Filmy a voľný časONLINE FILMY

King Richard online cz dabing alebo titulky 2021

King Richard online cz dabing je americká životopisná dráma z roku 2021, ktorú režíroval Reinaldo Marcus Green a napísal Zach Baylin, a ktorá sleduje život Richarda Williamsa, otca a trénera slávnych tenistiek Venus a Sereny Williamsových. Do konca svojho trvania sa bude premietať aj na filmových festivaloch v Londýne. V hlavnej úlohe sa predstavia Will Smith, Aunjanue Ellis, Saniyya Sidney, Demi Singleton, Tony Goldwyn a Jon Bernthal.

 

King Richard online cz dabing alebo titulky 2021

 

King Richard online cz dabing alebo titulky 2021

 

Film mal premiéru na 48. ročníku filmového festivalu v Telluride 2. septembra 2021 a do kín ho uvedie 19. novembra 2021 spoločnosť Warner Bros Pictures a v ten istý deň aj streamovacia služba HBO Max. 

 Spoločnosť Warner Bros. zároveň vyhrala výberové konanie na tento film. King Richard online cz dabing. V júni bol na pozíciu režiséra angažovaný Reinaldo Marcus Green.

 

King Richard film 2021

 

King Richard online film

 

Do rokovaní vstúpil aj Jon Bernthal, ktorý mal hrať Ricka Macciho. vo februári 2020 sa k obsadeniu pridali Liev Schreiber a Susie Abromeit. V marci 2020 sa k obsadeniu pridali Dylan McDermott, Katrina Begin a Judith Chapman. Vo filme zaznie pôvodná pieseň Beyoncé „Be Alive“, ktorá vyšla 12. novembra 2021.Do konca svojho trvania sa bude premietať aj na filmových festivaloch v Londýne. Vlkodlak – Legendy o Vlkodlakoch.

 

Film zadarmo

 

Film zadarmo

 

Hlavné natáčanie sa začalo v januári 2020 v Los Angeles. Podľa Kalifornskej filmovej komisie produkcia minula v štáte 35,6 milióna dolárov. Pričom 7,5 milióna dolárov sa vrátilo vo forme daňových úľav. V októbri 2020 sa k hereckému obsadeniu pripojil Tony Goldwyn, ktorý nahradil Schreibera. Ktorý odstúpil z dôvodu konfliktu v rozvrhu v dôsledku pandémie, a neskôr v priebehu mesiaca sa natáčanie obnovilo.

 

King Richard online film

 

Will Smith údajne dostal za svoju úlohu 40 miliónov dolárov. King Richard online cz dabing. 6 receptov na výrobu domacích vlasových kondicionérov pre každý typ vlasov. Po skončení produkcie dal Smith údajne svojim spoluhráčom „pekný bonus“ prostredníctvom šekov, kvôli rozhodnutiu uviesť film do kín a na HBO Max súčasne, navyše k už získanej kompenzácii od štúdia.

 

King Richard herci

Film mal premiéru na filmovom festivale v Telluride 2. septembra 2021 a do kín a na HBO Max sa dostane 19. novembra 2021. Predtým bol plánovaný na 25. novembra 2020. Film bol vybraný na záver AFI Festu 14. novembra 2021; v ten istý deň uzavrel priame premietanie filmového festivalu v New Orleans.

 

Do konca svojho trvania sa bude premietať aj na filmových festivaloch v Londýne. Chicagu, Savannah, Miami, Indiannapolise,Denveri, Middleburgu, Philadelphii,Sydney,Toruni a Morelii. Film zároveň otvorí 25. ročník. Amerického filmového festivalu černošských filmov (ABFF). Pričom prezidentka a generálna manažérka Nicole Friday označila Kráľa Richarda za „film. Ktorý je ukážkovým kameňom odkazu ABFF. Ktorým je prezentácia výnimočných černošských talentov a inšpiratívneho rozprávania príbehov odrážajúcich žiarivosť rozmanitosti v Hollywoode“.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button