Filmy a voľný časONLINE FILMY

Kvik online cz dabing online rozprávka 2022

Kvik online cz dabing online rozprávka 2022. Prasiatko Fifer, prasiatko Fiddler a prasiatko Practical sú traja bratia, ktorí si stavajú vlastné domy. Všetci traja hrajú na iný druh hudobného nástroja – Fifer na flautu, Fiddler na husle a Practical spočiatku vidí, že pracuje bez oddychu. Fifer a Fiddler stavajú svoje domčeky zo slamy a palíc s veľkou ľahkosťou a celý deň sa pri tom zabávajú. Na druhej strane Praktický „nemá šancu spievať a tancovať, ‚lebo práca a zábava sa nemiešajú‘,“ sústredí sa na stavbu svojho pevného murovaného domu.

 

Kvik online cz dabing online rozprávka 2022

 

Kvik online cz dabing online rozprávka 2022

 

Fifer a Skripaľ si z neho uťahujú, ale Praktický ich varuje, že keď príde Vlk, nebudú môcť utiecť. Kvik online cz dabing online rozprávka 2022. Fifer a Skripaľ ho ignorujú a pokračujú v hre, pričom spievajú teraz už známu pieseň „Kto sa bojí veľkého zlého vlka?“. Mastné vlasy : 5 domácich liekov

 

Počas spievania k nim skutočne príde Veľký zlý vlk, a vtedy Fifer a Fiddler prezradia, že sa vlka v skutočnosti veľmi boja, a tak sa obe prasiatka stiahnu každé do svojho domčeka.Kvik online cz dabing Vlk najprv bez väčšieho odporu zbúra Fiferov dom (okrem strechy) a Fiferovi sa podarí utiecť a ukryje sa v Škripkovom dome.

 

Rozprávka Kvik 2022

 

Rozprávka Kvik 2022

 

Vlk predstiera, že sa vzdáva a ide domov, ale vráti sa preoblečený za nevinnú ovcu. Prasatá prezrú toto prestrojenie, načo vlk vyhodí Škripkov dom do povetria (okrem dverí). Obom prasiatkam sa podarí utiecť a ukryť sa v dome Praktického, ktorý ochotne poskytne bratom útočisko; v Praktickom dome sa ukáže, že jeho hudobným nástrojom je klavír.

Kvik online cz

 

 

Kvik online cz

 

Vlk prichádza v prestrojení za židovského podomového obchodníka/Fuller Brusha, aby prasatá oklamal a pustil ich dnu, ale neuspeje. Vlk sa potom pokúsi vyhodiť do vzduchu pevný tehlový dom (pričom príde o svoje šaty), ale nepodarí sa mu to, zatiaľ čo sebavedomý Praktický hrá melodramatickú klavírnu hudbu. Ako zarobiť peniaze na internete 10 efektívnych možností

 

Nový film 2022

 

Nový film 2022

 

Nakoniec sa pokúsi vniknúť do domu komínom, ale šikovné Praktické prasa odoberie pokrievku z vriaceho hrnca naplneného vodou (do ktorej pridá terpentín). Pod komínom a Vlk spadne priamo do neho. Kvik online cz dabing online rozprávka 2022. Vlk kričí od bolesti a zúrivo uteká. Zatiaľ čo prasatá opäť spievajú Kto sa bojí veľkého zlého vlka? Praktikál potom urobí trik, keď zaklope na klavír, čo spôsobí. Si jeho bratia myslia, že sa Vlk vrátil, a schovajú sa pod Praktikálovou posteľou.

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button