsteňoch online cz dabing

 

Je to 25. film Marvel Cinematic Universe (MCU). Shang-Chi legenda o desiatich prsteňoch online cz dabing.  Režisérom filmu je Destin Daniel Cretton podľa scenára, ktorý napísal s Davom Callahamom, a v hlavných úlohách Simu Liu ako Shang-Chi po boku Awkwafina, Meng’er Zhang, Fala Chen, Florian Munteanu, Benedict Wong, Michelle Yeoh a Tony Leung. Shang-Chi je vo filme nútený postaviť sa svojej minulosti po tom, ako ho vtiahnu do organizácie Ten Rings.

 

Shang-Chi legenda o desiatich prsteňoch film cz

 

Shang-Chi legenda o desiatich prsteňoch film cz

 

Film podľa Shang-Chiho sa začal vyvíjať v roku 2001, ale práca sa začala naplno až v decembri 2018, keď bol prijatý Callaham. Cretton sa pripojil v marci 2019 a projekt bol rýchlo sledovaný ako prvý film Marvelu s ázijským vedením. Shang-Chi legenda o desiatich prsteňoch film cz. Výroba sa obnovila v auguste a potom sa skončila v októbri. K streľbe došlo v Sydney a San Franciscu.

 

Shang-Chi legenda o desiatich prsteňoch 

 

Shang-Chi legenda o desiatich prsteňoch 

 

Film Shang-Chi a legenda desiatich prsteňov mala premiéru v Los Angeles 16. augusta 2021 a v USA by mala vyjsť 3. septembra ako súčasť štvrtej fázy MCU. Shang-Chi legenda o desiatich prsteňoch .

Podľa Margaret Loesch, bývalej prezidentky a generálnej riaditeľky spoločnosti Marvel Productions, Stan Lee v 80. rokoch minulého storočia diskutoval s hercom Brandonom Leeom a jeho matkou Lindou Lee o potenciálnom filme alebo televíznom seriáli podľa postavy Marvel Comics Shang-Chi.

 

Shang-Chi online cz dabing

 

Shang-Chi online cz dabing

 

 

Lee hrá postavu. Brandonov otec, legenda bojových umení Bruce Lee, bol vizuálnou inšpiráciou pre výtvarníka Paula Gulacyho pri kresbe Shang-Chi počas jeho pôsobenia v sérii komiksov Master of Kung Fu v 70. rokoch 20. storočia. Mastné vlasy : 5 domácich liekov. V roku 2001 Stephen Norrington podpísal zmluvu o réžii filmu Shang-Chi s názvom Ruky Shang-Chiho. Shang-Chi online cz dabing.  V roku 2003 bol film vyvíjaný v spoločnosti DreamWorks Pictures, kde Yuen Woo-Ping nahradil Norringtona ako režiséra a Bruce C. McKennu najal na scenár.

 

Marvel film 2021

 

Marvel film 2021

 

Ang Lee sa k projektu pridal ako producent v roku 2004. Ale film sa potom neuskutočnil a práva na postavu sa vrátili k Marvelu. Marvel film 2021. Shang-Chi legenda o desiatich prsteňoch online cz dabing. V septembri 2005 predseda predstavenstva a generálny riaditeľ spoločnosti Marvel Avi Arad oznámil Shang-Chi ako jednu z desiatich nehnuteľností. Tie mali byť distribuuje spoločnosť Paramount Pictures.  Shang-Chi bol zaradený na zoznam postáv. O ktorých si Marvel myslel, že by napriek tomu. Že bol relatívne neznámy, mohol vytvárať skvelé filmy, pretože mal v komiksoch „veľmi Disney príbeh“.

 

Kung fu marvel

 

Desať prsteňov bolo predstavených v prvom filme Marvel Cinematic Universe (MCU), Iron Man (2008), bez ich vodcu Mandarína. Kung fu marvel. Rastliny do kúpeľne : 17 rastlín do kupeľky.  Marvel Studios potom naplánovalo uvedenie filmu Mandarin do filmu, ktorý by dokázal postave „najvyššiu spravodlivosť“ a predviedol jeho komplexnosť. Čo prezident Marvel Studios Kevin Feige cítil, že vo filmoch Iron Man nedokážu, pretože tie. Ktoré sa zamerali na Tonyho Starka / Iron Mana Podľa Chrisa Fentona. Bývalého prezidenta čínskej filmovej produkčnej spoločnosti DMG Entertainment. Ktorá rokovala so spoločnosťou Marvel Studios o koprodukcii ich filmov. Marvel ponúkol, že pre čínsky trh vytvorí upútavku s predstavením Shang-Chi alebo Mandarin. bude predstavený na konci filmu The Avengers (2012).

 

marvel novinka

 

DMG túto ponuku odmietlo. Pretože Mandarinovo negatívne stereotypné zobrazenie v komiksoch by potenciálne mohlo zabrániť uvedeniu filmu v Číne a riskovať zatvorenie DMG ako spoločnosti. Mandarín by sa nakoniec objavil v koprodukčnom filme DMG Iron Man 3 (2013). Shang-Chi legenda o desiatich prsteňoch online cz dabing.  Ktorý stvárnil Ben Kingsley, ale odhalí sa, že je to podvodník Trevor Slattery vystupujúci ako Mandarín. Feige cíti, že tento falošný mandarín nemusí znamenať, že v MCU neexistuje vernejšia verzia postavy.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button