Filmy a voľný časONLINE FILMY

Krotitelia duchov dedičstvo online cz dabing alebo titulky

Krotitelia duchov dedičstvo online cz dabing alebo titulky ide o nadprirodzenú komédiu z roku 2021 režíroval Jason Reitman, ktorý sa podieľal na scenári spolu s Gilom Kenanom. Vo filme účinkujú Carrie Coon, Finn Wolfhard, Mckenna Grace a Paul Rudd, zatiaľ čo Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Annie Potts a Sigourney Weaver si zopakovali svoje úlohy z pôvodných filmov.

 

Ide o pokračovanie filmov Krotitelia duchov (1984) a Krotitelia duchov II (1989), ktoré režíroval Reitmanov otec a producent tohto filmu Ivan, a celkovo o štvrtý film zo série Krotitelia duchov. Dej sa odohráva tridsaťdva rokov po udalostiach druhého filmu, slobodná matka a jej dve deti sa presťahujú do malého mestečka v Oklahome, kde objavia svoje spojenie s pôvodnými Krotiteľmi duchov a tajný odkaz svojho starého otca.

 

Krotitelia duchov dedičstvo online cz dabing alebo titulky

 

Krotitelia duchov dedičstvo online cz dabing alebo titulky

 

Tretí film o Krotiteľoch duchov bol v rôznych štádiách vývoja od uvedenia Krotiteľov duchov II v roku 1989, pričom jeho príprava sa zastavila, pretože Murray sa odmietol projektu venovať. Krotitelia duchov dedičstvo online cz dabing alebo titulky. Po smrti člena hereckého obsadenia Harolda Ramisa v roku 2014 spoločnosť Sony namiesto toho pripravila ženský reboot v réžii Paula Feiga, ktorý sa dostal do kín v roku 2016. Po tom, čo Feigov film vyvolal kontroverziu a stal sa kasovým neúspechom, [potrebná citácia] Jason Reitman pripravil pokračovanie pôvodných filmov.

 

Krotitelia duchov dedičstvo film 2022

 

Krotitelia duchov dedičstvo film 2022

 

Noví herci boli ohlásení do júla 2019, zatiaľ čo pôvodné obsadenie sa podpísalo o dva mesiace neskôr. Krotitelia duchov dedičstvo film 2022. Film je posmrtne venovaný Ramisovi a je na neho spomínané v záverečných titulkoch. Natáčanie prebiehalo od júla do októbra 2019.

 

Krotitelia duchov dedičstvo dobrodružná sci-fi komédia

 

Po tridsiatich dvoch rokoch od zastavenia despotického ducha Viga sa Krotitelia duchov po poklese nadprirodzených aktivít v New Yorku rozpustia. Krotitelia duchov dedičstvo dobrodružná sci-fi komédia. Egon Spengler sa presťahoval do Summerville v Oklahome, kde sa nachádza ťažobný podnik gozerského kultistu Iva Šandora. Egon zajme beštiálnu bytosť z jednej z baní s cieľom prilákať na svoju farmu silnejšiu bytosť, aby ju uväznil. Keď pasca zlyhá, utečie do vnútra svojej farmy a ukryje pascu na duchov v tajnej komore umiestnenej pod podlahou obývačky. Egon bojuje s ďalšou entitou podobnou jeho zajatcovi a utrpí smrteľný infarkt.

 

Filmy o duchoch

 

Callie, Egonova odcudzená dcéra, a jej dve deti, Trevor a Phoebe, sú vysťahovaní z mestského bytu a presťahujú sa na Egonovu farmu, ktorú odkázal Callie. Trevor sa zoznámi s miestnym dievčaťom Lucky a zamestná sa v bistre, kde pracuje. Filmy o duchoch. Phoebe sa zapíše na letný vedecký kurz na miestnej strednej škole. Jej učiteľom je excentrický seizmológ Gary Grooberson, s ktorým Callie neskôr chodí. Janine Melnitzová informuje Callie, že Egon zanechal obrovské dlhy a dom a pozemok sú bezcenné.

 

Krotitelia duchov dedičstvo cz titulky

 

Phoebe zistí, že v dome straší, a pod Egonovým kreslom nájde merač PKE. Neviditeľný duch ju dovedie k skrytej pasci na duchov, zatiaľ čo Trevor nájde schátrané vozidlo Ecto-1 a opraví ho. Krotitelia duchov dedičstvo cz titulky. Lucky vezme Trevora s priateľmi do starej banskej šachty, kde sa stretnú so svietiacim prízrakom. Phoebe ukáže pascu na duchov svojmu novému priateľovi Podcastovi a Gary prezradí, že je ašpirantom na Lovca duchov a vedie vlastné vyšetrovanie na Summerville. Napriek tomu, že mestečko nesedí na epicentre, neustále zažíva zvláštne zemetrasenia, ktoré majú podľa Garyho nadprirodzenú príčinu. Gary, Phoebe a Podcast manipulujú s pascou na duchov a beštiálna bytosť, o ktorej sa ukáže, že je jedným z Gozerových prisluhovačov Vinz Clortho Kľúčnik, unikne do Šandorovej bane.

 

Krotitelia duchov dedičstvo film online

 

Krotitelia duchov dedičstvo film online

 

Prízrak zavedie Phoebe do podzemného brlohu, kde mal Egon svoje vybavenie. Krotitelia duchov dedičstvo film online. Keď si uvedomí, že duch je jej starý otec, Phoebe pod jeho vedením opraví Egonov protónový balík. Spolu s Podcastom ho na druhý deň otestujú, keď sa stretnú s Muncherom, duchom požierajúcim kovy, ale Muncher spočiatku uniká zajatiu a uteká do Summerville. Potom, čo Phoebe informuje Trevora, že sú potomkami Krotiteľa duchov, tri deti prenasledujú Munchera v Ecto-1 a úspešne ho chytia. Polícia ich však zatkne za poškodzovanie majetku a zabaví im Ecto-1 a ďalšie vybavenie na krotenie duchov. Phoebe zavolá na číslo Krotiteľov duchov a dovolá sa Rayovi Stantzovi; ten jej vysvetlí, že Egon veril, že sa Gozer vráti, o čom jeho spoluhráči pochybovali. Egon potom ukradol auto a vybavenie a presťahoval sa do Summerville.

 

Film s duchom

 

Film s duchom

 

Trevor, Phoebe, Lucky a Podcast nájdu v bani chrám zasvätený Gozerovi. Nájdu aj Iva Šandora (v pozastavenej animácii) a zariadenie, ktoré Egon zriadil na zadržanie prípadného vpádu Gozera, ktorého pokusy o únik sú zdrojom zemetrasení. Garyho a Callie posadne Vinz Clortho, respektíve ďalší Gozerov prisluhovač Zuul Strážca brány (tvor, ktorý je priamo zodpovedný za Egonovu smrť), a vydajú sa do Šandorovej bane.

 

Zaujímavosti o filme

 

Film s duchom. Kľúčnik zničí Egonov zadržiavací systém, čím umožní Gozerovi prejaviť sa a Šandorovi prebudiť sa; ten potom druhého zabije. Deti odhalia Egonov plán na uväznenie Gozera a v starých oblekoch Krotiteľov duchov vstúpia do bane, aby ho uskutočnili. Phoebe odláka Gozerovu pozornosť a Podcast chytí Zuula do pasce, čím oslobodí Callie a spôsobí, že Gozerova forma ochabne. Utečú z bane na Egonovu farmu a prilákajú tam Gozera, ale pasca zlyhá a Gozer oslobodí Zuula. Zuul posadne Lucky a Gozer sa obnoví. Mobilný dom – všetko o mobilnom dome, rady a typy.

 

Krotitelia duchov dedičstvo herci

 

Ray prichádza s Petrom Venkmanom a Winstonom Zeddemorom na pomoc Spenglerovcom a ich priateľom, ale Gozer ich premôže tým, že rozpojí ich protónové prúdy. Krotitelia duchov dedičstvo herci. Phoebe sama bojuje s Gozerom a Egonov duch sa zhmotní vedľa svojej vnučky, aby jej pomohol. Phoebe a Krotitelia duchov zadržia Gozera, zatiaľ čo Trevor nabije pascu svojím protónovým balíčkom a pasce sa spustia, pričom v nich uväznia Gozera a jeho prisluhovačov. Egon sa pred zmiznutím do posmrtného života zmieruje so svojou rodinou a priateľmi. Po zoznámení sa s Egonovou rodinou a ostatnými sa preživší pôvodní Krotitelia duchov vrátia do New Yorku s Ecto-1 a vybavením. Príčiny straty vlasov u mužov: Hlavný vinníci.

 

Krotitelia duchov dedičstvo o filme

 

V sekvencii uprostred filmu sa Venkman a Dana Barrettová hrajú s Venkmanovými ESP kartami a šokovým prístrojom, zatiaľ čo sekvencia po filme odhaľuje, že Winston je teraz bohatý rodinný príslušník, ktorý využíva svoje zdroje na údržbu majetku Krotiteľov duchov. Krotitelia duchov dedičstvo o filme. Nechal kompletne zrekonštruovať Ecto-1 a umiestnil ho do ich starej hasičskej zbrojnice a pravdepodobne finančne pomáha Callie. V záverečnom zábere je zobrazené výstražné svetlo, ktoré bliká na ektokomore v hasičskej zbrojnici.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button